הקול הבא 2

מצב
הנושא נעול.

vhsvchch

משתמש מקצוען
זה נשמע שפדידה עבר אתם על איזה סגנון חסר לו בחברה מבחינת הזמנות
אולי טווח של חסרים, אבל זה לא נטו בדיקת שירה ומקצועיות, וחבל!
אמת מוזיקאלית צרופה זה לא...
הזוג קליין&ברי אמרו את זה בדקה הראשונה:
אנחנו רוצים שיהיה זוכה כמו *****....

החושב

משתמש פעיל
הכל תלוי בנקודת המבט!
מי שמשווה את התכנית ל"תכניות האחרות" צודק בהלקאה העצמית על כמה אנחנו מאד מסכנים וחסרי רמה...
אבל לא לשכוח, זו תכנית לחרדים,שלא בהכרח צופים בתכניות אחרות,
וככזו, זו בהחלט תכנית מעניינת ועל רמה..
תחשבו...

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
אוקי, עד עכשיו שמרתי את דעותי לעצמי, אבל מאחר ויש כבר דיון די פורה על זה אומר את דעתי.
זה ברור מאליו שמשווים את התוכנית ל"כוכב נולד" ודומיו כי תכלס משם נולד הרעיון.
אבל הדרישה פה היא לא הפקה של מיליונים בשביל שיקבל לוק מקצועי ורציני..
קודם כל מקומות הצילום (בפרט המקום שמראיינים את המתמודדים) נראה כמו המחסן של כאילו.
הספה וצורת הישיבה של חלק מה"שופטים" (איציק למשל) משדרת זלזול, ושופט אחר עדי רן נרדם באמצע שירה של מתמודד, (וטוקר זוחל אליו להעיר אותו עם התמקדות של המצלמה עליו ולא על המתמודד ששר להזכירכם)... סליחה אבל זה משפיל ולא לעניין בכלל!! האמירה של טוקר למתמודד אל תדבר אתה רק תהרוס (בכמה הזדמנויות שונות) היא לטעמי לא לעניין!! שלא נדבר על השוקי הזה שמזלזל בכבוד רבנים ופדידה שאומר על הרב מאחרי הקלעים שהוא לומד רק בשביל הצילום..
כל זה דברים שאפשר לשנות בקלות ובלי השקעה, בטח ובטח כשהפרק לא באמת בשידור חי אלא עובר עריכה!
האמינות של השופטים מוטלת בספק כי כולם עובדים אצל פדידה וברור שהוא המחליט ולא אפחד אחר.
ואיך אפשר שלא, עניין מוטי רוטמן תמיד מקנן לך בפינה של הראש..
העניין הטכני איכות השידור והעריכה גם אפשר וראוי לשפר, חיתוכים ומעברים חדים ואיכות השידור מקווקוות לחלוטין גם אפשר די בקלות לסדר עם קצת רצון..
בהחלט יש מקום רציני לשיפור.
לסיכום: הרעיון עצמו מבורך, אבל זה מרגיש כמו זלזול בציבור החרדי נקודה!

נערך לאחרונה ב:

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אוקי, עד עכשיו שמרתי את דעותי לעצמי, אבל מאחר ויש כבר דיון די פורה על זה אומר את דעתי.
זה ברור מאליו שמשווים את התוכנית ל"כוכב נולד" ודומיו כי תכלס משם נולד הרעיון.
אבל הדרישה פה היא לא הפקה של מיליונים בשביל שיקבל לוק מקצועי ורציני..
קודם כל מקומות הצילום (בפרט המקום שמראיינים את המתמודדים) נראה כמו המחסן של כאילו.
הספה וצורת הישיבה של חלק מה"שופטים" (איציק למשל) משדרת זלזול, ושופט אחר עדי רן נרדם באמצע שירה של מתמודד, (וטוקר זוחל אליו להעיר אותו עם התמקדות של המצלמה עליו ולא על המתמודד ששר להזכירכם)... סליחה אבל זה משפיל ולא לעניין בכלל!! האמירה של טוקר למתמודד אל תדבר אתה רק תהרוס (בכמה הזדמנויות שונות) היא לטעמי לא לעניין!! שלא נדבר על השוקי הזה שמזלזל בכבוד רבנים ופדידה שאומר על הרב מאחרי הקלעים שהוא לומד רק בשביל הצילום..
כל זה דברים שאפשר לשנות בקלות ובלי השקעה, בטח ובטח כשהפרק לא באמת בשידור חי אלא עובר עריכה!
האמינות של השופטים מוטלת בספק כי כולם עובדים אצל פדידה וברור שהוא המחליט ולא אפחד אחר.
ואיך אפשר שלא, עניין מוטי רוטמן תמיד מקנן לך בפינה של הראש..
העניין הטכני איכות השידור והעריכה גם אפשר וראוי לשפר, חיתוכים ומעברים חדים ואיכות השידור מקווקוות לחלוטין גם אפשר די בקלות לסדר עם קצת רצון..
בהחלט יש מקום רציני לשיפור.
לסיכום: הרעיון עצמו מבורך, אבל זה מרגיש כמו זלזול בציבור החרדי נקודה!
מסכימה.
הטעם שיוצא מלראות דבר כזה זה שמזלזלים באינטלגנציה של הצופים, וזה מרגיז. אנחנו יכולים לקבל יותר מזה.
אני אישית לא שומעת את זה, כי נמאס לי. את הקודם שמעתי את הסוף רק כדי לדעת מי זכה.
אני מקווה שישתפרו בזה.

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני לא מסוגל לתפוס איך הם ירדו על החבדניק ששר "כמו אברהם פריד" וכו' וכו' ועשו מזה מטעמים .
בזמן שאצל מוטי רוטמן הם קפצו "מ. ב . ד. " ויש ליישב בדוחק...

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אין ספק שאם משווים את ההפקה של הקול הבא למקבילים אליו בעולם החילוני אז המצב שלנו גרוע מאוד מבחינת ההפקה והעריכה ואפילו השיפוט והחוסר הגינות שקיים שם אבל בתור יוזמה חדשה זה נחמד מאוד

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תראו את הסרטון הבא ותגידו לי למה פדידה צריך מקרופון כשהוא צופה בחדר צדדי באודישן אם לא בשביל להביע דיעות לשופטים???

והדברים מפורסמים וידועים.

ואני רוצה להוסיף שאם כולנו ממשיכים להתעניין בתוכנית הזו לאחר כל חסרונותיה כנראה שגם כך זה טוב לנו ולכן במידה מסוימת זה לא לעניין גם להתלונן וגם להמשיך לצפות!!!

קבצים מצורפים

• 23 בינואר 2018 - YouTube.MP4
    1.3 MB · צפיות: 287

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא יודע אם מישהו שומע את דעתי, ולמי בכלל זה משנה, אבל צריך לומר את זה באופן ברור: התוכנית הזאת מעליבה ועלובה.
1. היתה להם עונה שלמה ללמוד איך מפיקים תוכנית, והם כאילו לא למדו כלום, פשוט כלום.
אולפן שבניגריה היו מתביישים לצלם בו, מסכים שלא מכסים את כל הפריים, גופי תאורה שנדחפים בכל זווית, וסאונד מזעזע ושורקני שאין לי מושג אם יש שם סאונדמן מאחורי המיקסר, או שזה האי רובוט רומבה שהתנדב לעשות סאונד על הדרך.
2. צורת ישיבה מביכה ולא נעימה, ספות שקנו במבצע במחסן הרהיטים, מסודרות כמו בתכזינה, חסר רק צרור של גת ונרגילה בשביל להפוך את המקום למעוז של המורדים החותים בתימן.
3. מראיין פתטי ונלעג שגורם לכל בן אדם שפוי להסמיק כששומעים אותו, דיי, הוא דוחה וקריפי.
4. הסאונד הגרוע מוסיף לבלאגן שבאולפן, וכל דיבור נשמע כמו צעקה, הוויכוחים בשיפוט נשמעים גרוע, אין לי מילים לתאר את תחושת העליבות שזועקת מהאולפן הזה, לכו לראות לבד, ותספרו לי אם שרדתם עד הסוף.
5. אני לא רוצה לדבר על הבחירות של השופטים, כי זה נראה שבכלל אין קשר בין השירה לבין הדעות של השופטים למה שיוצא להם מהפה, אבל בא לי להיות תמים ולהאמין שהם באמת אומרים את מה שהם חושבים.
6. יש גם קשר בין רמת השיפוט לרמת המתמודדים, אני מאמין שמתמודדים איכותיים באמת נרתעים מלהגיע לתוכנית שמתנהלת באופן כל כך מביך, ובצדק.

הדבר היחיד שמנחם אותי זה שיש סיכוי שזה אולפן זמני בשביל האודישנים, ואת התוכנית עצמה יצלמו באולפן נורמלי, ואולי גם ביותר עניינות.

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
ואני רוצה להוסיף שאם כולנו ממשיכים להתעניין בתוכנית הזו לאחר כל חסרונותיה כנראה שגם כך זה טוב לנו ולכן במידה מסוימת זה לא לעניין גם להתלונן וגם להמשיך לצפות!!!
אני אפילו את הפרק הראשון לא ראיתי בשלימות.
באמת אי אפשר לראות את זה.

הם הפסידו בגדול ומבחינתי הם גמורים.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני אפילו את הפרק הראשון לא ראיתי בשלימות.
באמת אי אפשר לראות את זה.

הם הפסידו בגדול ומבחינתי הם גמורים.
א"א לדעת לאן זה יתפתח, לדעתי המגזר של הבחורים 'חולה' עליהם בכל מצב (לצערינו הגדול) וגם אלו ש'משוגעים' על מוזיקה יכולים למצוא שם דברים יפים (בעיקר בביקורות של השופטים) ובכלל יכול להיות שבאמת יצא משם מישהו עם כשרון גדול! אז צריך להמתין לפני שמחליטים סופית....;););)

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
6. יש גם קשר בין רמת השיפוט לרמת המתמודדים, אני מאמין שמתמודדים איכותיים באמת נרתעים מלהגיע לתוכנית שמתנהלת באופן כל כך מביך, ובצדק.
.
אני מסכים איתך לגמרי!
אני חושב שגם אני אם הייתי יודע לשיר (וממש במקרה זה אכן כך...;)) לא הייתי מעיז לבוא לשם כי אין לך מושג עם מה צריך לבוא לשם!
כל אחד נופל על משהו אחר שאצל השני זו בדיוק הייתה הסיבה שהוא עבר (חוץ מהזייפנים...) ואני מדבר בעיקר בגלל העונה הקודמת.
אז שיהיו בריאים כל אלו שמתמודדים אבל הם כנראה קורצו מחומר אחר.....

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
תראו את הסרטון הבא ותגידו לי למה פדידה צריך מקרופון כשהוא צופה בחדר צדדי באודישן אם לא בשביל להביע דיעות לשופטים???
!
אווו עכשיו אני מרגישה שאני יודעת לעשות אחד +אחד
ועוד לקבל בלייב שזה שווה שתיים...

פגיעה באינטליגנציה שלנו
חוסר כבוד למוזיקה עצמה!

(וזה שהתכנית מעליבה לא צפויה ולא הוגנת אני מסכימה ובכל זאת צופה בה - כי כרגיל אין מה לראות ולשמוע מהמגזר שלנו בתחום זה - אז אין ברירה ,וזה מה יש ! חבל שלא עושים תחרות של שלל תוכניות כאלה לצבור שלנו ואז הרף יעלה! כי את התוכנית הזו שום במה מכובדת לא הייתה מעבירה גם לא באודישן הראשון!!!!)

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מסכים עם מה שנאמר.
אבל אם תתבונן, רק למנחם טוקר יש אוזניה, ומקבל הוראות אך לא השופטים.
לשופטים יש אזניות, בהחלט.
התכנית מעליבה, בהחלט.
אני ממש לא רואה אותה- בהחלט!
תפסיקו גם אתם. בשביל מה. הבריאות חשובה יותר.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לשופטים יש אזניות, בהחלט.
התכנית מעליבה, בהחלט.
אני ממש לא רואה אותה- בהחלט!
תפסיקו גם אתם. בשביל מה. הבריאות חשובה יותר.
אנחנו לא בשלב יאוש ש"החיים הם טרגדיה בקלוז אפ וכו'..." אלא עדיין מקווים שיהיה יותר טוב...

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודע אם מישהו שומע את דעתי, ולמי בכלל זה משנה, אבל צריך לומר את זה באופן ברור: התוכנית הזאת מעליבה ועלובה.
1. היתה להם עונה שלמה ללמוד איך מפיקים תוכנית, והם כאילו לא למדו כלום, פשוט כלום.
אולפן שבניגריה היו מתביישים לצלם בו, מסכים שלא מכסים את כל הפריים, גופי תאורה שנדחפים בכל זווית, וסאונד מזעזע ושורקני שאין לי מושג אם יש שם סאונדמן מאחורי המיקסר, או שזה האי רובוט רומבה שהתנדב לעשות סאונד על הדרך.
2. צורת ישיבה מביכה ולא נעימה, ספות שקנו במבצע במחסן הרהיטים, מסודרות כמו בתכזינה, חסר רק צרור של גת ונרגילה בשביל להפוך את המקום למעוז של המורדים החותים בתימן.
3. מראיין פתטי ונלעג שגורם לכל בן אדם שפוי להסמיק כששומעים אותו, דיי, הוא דוחה וקריפי.
4. הסאונד הגרוע מוסיף לבלאגן שבאולפן, וכל דיבור נשמע כמו צעקה, הוויכוחים בשיפוט נשמעים גרוע, אין לי מילים לתאר את תחושת העליבות שזועקת מהאולפן הזה, לכו לראות לבד, ותספרו לי אם שרדתם עד הסוף.
5. אני לא רוצה לדבר על הבחירות של השופטים, כי זה נראה שבכלל אין קשר בין השירה לבין הדעות של השופטים למה שיוצא להם מהפה, אבל בא לי להיות תמים ולהאמין שהם באמת אומרים את מה שהם חושבים.

הדבר היחיד שמנחם אותי זה שיש סיכוי שזה אולפן זמני בשביל האודישנים, ואת התוכנית עצמה יצלמו באולפן נורמלי, ואולי גם ביותר עניינות.
אין להם מתחרים- למה להתאמץ? אצלנו זה נורמה. מישהו אחד זוכה בכל הקופה ועושה מה שבא לו בתחום (עיין ערך תח"צ).

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו לא בשלב יאוש ש"החיים הם טרגדיה בקלוז אפ וכו'..." אלא עדיין מקווים שיהיה יותר טוב...
אני מצטערת אבל הזמן שלי חשוב מדי בשביל לראות את התכנית בשקל הזו. אם היה לה טיפת אמינות/ מקצועיות/ אפילו הייתה נראית טוב וויז'ואלית----- אולי. אולי.
במצב כרגע, אפילו לעיסת גת תועיל לאנושות הרבה יותר מצפייה בה.

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עצה טובה ! לראות בדילוגים.לדלג אבל לגמרי על שלב הראיונות, לראות שניה כל אחד מהמתמודדים .לקפוץ להבין (לא להבין) ברגע מה השופטים מגחמים(??) .וכל זה בשביל להבין את התכנית האמיתית פה בפורום.

חיים הקטן

משתמש פעיל
ראיתי שניסו להשוות בין תכנית זו לתכניות מהמגזר הכללי.
אין לי הרבה ידע על מה שקורה שם.... אבל הבהחלט כל תוכנית כזאת דורשת המון אכזריות, לעמוד מול בחור צעיר ולשפוט אותו מול כולם....
לכן השפיטה גרועה כי הם חרדים ומנסים לרחם על היצורים האומללים, אבל אחרי הכל צריך המון רשעות ואכזריות לעבוד שם....

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ז
ראיתי שניסו להשוות בין תכנית זו לתכניות מהמגזר הכללי.
אין לי הרבה ידע על מה שקורה שם.... אבל הבהחלט כל תוכנית כזאת דורשת המון אכזריות, לעמוד מול בחור צעיר ולשפוט אותו מול כולם....
לכן השפיטה גרועה כי הם חרדים ומנסים לרחם על היצורים האומללים, אבל אחרי הכל צריך המון רשעות ואכזריות לעבוד שם....
זה לא אכזריות, הבחור בחר להגיע לשם ולהישפט.
מה שכן, יש שאלות על צורת השיפוט וצורת הבחירה בין המתמודדים.
אכזריות----- הא, רחוק.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה