הצעת מחיר לבית כנסת

• פותח הנושא SARAE
  • פורסם בתאריך

SARAE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אם יש למשהי לשלוח לי הצעת מחיר לבניה של בית כנסת
כמובן זה רק בשביל לראות כיוון פחות או יותר וסדר עבודה..
יעזור לי מאוד!!!
S0504114556 שטרודל גימל נקודה כום

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
כמובן זה רק בשביל לראות כיוון פחות או יותר וסדר עבודה..
האם כוותך לאומדן עליוות בניה או לשכ"ט אדריכלי או לעיצוב פנים בלבד ?
ומה סדר גודל המבנה המתוכנן כי זה מאד משנה בכל הפרמטרים , כמה קומות, כמה מ"ר סוג הבניה , האם נדרש פיתוח שטח וקירות תמך?, ועוד

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
המלצה גדולה (מניסיון, וממה שראיתי בכמה תהליכי בנייה), כדאי מאד למקד את העבודה, לאדריכלות לחוד ועיצוב פנים לחוד.
אין לכם מושג כמה זה משנה, מי שטוב בתכנון למרחב ציבורי - לתכנון, ומי שטוב בעיצוב - לעיצוב. (כמובן חובה מישהו מאנ"ש שרגיש לצרכים וחושב על פתרונות אפשריות).

תוכלו לעשות פה שיטוט בפורום, לראות את הטובים, יש פה כאלו מעולים ממש!!

נערך לאחרונה ב:

SARAE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לא הסברתי את עצמי טוב.
הציעו לי לתכנן ולעצב בית כנסת
כרגע אני עוד לא יודעת בכלל נתונים- זה אומר גודל, האם יש אולם, איזה חדרים נוספים הם צריכים וכו'..
אני רק יודעת שזה צריך להיות בניה קלה.
לכן אני רוצה טופס שבין אדריכלית ללקוח שרוצה בניה ועיצוב של בית כנסת רק בשביל לראות כיוונים של מחירים וסדר עבודה
תודה.

מיכו'ש

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל, "בניה קלה" זה לא באמת תכנון "בית כנסת" על כל מורכבויותיו.
אם כי גם מצריך חשיבה ותכנון נכון.
תכננתי בעבר בתי כנסת - גם שיפוץ מהיסוד לבית כנסת גדול, וגם בניה קלה.
הפרויקט עם הבניה הקלה היה מקום קטן הרבה יותר, והצריך תכנון בעיקר בחדרי השירותים אינסטלציה וכדו'.
שאר הדברים היו מטבע הדברים גמישים מאד - כמו בכל פרויקט עם בניה קלה.
ממילא התמחור אמור להיות בהתאם.

דבר נוסף, כדאי מאד להמליץ להם על בניה גבוהה, בבניה קלה לא תמיד שמים לב לפרט הזה, וחושבים על העלות של כל מ"ר עומד, בעוד בית כנסת גבוה עושה תחושה של מקום קבוע ומרשים הגם שזה בקראוון דלוח...

בנוגע לחוזה עבודה, הכי טוב לחפש ברשת משהו בסגנון, ולהתאים אותו לפי נסיונך ופרטי הפרויקט הספציפי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה