שיתוף - לביקורת הקרב על השומשום

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בחנות, משום מה, העוגיות עשו עליי רושם מאוד טוב. כעכים קטנים, בצקיים, אפויים... מייאם!
רכשתי, נתתי כמתבקש חצי לאשה ורבע לקופאי החיוור, אכלתי בתיאבון את השאר.
איזו אכזבה!
אין שומשום.

יצאתי בזריזות לקנות את המוצר הנחשק, כולי מתאווה ללעוס את הגרגרים הקטנים בטעם פלאי.
ניסיתי במכולת של סבתא,
זול פה,
אל"ף,
שופר-סל,
קניון רפאלו,
מחסני עשוק,
ברכת לאה,
חסדי שמשון,
בר קול,
הצרכנייה של מושקה,
הפיצוציה של המדינה,
ו... כלום. אין שומשום.

ניסיתי להתנחם.
האשה התריעה שמדובר בצעדים לא חכמים, אך אני בשלי: קניתי אבטיח, מלון, אגס, עשרה שישיות מים (היה מבצע), משחת נעליים, סבון כלים, סבון רצפה, סבון נגד קשקשים, סבון נגד התקרחות, סבון נגד כינים, מרכך כביסה, ביסלי, כיפלי, תן צ'אפ, תן כאפה, קח כאפה, חַלֶק כאפה, דוריעוף, דוריטוס, גלידה פרווה בטעם של מרגרינה, גלידה חלבית בטעם של גלידה פרווה, מרגרינה בטעם של מיגרנה, אבקה נגד מיגרנה, פומפיה כשרה לפסח, פומפה לשחרור סתימות, ושום דבר לא ניחם אותי.

התחננתי לכל מכריי:
אם אתם במקרה מוצאים שומשום, קנו לי, אנא.
וביקשתי שוב,
ושוב,
ושוב.
ועוד פעם אחת ליתר בטחון.

נשארתי בלי שומשום ובלי חברים.

לכבוד שבת אפתה עקרת הבית חלות נהדרות עם ריח שעולה עד בית השכנים - עובדה שהשכנה נזכרה לבוא לבקר ברגע שהן יצאו מהתנור, וכמובן מחופות בשומשום.
- איפה מצאת שומשום?
גברים לא יודעים לחפש. היה פה על המדף כל הזמן.
- אבל חיפשתי בכל המכולות בעיר! ואני טוב בזה!
גברים יודעים לחפש דברים במכולות. לא למצוא אותם.
-אפשר לטעום מהחלות לפני שבת?
לא!

אז חיכיתי בקוצר רוח לסעודת ליל שבת, התקשיתי להתרכז בתפילה, ניחוח החלות מפמפם בנחיריי, מהדהד במוחי הלוך ושוב, מסתובב בי ומוציא אותי מריכוז. אחרי התפילה הלכתי הכי מהר שאני יכול, קידשתי מהר, בצעתי את החלה כמעט בלי נשימה, טבלתי במלח, נתתי ביס ענק ולא הרגשתי שום טעם מיוחד בשומשום.

ברגע שגרמתי לבלוע את הכזית המשודרגת שלי, הסברתי לנוות ביתי: אין לשומשום טעם.
היא, שתחי', נאנחה: הזהרתי אותך היום בבוקר. היית עסוק ולא משעת. אחרי שאוכלים גלידה פרווה לא מרגישים טעם בשום דבר למשך יומיים.
אללי לי!

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
פרנציפ לא תקבל לייק עד שתסביר לי מה לעזזאל הפואנטה. לא רק לייק אפילו שומשום לא תקבל!
מה נראה לך, מספיק שם של כותב מבריק וטקסט של שבע מאות מילה כדי לקבל לייק סמיילי צוחק בלי סיבה?
עד כאן!
יש רגעים בחייה של אומה שצריך לדעת לומר זאת - עד כאן!! סימן קריאה.

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הרבה זמן לא צחקתי כל כך הרבה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
פרנציפ לא תקבל לייק עד שתסביר לי מה לעזזאל הפואנטה. לא רק לייק אפילו שומשום לא תקבל!
מה נראה לך, מספיק שם של כותב מבריק וטקסט של שבע מאות מילה כדי לקבל לייק סמיילי צוחק בלי סיבה?
עד כאן!
יש רגעים בחייה של אומה שצריך לדעת לומר זאת - עד כאן!! סימן קריאה.
הקרב על הסום, נו. שומשום. סום-סום.
חשבתי לכתוב משהו על עקרב על שומשום. @הדוויג

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
סום דבר. אני מנסה להבין את הקטע עם הגלידה. קראתי שלוש פעמים יא **** כדי לחפש מה פספסתי.
טוב לא משנה. כתבתי את ההודעה הקודמת על בטן ריקה. עכשיו הכל רגוע יותר.. הפסקת'ש!

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
ניצחון שכזה.PNG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה