עזרה הרשמה לקהילה מקצועית

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נרשמתי כבר לפני כמה שבועות לפורום מקצועי,
לא קיבלתי שום הודעה בנידון,
יש למשהו מידע בנושא?
למי אפשר לפנות?

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא רואה בקשה כזו
מוזמנ/ת לשלוח בקשה חדשה ומלאה בכל הפרטים הנדרשים
בשעתו כשהצטרפתי קיבלתי את ההודעה הזאת-
1691105058051.png

בכל אופן ניסיתי שוב.

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
סליחה מראש על ההתפרצות לאשכול, אבל יש לי דבר דומה, ואין לי מקום אחר לכתוב אותו.
ניסיתי לפני כמה ימים לבקש מההנהלה להעלות קטע כתיבה חד פעמי (כמו שכתוב בחוקת הפורום של קהילת כתיבה), ולא נעניתי. הכוונה שנעניתי בשלילה?
חשבתי שאולי ההנהלה זה דבר גדול מדאי, וצריך לפנות במיוחד ל @מ. י. פרצמן או ל @ניהול קהילת כתיבה. וכיון שאין לי אפשרות כזאת (מהעדר פרימיום) אנסה לתייגם כאן.
מנהלים יקרים, האם תוכלו לסייע לי להעלות קטע חד פעמי?
תודה מראש!

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
@ניהול קהילת כתיבה
אולי טעיתי במיקום.
בחוקת הפורום של 'עריכה לשונית' כתוב:
ניקים ללא הרשאות בקהילת כתיבה שרוצים לפרסם קטעי כתיבה חד פעמיים מוזמנים לפנות אליי או אל @ניהול קהילת כתיבה, ואם הקטע יימצא מתאים יועלה בקהילת כתיבה, כמפורט בחוקת הפורום (2ה).
[זכור לי שהיה כזה קטע בחוקת 'קהילת כתיבה'. כעת לא מצאתיו].

על יסוד זה ביקשתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה