שיתוף הרגשנו שמירה מיוחדת

סיגל ששפורטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בתקופה הקשה הזאת הדבר היחיד שהרגיע אותי והכניס אותי לבועה בלי מחשבות על מה שקורה מסביב היה לצייר, ובייחוד שהרגשנו במוחש איך הבבא סאלי שומר על העיר נתיבות, לאחר שהבת שלי ראתה את המחבלים עוברים ברחוב הסמוך לבית שלנו ולא הסתכלו לכיוון, תודה לבורא עולם

קבצים מצורפים

• תמונה של הבבא סלי על קנאס.jpg
    תמונה של הבבא סלי על קנאס.jpg
    2.4 MB · צפיות: 69

סיגל ששפורטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ממש ממש נס, וחוץ מזה היה לנו עוד נס גדול עם הבת הנשואה שלי עם ילדים קטנים שהחליטו בדקה ה90 ללכת לחמותה כי מאוד ביקשה לא להיות לבד, והיתה להם פגיעה ישירה בבית וניצלו בזכות כיבוד הורים

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ממש ממש נס, וחוץ מזה היה לנו עוד נס גדול עם הבת הנשואה שלי עם ילדים קטנים שהחליטו בדקה ה90 ללכת לחמותה כי מאוד ביקשה לא להיות לבד, והיתה להם פגיעה ישירה בבית וניצלו בזכות כיבוד הורים
ניסים, ב"ה!

נערך לאחרונה ב:

גלית נעוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
סיגל, וואו.
ציור מדהים, ואילו ניסים!
פחד פחדים איך כל אחד מה שנגזר עליו, ולא משנה איפה הוא היה או מה המרחק מהסכנה.
איפה אתם עכשיו?

סיגל ששפורטש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה גלית יקרה, אנחנו בנתיבות ברוך השם, אבל הבת שלי כבר חודש בירושלים עד שתמצא בית חליפי

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואו!
מדהים!!
יש תהליך? נורא מסקרן!
ואיזה נס!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה