דרוש מידע השכרת קליקרים

yaffab

משתמש מקצוען
היכן אפשר לשכור קליקרים באיזור אשדוד /בני ברק?
ואולי את יודעת מה המחיר (פחות או יותר)

תודה מראש!

yaffab

משתמש מקצוען
תודה רבה.
בדקתי שם ואני מעונינת רק בקליקרים עצמם כי את השאלות אני בונה לבד בהתאם לצורך שלי.
היא / את משכירה את הקליקרים או רק את התוכנית המושלמת?

yaffab

משתמש מקצוען
מישהו אמר לי על אפשרות של שימוש בפלפונים נידים כשרים במקום הקליקרים.
להתקשר לאיזה מספר טלפון ואח"כ אפשר לעשות שימוש בפלאפון הפשוט, הכשר והסתמי זה שאינו תומך בכלום (בקושי תומך בעצמו)
מישהו שמע? מכיר?

תודה רבה!

רחלושששש

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
https://www.mercaz-habama.com/product/%D7%A8%D7%90%D7%A9-%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%A9/
מישהו אמר לי על אפשרות של שימוש בפלפונים נידים כשרים במקום הקליקרים.
להתקשר לאיזה מספר טלפון ואח"כ אפשר לעשות שימוש בפלאפון הפשוט, הכשר והסתמי זה שאינו תומך בכלום (בקושי תומך בעצמו)
מישהו שמע? מכיר?

תודה רבה!

קילא

משתמש מקצוען
אגב, למי שרלוונטי, יש תוכנה חינמית שדורשת רק מכשיר חכם אחד (למנחה)
וכל שאר המשתתפים (עד 40 ובתשלום עד 60) מקבלים כרטיס מודפס. בוחרים איך להציג אותו (4 אפשרויות) והמצלמה מזהה בשניות ומציגה על המסך את התוצאות.
https://www.plickers.com/
(אני משערת שאפשר לבקש להוריד את האפליקציה גם במכשירים מפוקחים)
לפעילויות למשפחה זה פשוט מושלם!

שירהshira

משתמש פעיל
משהו התנסה בתוכנית ראש בראש ויכול להמליץ לי? (או די באישי...)
תודה!!!!!!1

חרוזיא

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
קליק פור יו.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה