דרוש מידע "הרבנית דבורה" מתל אביב, קוראת בשמות

מצב
הנושא נעול.

דמי

משתמש פעיל
מישהו שמע/מכיר/יודע על אחת בשם "הרבנית דבורה" מתל אביב שקוראת בשמות?
מי היא? האם זה משהו אמיתי? מותר הלכתית?
אודה לכל מידע.

דמי

משתמש פעיל
אני יודעת שנשמע מפוקפק מאד.
אבל שמעתי מכלי ראשון על אנשים שהיו אצלה ואמרה דברים מעניינים מאד, והייתי רוצה ללכת.
לכן מנסה לברר האם היא אישה מוכרת. האם זה כישוף, האם מותר/אסור וכו

ניסיתי לחפש עליה באינטרנט ולא מצאתי כלום, יש לי רק את שמה הפרטי ואת הטלפון שלה. (ובינתיים לא מעזה להתקשר אליה לברר פרטים, שלא תכשף או תקרא אותי דרך הטלפון או משו..)

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אבל שמעתי מכלי ראשון על אנשים שהיו אצלה ואמרה דברים מעניינים מאד, והייתי רוצה ללכת.
לא יודעת לגבי ההלכה, אבל כישוף זה לא , קריאה קרה קלאסית.
ממליצה להכנס לקישור שצרפתי

שמעון זנגר

משתמש פעיל

ניסיתי לחפש עליה באינטרנט ולא מצאתי כלום, יש לי רק את שמה הפרטי ואת הטלפון שלה. (ובינתיים לא מעזה להתקשר אליה לברר פרטים, שלא תכשף או תקרא אותי דרך הטלפון או משו..)
אל תדאגי עד שלא תשלמי היא לא תגיד כלום

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מכיר את הרבנית המדוברת ולא יודע מה זה לקרוא בשמות
מה שאני כן יודע שהרב יעקב אדלשטיין זצוק"ל שלח לרב לוין מב"ב - נכדו של ר' אריה לוין
לגבי נושאים הקשורים בשמות

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

הדור שלנו משהו מיוחד שמחפשים סגולות וכל מיני אנשים שיגידו לנו על עצמנו דברים
אותו דבר גם לגבי סגולות למיניהן שיעשו לנו קיצורי דרך...
אל תתפתי ללכת לדבר כזה - טוב לא יצא מזה.
אני לא יודע מה היא אבל מבחינה השקפתית פשוט שאסור ללכת.
אפנה אותך לשמוע שיעור קצר בנושא שיתן לך כיוון (פתוח בנטפרי)

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם היא נוגעת בעתידות, חברה היא לכל קוראי האספרסו, קפוצינו והמוקצ'ינו. ושומר נפשו ירחק מהם.

כדאי לזכור שלכוחות הטומאה יש-כח-. זה לעומת זה ברא אלוקים. ולכן תוצאות "משביעות רצון" או "נכונות" אינן ערובה לכשרות המעשים, אלא לצורך לבדוק -לעומק- את האנשים ודרך פעולתם.

נערך לאחרונה ב:

דמי

משתמש פעיל
לא יודעת לגבי ההלכה, אבל כישוף זה לא , קריאה קרה קלאסית.
ממליצה להכנס לקישור שצרפתי

שוב, שמעתי מכלי ראשון שאמרה דברים מרתקים ואמיתיים שלכאורה לא הגיוני "לפגוע" (כמו שמתואר בקישור שצרפת)
אם היא סתם תקשקש ואני אתרגש.. אין לי בעיה

אבל יש מצב שזה כוחות טומאה כמו שכתבה @שרה מגן ואת זה אני מנסה לברר

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שוב, שמעתי מכלי ראשון שאמרה דברים מרתקים ואמיתיים שלכאורה לא הגיוני "לפגוע" (כמו שמתואר בקישור שצרפת)
אם היא סתם תקשקש ואני אתרגש.. אין לי בעיה

אבל יש מצב שזה כוחות טומאה כמו שכתבה @שרה מגן ואת זה אני מנסה לברר
אני מקווה ששמעת את מה שצרפתי לך.. אני יכול גם להביא לך את הטלפון של הרב ותשאלי אותו וזה יוציא אותך מהספקות

קרעפט

משתמש מקצוען
ברברת ברברת ואף אחד כאן לא הסביר בדיוק מה זה 'קוראת בשמות'.

אפרת ת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כדאי לזכור שלכוחות הטומאה יש-כח-. זה לעומת זה ברא אלוקים. ולכן תוצאות "משביעות רצון" או "נכונות" אינן ערובה לכשרות המעשים, אלא לצורך לבדוק -לעומק- את האנשים ודרך פעולתם.
הכח של כוחות טומאה הם להזיק בסופו של דבר לאדם בדרכים משלהם ולאורך זמן
מי שכבר נכנס לזה קשה מאוד פעמים רבות להוציא אותו מזה..
רבותינו לא סתם חוזרים ומזהירים על דברים כאלה בייחוד בדורנו
לפני פן האיסור ההלכתי קיים הפן המסוכן שהם כבר נמצאים בשליטת האדם ויכולים לעשות לו בהמשך מה שעולה בדעתם.

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כדאי לברר טוב.

יכולה לספר לך על עצמי, הלכתי למישהי שקוראת דברים דרך העפעפיים (כן, יש דבר כזה) וכבר בטלפון כשאמרתי לה את השם והמיקום, היא התחילה להוציא לי דברים עלי, ואני נורא סקפטית בנושאים האלה, נורא, וזה היה מפתיע ברמה, כי זה היה מידי אמיתי.

להגיד לך שזה עזר? במבט לאחור, יתכן
באותו זמן, היא משאירה אותך לפעמים מוצפת וחשופה באופן של לא לדעת מה לעשות עם עצמך והרבה יותר גרוע.

זה מאד מגרה, ונראה שהנה מישהו יכול לעזור לי בלי שאני אצטרך לעבוד קשה, ככה הוא ידלג על כל החסימות ואיזה יופי, ויגיד לי מה טומן לי העתיד, אז בכלל. בפועל, כדי לעבוד בשיטה כזאת, ולא להרוס, צריך להיות אלוף בתורת הנפש וזהיר בתכלית הזהירות.

חייבת לציין שלפני שהלכתי, שאלתי, ואמר לי עליה אדם מוכר, שקול ומוערך שמבין מאד בתחום, לפני תקופה יצא לי לדבר איתו, ואמר שהוא הפסיק לגמרי להמליץ עליה, והיא עצמה (אשה חרדית) הפסיקה להתעסק עם זה מסיבות מאד מסוימות...

אז רק נקודה למחשבה, וזהירות.
בהצלחה.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לכאורה, לא הגיוני, אבל אם תלמדי על זה קצת יותר לעומק, תביני את העקרונות, תראי שזה פשוט מאד ותוכלי גם לעשות את זה בעצמך.
זה נשמע לא הגיוני, בטח כשאת שומעת את הרשמים מהאדם אחרי שהוא עבר את החוויה, והוא מתאר לך את מה שקלע בהטיות זכרון רבות, אבל עם ניתוח קר ורציונלי של מהלך הפגישה, תגלי שאין שם כלום.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה