הרשאות

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם.
כשאני מתקין וורדפרס בתוך תיקיית משנה באתר אני נתקל בבעיה שוורדפרס לא מצליחה להעלות דברים ושואלת אותי אם יש לי הרשאה לתיקיה שמעלי וכ'.
כמובן שאם אני מעלה משהו ידני דרך filezila אז זה בסדר -אני מבין שוורדפרס נתקלת בבעית הרשאה כלשהיא.
איך מסדרים את זה?
תודה.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתה יודע מה זה הרשאות תיקייה?
אם כן מה המספר הרשאה?
אם אני לא טועה קבצים צריכים לפחות 755

ארז ליברמן

משתמש צעיר
נכתב ע"י studio dv.d;672042:
אתה יודע מה זה הרשאות תיקייה?
אם כן מה המספר הרשאה?
אם אני לא טועה קבצים צריכים לפחות 755
ממש לא מכיר את הנושא...
איפה אני מגדיר את זה?

ארז ליברמן

משתמש צעיר
הבעיה שזה לא בתיקיה הזו

זה לא בתיקיה שבה וורדפרס מאוחסן - שם אין לי בעיה.
הבעיה היא שאין לי הרשאה לתיקיה שמעליה - שזה בעצם הרות פולדר שעליה אני לא יכול לעשות קליק ימני...

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תעלה לפה את ההודעת שגיאה/צילום מסך

KingYes

משתמש צעיר
תדאג לתת הרשאות לכל הקבצים/תיקיות הללו:

/
|- index.php
|- wp-admin
| `- wp-admin.css
|- wp-blog-header.php
|- wp-comments-post.php
|- wp-commentsrss2.php
|- wp-config.php
|- wp-content
| |- cache
| |- plugins
| |- themes
| `- uploads
|- wp-cron.php
|- wp-includes
`- xmlrpc.php

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
בשום פנים ואופן אל תתן הרשאות 777
מקסימום 755
בגדול השרת צריך לתמוך בקונפיגורציה של וורדפרס, למשל: מצב SafeMode מכובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה