Manychat הרשאה לנציגי לייב צ'אט

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רוצה לתת אפשרות לכמה נציגים להרשאה לליב צ'אט בלבד. אני יודעת שיש אפשרות להזמין אנשים רק לזה.
השאלה שלי היא כזאת:
הרי אני יכולה להזמין רק מי שיש לו חשבון מני צ'אט משלו (וגם חשוב לי שיהיה נפרד לכל אחד כדי לראות מי ענה מתי וכו'). זה אומר לכאורה שאני צריכה לפתוח חשבון אישי לכל נציג.
האם אפשרי חינמי? כי חבל לי לפתוח בתשלום לכל הנציגים של החברה. ואדייק יותר: הם צריכים לענות בווטסאפ - ווטסאפ לכאורה זה חשבון פרו. מצד שני, הם לא צריכים לבנות בוט בווטסאפ, רק לתת מענה.
אפשרי? אם כן - איך?

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ברגע שיש להם חשבון מניצט חינמי, אפשר לקשר אלהם בדרך הרגילה עוד חשבונות בתשלום בהרשאת סוכני לייב צ'אט.
לי אישית החשבון מני'צט הפרטי חינמי ויש לי גישת admin לכל החשבונות של הלקוחות. מצ"ב תמונה. חשבון "מניצ'ט" למעלה הוא שלי וכל השאר מקושרים.
1675878746258.png

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בעיקרון באמת זה מה שאני יודעת. רק משום מה כשאני מנסה לפתוח חשבון חדש מני צ'אט ישר מחייב אותי לבחור את הערוצים בהם אני רוצה. ברגע שאבחר בווטסאפ זה יחייב אותי בחשבון פרו.
לגבי חיבור חשבונות - אני מעתיקה את הקישור ממני צ'אט להזמנת משתמשים ואיפה מדביקה אותו? כלומר, איך מניצ'אט מזהה בפעם הבאה שמדובר באותו המשתמש וכו'? משהו לא ברור לי עם זה.
תודה.

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בעיקרון באמת זה מה שאני יודעת. רק משום מה כשאני מנסה לפתוח חשבון חדש מני צ'אט ישר מחייב אותי לבחור את הערוצים בהם אני רוצה. ברגע שאבחר בווטסאפ זה יחייב אותי בחשבון פרו.
לגבי חיבור חשבונות - אני מעתיקה את הקישור ממני צ'אט להזמנת משתמשים ואיפה מדביקה אותו? כלומר, איך מניצ'אט מזהה בפעם הבאה שמדובר באותו המשתמש וכו'? משהו לא ברור לי עם זה.
תודה.
אז אפשר לפתוח מסנג'ר. מעתיקים את הקישור, וננותנים אותו לזה שפתח כבר מניצ'ט ורוצים לצרף אותו. ברגע שהוא לוחץ ומאשר , החשבון המיועד יופיע לו בצד שמאל למעלה כמו בתמונה הנ"ל.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אז אפשר לפתוח מסנג'ר. מעתיקים את הקישור, וננותנים אותו לזה שפתח כבר מניצ'ט ורוצים לצרף אותו. ברגע שהוא לוחץ ומאשר , החשבון המיועד יופיע לו בצד שמאל למעלה כמו בתמונה הנ"ל.
בשביל זה צריך לפתוח חשבון פייסבוק. אני מדברת על נציגים שאין לחשבון שלהם כלום, בטח לא פייסבוק.
ובגלל שאני זוכרת איזה סיוט זה היה לפתוח, לא נראה לי הגיוני לעשות את זה לכל הנציגי שירות של החברה...

שמים חדשים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למניצ'ט עם חשבון גוגל , אבל הם יכנסו בעצם בתור מנהלים עם כל ההרשאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה