דרוש מידע השחלת חוטי חשמל בתעלה קיימת

95567

משתמש רשום
שלום וברכה
ניסיתי להשחיל חוטי חשמל בתעלה קיימת שאמורה לעבור מהבית ללוח חשמל בחדר מדרגות, הכנסתי מתוך הבית משחיל שחדר לעומק כ 7 מטר ונתקע [זה כנראה די קרוב כבר ללוח] כמובן שניסיתי עם סבון כלים ולהוציא להחזיר לסובב ולא הועיל.
חשבתי אולי לנסות להשחיל מהארון לתוך הבית אבל מי שבנה את מערכת החשמל בקום הבניין לא הגיע עם התעלות עד הלוח אלא הם נגמרות איפשהו מעל הלוח [לא רואים אותה] ומשם ממשיכים החוטים בערבוביה כל אחד למקומו.
חשוב לי להשחיל קו נוסף בתעלה כי יש לי שקע שהוא על השעון של תאורת הסלון ואני צריך שהוא לא יהיה על השעון. [בכל מקרה הוא יתחבר לאותו מעגל רק לפני השעון - בשביל התקן]
למישהו יש עצה, סגולה, משהו שיכול לעזור בעניין?
תודה מראש

אני וביתי

משתמש מקצוען
שלום וברכה
ניסיתי להשחיל חוטי חשמל בתעלה קיימת שאמורה לעבור מהבית ללוח חשמל בחדר מדרגות, הכנסתי מתוך הבית משחיל שחדר לעומק כ 7 מטר ונתקע [זה כנראה די קרוב כבר ללוח] כמובן שניסיתי עם סבון כלים ולהוציא להחזיר לסובב ולא הועיל.
חשבתי אולי לנסות להשחיל מהארון לתוך הבית אבל מי שבנה את מערכת החשמל בקום הבניין לא הגיע עם התעלות עד הלוח אלא הם נגמרות איפשהו מעל הלוח [לא רואים אותה] ומשם ממשיכים החוטים בערבוביה כל אחד למקומו.
חשוב לי להשחיל קו נוסף בתעלה כי יש לי שקע שהוא על השעון של תאורת הסלון ואני צריך שהוא לא יהיה על השעון. [בכל מקרה הוא יתחבר לאותו מעגל רק לפני השעון - בשביל התקן]
למישהו יש עצה, סגולה, משהו שיכול לעזור בעניין?
תודה מראש
אולי זה עובר דרך נקודת חשמל נוספת ושם זה נתקע?
תנסה שמישהו אחד ינסה לדחוף את המשחיל ויתן קצת דפיקות איתו ואחר יקשיב לשמוע איפה זה.

עז גמיש

משתמש רשום
לפעמים יש קיפול בצינור
פעם השחלתי 15 מטר ונתקע לי ממש לפני הארון חשמל בגלל צינור מקופל

95567

משתמש רשום
זה לא עובר דרך נקודה נוספת, זו הנקודה הראשונה, יש בה 3 צינורות אחת יורדת לשקע אחת מתחברת לנקודה הבאה והשלישית ללוח ובה נתקעתי.
ניסית לעשות רעשים ולשמוע בלוח, שום דבר, אולי זה קיפול בצינור? איך אפשר לדעת? ואם כן יש מה לעשות?
תודה מראש

אני וביתי

משתמש מקצוען
זה לא עובר דרך נקודה נוספת, זו הנקודה הראשונה, יש בה 3 צינורות אחת יורדת לשקע אחת מתחברת לנקודה הבאה והשלישית ללוח ובה נתקעתי.
ניסית לעשות רעשים ולשמוע בלוח, שום דבר, אולי זה קיפול בצינור? איך אפשר לדעת? ואם כן יש מה לעשות?
תודה מראש
לחצוב בקיר איפה שאתה משער שנתקע בעדינות לא לפגוע בחוטי חשמל ששם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה