התייעצות הריצוף הנבחר

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בוקר טוב

מחפשת דחוף מידע אודות ריצוף לבית.
משהו שיש לכם נסיון איתו, הן מבחינה פרקטית והן מבחינת מראה.

תודה רבה מראש לכל היועצים!

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
המלצות כלליות מנסיון שלי ושל אחרים:
1. כשאת רואה דגם בחנות שאת אוהבת-תשפכי עליו מעט מים ותדרכי-כך תוכלי להתרשם כמה כתמים נראים עליו.
2. ככל שהריצוף יותר כהה ויותר מקושקש פחות רואים עליו כתמים
בהצלחה

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
גם אני אשמח לשמוע יותר פרטים.
דגם?
שם?
חנות?

בר בצק

משתמש צעיר
בריצוף יש המון סוגים, יש מט מבריק, וגם במבריק יש הרבה דרגות ברק, ובין מבריק למט, יש מה שניקרא לפטו שהוא בין מט למבריק.
מבריק מתאים יותר לסלון,
ומט או לפטו - לחדרים ופנים הבית.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה
אני מחפשת משהו יותר בגווני הבז
פשוט יותר מתאים לריהוט שלי

פיר

משתמש סופר מקצוען
אני ממליצה יל לפטו המבריק מתאים לסלון ענק ממש ורואים עליו כל לכלןך

מעבר לקשת

משתמש פעיל
ריצוף מט- מרגיש כאילו יש עליו שכבה דקה של חול, הוא מחוספס כזה ולא נעים לדרוך עליו.
ריצוף מבריק- אם יש ילדים קטנים בבית, זה יכול להיות מחליק במיוחד אחרי שטיפה ודבר נוסף, ההורים שלי שיפצו לפני 7 שנים ושמו ריצוף מבריק- השכבה המבריקה זה כמו ציפוי לכה, הוא נשרט כולו, השתפשף במיוחד בקצוות מי שיבוא לביקור לא ישים לב אבל מי שמתבונן רואה איך זה כבר נהרס, הבנתי שאם רוצים לשמור על המבריק הזה צריך כל כמה שנים לעשות פוליש.
אנחנו לקחנו חצי מבריק- זה על האמצע והכי מוצלח לדעתי, יש לו קצת ברק, לא כמו המבריק אמנם אבל לא חסר לו כלום כי המבריק כמה שהוא יפה ומושך לא נשאר ככה לתמיד...

מעבר לקשת

משתמש פעיל
דבר שני, לחדרי שינה לקחנו אריחים דמוי פרקט, זה מהמם, משגע, משדרג, נותן תחושה ביתית, מאוד פרקטי, לא רואים עליו לכלוך (כי חדרים בסופו של דבר לא שוטפים באותה התדירות ששוטפים את הסלון...) למה לא להרגיש בצימר כל השנה?;)

מעבר לקשת

משתמש פעיל
גודל הריצוף- לקחנו 60X60 זה הסטנדרט, מספיק גדול ויפה. יש גם 80X80 זה מהמם אבל רק לדירות גדולות. לדירות קטנות/בינוניות זה נראה מוגזם ולא קשור. זה יפה מאוד בחנויות ענקיות, אולמות וכו'

מעבר לקשת

משתמש פעיל
עוד דבר שלא יודעת אם מישהו יזכור להגיד לך אבל חשוב מאוד לחשוב עליו!! -המרווח בין האריחים! זה נקרא פוקה(משהו כזה) אנחנו ביקשנו בלי פוקה כי רצינו שהריצוף יראה מקשה אחת כאילו הכל שייש בלי לראות את הרובה. אבל הבעיה היא שמצמידים את האריחים ממש צמוד בסופו של דבר יוצא במקומות מסוימים שכאילו אריח אחד טיפה יותר גבוה מהשני- משופע ומרגישים בליטות, הבנתי מעוד אנשים שעשו את זה, שזה כמעט בלתי אפשרי לרצף בלי רווחים ולא יצא הבדלי גבהים...

מעבר לקשת

משתמש פעיל
והמלצה על חנות- יש את פרפקט ליין בירושלים- בתלפיות. זה רשת שהוזילה את הריצוף בצורה מאוד משמעותית!! גרניט פורצלן חצי מבריק-49 ש"ח!!. האריחי פרקט שקנינו לחדר-54ש"ח!! ויש להם גם תמיד מבצעים.
אני ממליצה גם לקנות שם דלתות, יש להם דלתות MDF- מלאות, לא חלולות!! מאוד מאוד איכותיות ועמידות למים במחירים הכי זולים

מעבר לקשת

משתמש פעיל
אם יש לך עוד שאלות (ובטוח יהיה- כשמתחילים לשפץ צצות המוווון שאלות) תוכלי לפנות אלי בכיף, אשמח לתרום לך מהניסיון שלי, אנחנו שמענו הרבה המלצות לפני ותמיד על כל ספק כדאי להתייעץ ולא לגלות בסוף שנדפקתם, הרבה אמרו לנו ששיפוץ ראשון תמיד עושים טעויות... יש הרבה מה ללמוד לפני

Tzofi

משתמש צעיר
ממליצה על חנות בוריס קרמיקה בגאולה- ירושלים
קניתי שם ריצוף לפני שנה + , ואני ממש מרוצה
יש להם מחירים טובים

נאמנת

משתמש מקצוען
לא טוב להדביק את האריחים בצפיפות.
במהלך השנים יש תנודות בקרקע שלא מורגשות לנו אבל בהחלט משמעותיות
וריצוף לא מקפיד על רווחים על פי הסטנדרט סופו להשבר.
כך הסבירה לי אדריכלית.

אנונימי/ת

משתמש מקצוען
, ההורים שלי שיפצו לפני 7 שנים ושמו ריצוף מבריק- השכבה המבריקה זה כמו ציפוי לכה, הוא נשרט כולו, השתפשף במיוחד בקצוות מי שיבוא לביקור לא ישים לב אבל מי שמתבונן רואה איך זה כבר נהרס, הבנתי שאם רוצים לשמור על המבריק הזה צריך כל כמה שנים לעשות פוליש.
לא ברור לי למה אנשים לא משקיעים על שיש, תקנו שיש אפילו 300 שח למטר אבל יש לכם ברק כל הזמן זה לא משתפשף לא נהרס ולא נשבר
מידי כמה שנים עושים ליטוש אבל יש ריצפת שיש מבריקהההההה כל הזמן
ולא כמו הקרמיקות שמשתפשפות נסרטות ושאר בעיות
וגם לא במחיר זול,
ואחרי 10 שנים אתם נמצאים עם קרמיקה חסרת תקנה
ואז לא יודעים אם לעשות הדבקה על הדבקה או לפרק את הריצוף הישן.
אנו לפני ריצוף סלון
נשמח להמלצות ממוקדות על ריצוף טוב שלא יאכזב
תודה מראש

מעבר לקשת

משתמש פעיל
ממליצה על חנות בוריס קרמיקה בגאולה- ירושלים
קניתי שם ריצוף לפני שנה + , ואני ממש מרוצה
יש להם מחירים טובים
אני ממש לא ממליצה, המחירים שלהם בשמים, כל מה שראינו שם, ראינו בתלפיות בהרבה יותר זול

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם יש לך עוד שאלות (ובטוח יהיה- כשמתחילים לשפץ צצות המוווון שאלות) תוכלי לפנות אלי בכיף, אשמח לתרום לך מהניסיון שלי, אנחנו שמענו הרבה המלצות לפני ותמיד על כל ספק כדאי להתייעץ ולא לגלות בסוף שנדפקתם, הרבה אמרו לנו ששיפוץ ראשון תמיד עושים טעויות... יש הרבה מה ללמוד לפני
איך את יודעת שהריצופים בפרפקט ליין הם אותו דבר ואותו איכות?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לנו ריצוף מבריק מהמםםם בגודל 1.20 * 0.6 מ'.
מבחינת נראות- זה יפהפה, מגדיל את הבית, מראה נקי..
אאאבל-
כל טיפה של מים תזכר עליו לדראון עולם, או לפחות עד השטיפה הבאה.
שתקרה הערב,
אם אתם רוצים בית נורמאלי.
מסוכן לשטוף עם נעליים מחליקות (והיו מקרים...)
כל נפילה של חפץ כבד חד תחרוץ בו חריצים עמוק בנפש (ללא אפשרות לפנות לשירות הפסיכולוגי...)
וכו' וכו'...
כך שריצוף גדול זה מהמם, אבל רק לא מבריק.
בשבילכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה