הקמת אולפן

• פותח הנושא e.ch
  • פורסם בתאריך

e.ch

משתמש צעיר
אני עומד לפני הקמת אולפן הקלטות.
אשמח להתייעץ עם מי שכבר התנסה.
מי שיוכל לייעץ אשמח אם ייתן לי הודעה באישי.
תודה רבה ושבוע טוב!

e.ch

משתמש צעיר
מקפיץ...
מי שיכול זה מאוד יעזור.
תודה מראש!

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אוקי:
הכי חשוב זה להתייעץ....
ישנה חנות שנקראת פנקי והיא נמצאת בתל אביב ברחוב מקווה ישראל 6. והם מצוינים.... לגבי האקוסטיקה יש את יורם לב והוא ממש מומלץ.... ויש חנות בשם חלילית גם כן מאוד מוצלחת....
על כל פנים אין על הכרטיס קול של RME ועל המיקרופון של ניומן....
בהצלחה!

e.ch

משתמש צעיר
האקוסטיקה אני עובד עם יורם.
השאלה היא האם בשאר הדברים הוא גם טוב.
כי את כל הציוד הלכתי על אסף רטוביץ, מכירים?

miרי

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
אסף מאוד מוכר,
נראה לי שאתו אתה יכול להיות רגוע...
בהצלחה!!!

e.ch

משתמש צעיר
נכתב ע"י miרי;n4987386:
אסף מאוד מוכר,
נראה לי שאתו אתה יכול להיות רגוע...
בהצלחה!!!

המחיר שלו גם מוכר????
הוא נראה קצת יקר...

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י e.ch;n4987355:
האקוסטיקה אני עובד עם יורם.
השאלה היא האם בשאר הדברים הוא גם טוב.
כי את כל הציוד הלכתי על אסף רטוביץ, מכירים?
כעיקרון אני לא עבדתי איתו אבל שמעתי עליו מחברות שהוא ממש מצוין... ולגבי המחירים שלו אפשר להיכנס ולחפש את מה שהוא מוכר ולראות אם הוא יקר או לא... ואני מכירה כמה בנות שעבדו איתו ואיך לומר בעדינות: הן לא מיליונריות.... אז נראה שזה בסדר...

e.ch

משתמש צעיר
נכתב ע"י חנילוש;n4991342:
כעיקרון אני לא עבדתי איתו אבל שמעתי עליו מחברות שהוא ממש מצוין... ולגבי המחירים שלו אפשר להיכנס ולחפש את מה שהוא מוכר ולראות אם הוא יקר או לא... ואני מכירה כמה בנות שעבדו איתו ואיך לומר בעדינות: הן לא מיליונריות.... אז נראה שזה בסדר...

קיבלתי הצעת מחיר מיורם לב הרבה יותר זולה,
הפרש של 5000 שח

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קיבלתי הצעת מחיר מיורם לב הרבה יותר זולה,
הפרש של 5000 שח

אז למה להישאר עם אסף???
מדובר באותן חברות?????
הפרש יכול להיות אם יש הפרש בין חברות אבל אם אין הבדל ומדובר באותן חברות אז יורם לב הוא גם אמין...
על כל פנים אם יש הבדל ולא מדובר באותן חברות יכול להיות שאסף יש לו זכינות על חברות מסוימות ולכן יש לו דברים יותר יקרים שמן הסתם גם יותר טובים.... על כל פנים אני מציעה לשאול כל אחד מהם מפרט של מה כולל מה שהם מביאים ואז לעשות השוואת מחירים ....
דוגמא: כרטיס קול- של איזו חברה ואיזה דגם- אם כל אחד מהם מביא משהו אחר לגמרי בוודאי שיהיה הבדל במחיר.... כנ''ל בקונדנסר. וכו'...
אני ספציפית קניתי את הציוד לא האקוסטי בעצמי הלכתי לבד לחנויות... כי ידעתי מה אני רוצה... כרטיס קול של RME קונדנסר....
בהצלחה

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מהניסיון שלי, יורם אוהב "לעגל" מחירים (כלפי מטה) ומוסיף עוד מוצרים שלא היו בהצעת מחיר. יצאתי ממנו בהרגשה ממש טובה!!
ויורם מביא מכשירים של החברות הכי טובות (RME, ADAM,AKG,NEUMANN)
אסף מלמד מעולה!!!!

e.ch

משתמש צעיר
נכתב ע"י סולפג' solfege;n4995533:
מהניסיון שלי, יורם אוהב "לעגל" מחירים (כלפי מטה) ומוסיף עוד מוצרים שלא היו בהצעת מחיר. יצאתי ממנו בהרגשה ממש טובה!!
ויורם מביא מכשירים של החברות הכי טובות (RME, ADAM,AKG,NEUMANN)
אסף מלמד מעולה!!!!

קיבלתי כבר את האקוסטיקה מיורם...
הוא רצה עוד 750 ש''ח על ''יעוץ''....

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י e.ch;n5001634:
קיבלתי כבר את האקוסטיקה מיורם...
הוא רצה עוד 750 ש''ח על ''יעוץ''....

מהניסיון שלי זה היה שווה ה750 ש''ח על היעוץ...
זה חסך לי המון דברים שרציתי לעשות ואחרי הייעוץ שלו התברר שממש לא היה צריך....

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
גם אצלי זה היה ככה. אבל הא לקח לי על האקוסטיקה והיעוץ ביחד. הוא תכנן את החדר, וסיפק לי את האקוסטיקה.
אנחנו בנינו לבד.

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תכלס כמה עלה כל העסק מא' ועד ת'

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא יודע איזה סוג של הקלטות אתם הולכים לעשות באולפן המדוגם שלכם. ולמען האמת זה לא תחום העיסוק הישיר שלי.
אבל מניסיון רב שנים עם מספר לא מבוטל של בעלי אולפנים, אני מרשה לעצמי לקבוע שההבדל באיכות התוצר בין אולפן לאולפן זה בעיקר מי שמתפעל את העסק.
לאיכות המוצרים יש השפעה זניחה על איכות התוצר הסופי.
אפשר היום בעלויות נמוכות מאוד להפיק תוצרים מעולים. וכמובן שצריך לדעת במה חשוב להשקיע ובמה לא. יש דברים שעולים הון והשפעתם על התוצר הסופי קטן עד מאוד.

בהצלחה

Michal R

משתמש רשום
נכתב ע"י tadmit;n5005380:
אני לא יודע איזה סוג של הקלטות אתם הולכים לעשות באולפן המדוגם שלכם. ולמען האמת זה לא תחום העיסוק הישיר שלי.
אבל מניסיון רב שנים עם מספר לא מבוטל של בעלי אולפנים, אני מרשה לעצמי לקבוע שההבדל באיכות התוצר בין אולפן לאולפן זה בעיקר מי שמתפעל את העסק.
אפשר היום בעלויות נמוכות מאוד להפיק תוצרים מעולים. וכמובן שצריך לדעת במה חשוב להשקיע ובמה לא. יש דברים שעולים הון והשפעתם על התוצר הסופי קטן עד מאוד.

בהצלחה

מסכימה עם הדברים.
אם יש תקציב קטן, עדיף להשקיע אותו בלימוד סאונד טוב מאשר במוניטורים בעלי שם עולמי.
מה שכן, הדברים שלא כדאי להתפשר עליהם הם: מחשב טוב, כרטיס קול טוב ומיקרופון טוב. (אבל זה לא אומר שחייבים לקנות דווקא מותגים מוכרים ויקרים!)

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י דייב;n5005031:
תכלס כמה עלה כל העסק מא' ועד ת'

אולפן טוב...
מתחיל על המינימום ב60.000 ש''ח....
לא כולל: רכישת מקום... או שכירות....

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

בהצלחה

יש צדק בדברים אבל זה לא כל כך מי שמתפעל את העסק כמו מי שעורך אותו! (מיקס.....)
החכמה זה לדעת לעבוד עם מה שיש לך.... לאחר מעשה....... ואין ספק שלפעמים האיכות של המכשירים מסייעת מאוד אם כי אם מי שלא ידע להקליט ישב עם מיקרופון פצצה.... מי שעורך יתקע אם לא מעט בעיות.....

e.ch

משתמש צעיר

בהצלחה

כמה נכון!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה