דרוש מידע הרטבת לילה - טיפול אינטרנטי אצל ד"ר שגיא

miriamg

משתמש חדש
שלום,

אשמח לקבל מידע ממי שניסה/ניסתה את השיטה האינטרנטית של ד"ר שגיא.
אשמח לכל מידע לטוב ולמוטב בדחיפות.

תודה רבה ותזכו למצוות!

miriamg

משתמש חדש
ניסיתי את זה וזה עבד ממש . תוך שלושה השבועות הילדה היתה יבשה כמעט לגמרי ותוך חודש בערך היא כבר היתה יבשה.
היא גם מאד נהנתה מהעובדה שהרופא מדבר אונליין ואפשר לחזור שוב על ההשמעה. המחיר מעט יקר, תראי אם מתאים לך. (הבנתי שאפשר למצוא תחליפים יותר בזול)

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה על האינפורמציה!
אם מותר לשאול, בת כמה הילדה? נראה לך מתאים לילד בן חמש?
באמת הכרחי המפגשים האינטרקטיביים, או שיכול להספיק המכשיר?
כמה עלה לך? כי הבנתי שממאוחדת יש סבסוד יפה.

miriamg

משתמש חדש
ילדה בת 5. אני במכבי ואין שם סבסוד גדול לזה..
אני לא זוכרת כמה עלה לי, אולי בסביבות ה800

miriamg

משתמש חדש
זה מוסיף הרבה, הוא גם מסביר איזה תרגילים לעשות כדי לייעל את הטיפול וזה פתוח בנטפרי.
הבת הקטנה התחילה להרטיב כי היא רצתה גם "לשמוע את הרופא...", הוא עושה בצורה ממש נחמדה ומתפעל את הילד

miriamg

משתמש חדש
יש אפשרות לקנות ממך את המכשיר? או שזה מכשיר חד פעמי?
זה מכשיר רב פעמי, אבל אני מעדיפה שיישאר לי בבית. זה לא המכשירים הרגילים זה משטח ששמים על המיטה (סדינית) בלי מגע עם בגדי הילד שמבחינתי זה מעלה והוא יחסית יקר.
הבנתי ששיש ביד שרה מכשיר שנצמד לבגד ואז את כל העבודה של הטבלאות והתרגול עושים עצמאית

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זה מכשיר רב פעמי, אבל אני מעדיפה שיישאר לי בבית. זה לא המכשירים הרגילים זה משטח ששמים על המיטה (סדינית) בלי מגע עם בגדי הילד שמבחינתי זה מעלה והוא יחסית יקר.
הבנתי ששיש ביד שרה מכשיר שנצמד לבגד ואז את כל העבודה של הטבלאות והתרגול עושים עצמאית
המחיר של 800 ש"ח כולל גם את המכשיר וגם את הליווי?
אם הבעיה תחזור אצל ילד נוסף, אפשר לעשות אח"כ את הטיפול לבד או שצריך לשלם שוב פעם?

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי אמרו בטלפון שהמכשיר חוזר אליהם בסוף הטיפול- משלמים 500 ש"ח פקדון.
מעניין שלך הם מכרו אותו,
אגב במאוחדת, מי שיש לו שיא,
הקופה מסבסדת 800 ומשהו מתוך 1200 ומשהו.

sklin100

משתמש רשום
גם הבן שלי התחיל את הטיפול של ד"ר שגיא לפני כחודש, ובינתיים עובד ממש טוב ב"ה.
ממליצה בחום!!
רק לגבי שבת - מישהי יודעת אם זה מאושר לשימוש בשבת? בינתיים לא עשיתי בשבתות וזה די באסה,
הם טוענים שזה מאושר לשימוש בשבת, השאלה אם אשפר לסמוך על זה, אין שם כשרות מגוף מוסמך.

miriamg

משתמש חדש
לי אמרו בטלפון שהמכשיר חוזר אליהם בסוף הטיפול- משלמים 500 ש"ח פקדון.
מעניין שלך הם מכרו אותו,
אגב במאוחדת, מי שיש לו שיא,
הקופה מסבסדת 800 ומשהו מתוך 1200 ומשהו.
לא מכרו לי אותו, יש אפשרות להחזיר ואז לקבל 500 ש"ח חזרה, אבל אני מעדיפה שיישאר אצלי. ואם ילד חלילה חוזר להרטיב? הם לא מחייבים להחזיר.

miriamg

משתמש חדש
גם הבן שלי התחיל את הטיפול של ד"ר שגיא לפני כחודש, ובינתיים עובד ממש טוב ב"ה.
ממליצה בחום!!
רק לגבי שבת - מישהי יודעת אם זה מאושר לשימוש בשבת? בינתיים לא עשיתי בשבתות וזה די באסה,
הם טוענים שזה מאושר לשימוש בשבת, השאלה אם אשפר לסמוך על זה, אין שם כשרות מגוף מוסמך.
לא השתמשתי בשבת. כן השתדלתי בשבת להעיר פעם אחת כדי שיישאר איזה שהוא רצף אבל היה בסדר ב"ה.

miriamg

משתמש חדש
אני לא במאוחדת. במכבי הסבסוד הוא הרבה יותר נמוך. אין לי מושג מה שם, מאמינה שהסבסוד הוא מהמחיר הכולל שאת משלמת, כמו במכבי.

sklin100

משתמש רשום
אני במאוחדת. בשביל לקבל סבסוד צריך שיהיה ביטוח שיא לפחות 3 חודשים, אז עשיתי וחיכיתי..
ואז את משלמת 1250 על הטיפול+ 500 ש"ח פיקדון על המכשיר,
ומקבלת בחזרה ממאוחדת 800 ש"ח, וכשאת מחזירה את המכשיר את מקבלת חזרה את ה500 ש"ח,
כך שסה"כ הטיפול יוצא 450 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה