הרטבת לילה.

• פותח הנושא 23
  • פורסם בתאריך

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון של בני משפחתי:
הרבה פעמים זה קורה עם ילדים מופנמים/שובבים וכדו' שצריכים גישה מיוחדת ושימו לב שביום שגערתם בילד על מעשה זה או אחר הוא ירטיב בלילה ולעומת זאת ההיפך ביום שהילד התנהג טוב והחמיאו לו והיה לו טוב עם עצמו הוא יקום יבש.
צריך מאוד להיזהר לא לגעור בילד כי לא פעם זה גורר מעגל שלילי, הילד מתוסכל ממה שקרה וגוערים בו זה עוד יותר מוריד לו את הדימוי העצמי ושוב מרטיב.
תפילה עם המילים שלכם [הרה"ק ר' לוי יצחק מברדיטשוב היה אומר שהקב"ה מבין אידיש...] ופרק תהלים כל יום על זה גם יעזור

שושה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תמי1;1502110:
טיטול???
ילדה בת 4.5 מוכנה לשים טיטול?
אצלי אין מצב!!
מה הבעיה?
אני שמה לילדה בדיוק בגיל הזה אחרי שהיא נרדמת..

געציל

משתמש פעיל
יש הבדל מבחינה פסכיולוגית אם שמים את הטיטול לפני שהילד נרדם או לאחר מכן?
פשוט נשבר לי כל לילה לאחר שנרדמו לזכור לשים טיטולים, ולפעמים עד שנזכרתי, פספסתי.

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
טיפות הומופאטיות בית מרקחת רינה פארם רחוב דוד ילין בירושלים. גם אני לא האמנתי בזה וקניתי את זה מתוך יאוש לילד בן 9. וזה עבד. מהרטבה כמעט כל לילה ירדנו לפעם בשבועיים ויותר. שווה לנסות

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לי בן 5.5 .. עדיין מרטיב
אני לא אומרת לו מילה. מצד שני, גם לא טיטול, כי ראיתי שזה גורם לו להוריד את הרגל מהשאלטר גם ביום.
אז מה עושים? מעירים בלילה כשעתיים אחרי שהלך לישון, ולשים לב שהוא הגיע למצב ערות!! חשוב מאד.
זה גורם לו להרגיש באמת איך זה לקום בלילה.
ב"ה לילות שאנחנו 'פיספסנו' ושכחנו להעיר, ציפתה לנו בבוקר הפתעה יבשה.
בעיקר תפילות, ולהאמין שילדך מסוגל

ילד יותר גדול זה סיפור אחר .. יש מה להתייעץ עם רופא טוב שאת סומכת עליו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה