מידע שימושי הצילו! כתמים אפורים על חולצות לבנות

סליחה על ההקפצה, אשת בשורה אני היום......
בקצרה,
היתה לי מכונה כ 7 שנים, כיבסה מעולה, והוציאה כביסה נקיה,
בערב חג כיבסתי מכונה מלאה בחולצות לבנות- כשהוצאתי ,חשכו עיני, כתמים אפורים, כאילו יצאו ממוסך רכבים...
עשינו נקיונות למכונה עם מלח לימון/אקנומיקה/וכו, עשינו נסיון, והלכו לנו עוד כמה חולצות.....:(
לא היתה לי ברירה , העפנו את המכונה, כשהיא תקינה פלוס, רק מכתימה בצורה חסרת תקנה.
המכונה השניה, כיבסה נפלא כשנה וחצי, ואז----- שוב זה! :confused:כתמים אפורים קשים, ששום דבר לא מזיז אותם, ניסיתי אקנומיקה, סנט מוריץ(!)... ומה לא? לא היה לי מה להפסיד....
דיברנו עם מלא טכנאים.... וכולם האשימו פה אחד- זה המרכך המרוכז! ושוב,
לא היתה לי ברירה , העפנו את המכונה, כשהיא תקינה פלוס, רק מכתימה בצורה חסרת תקנה.
המכונה השלישית קיבלה טיפול עם כפפות של משי. מרכך- אאוט! נכביתי יותר מידי. ואז-------
כשהיא בת 10 חודשים בלבד!!!!! הכתמים הארורים הופיעו!!:mad::mad::mad:
למכונה יש עוד אחריות... מה הולך כאן??????? ייאוש!
שוב דיברנו עם טכנאי, ואז שמענו לראשונה,
שעודף אבקה כביסה, ייצרה את הבעיה!!!!!
הורדתי בצורה דרסטית את הכמות העודפת של האבקה, וב"ה, נרפאה המכונה!!!

מסקנה, כרבע כוס אבקה למכונה עם לכלוך קל,
ומקס חצי כוס לכביסה ממש מלוכלכת....
כמובן לא להעמיס יותר מידי,
ודווקא הכביסה יוצאת לי יותר נקיה מפעם.....
מקווה שיהיה לעזר.

מצרפת לדוג' על איזה כתמים מדובר.. שלא תדעו....
נשמע ממש מעניין,
אבל גם ידוע שהמים של ישראל קשים, ומלאים באבנית,
לבנות שלי החלפתי סרקל בסירוק קל של נקה 7
וממש ברכה!!!
אין אפילו כתם 1!!

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני הבנתי שג'ל אוקסיג'ן הורס בגדים.
מי שחשוב לו, שיתיז עם ספריי אוקסיג'ן
(זה חומר אחר לגמרי)

itai770

משתמש רשום
היי, אלו כתמי מרכך…
ראי כאן באפליקציית כל כתם
רציתי לשתף איתך איך לנקות מרכך על בגד באפליקצית כל כתם

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
עזרה דחופה בבקשה.
לאחר תקופה ארוכה של נזקים מטורפים והכתמות מכוערות ממכונה של מילה, קנינו בשעה טובה מכונה חדשה של בוש, ולצערי, הלא יאומן קרה... שוב - הכתמות הזויות על הבגדים. מה שאומר שאין קשר למכונה.
בבקשה, מי שיודע מנסיון מה לעשות שיסייע לנו, אני כבר עומדת בנזקים של "אלפי שקלים" רק מהביגוד שנהרס.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עזרה דחופה בבקשה.
לאחר תקופה ארוכה של נזקים מטורפים והכתמות מכוערות ממכונה של מילה, קנינו בשעה טובה מכונה חדשה של בוש, ולצערי, הלא יאומן קרה... שוב - הכתמות הזויות על הבגדים. מה שאומר שאין קשר למכונה.
בבקשה, מי שיודע מנסיון מה לעשות שיסייע לנו, אני כבר עומדת בנזקים של "אלפי שקלים" רק מהביגוד שנהרס.
היה לי קונסטרוקטה גרמנית, חזקה תותחית שלא ראתה טכנאי, אבל הכתימה כנ"ל, ולכן נמנעתי ממרכך, כל הזמן שקלתי לקנות מכונה חדשה ורעדתי שזה ישנה, אחרי פסח השנה קניתי מילה למרות שהמכונה שלי שלמה, ולצערי ההכתמות חזרו :(.
שוקלת להפסיק עם המרכך שוב, כפרת עוונות אמיתית!

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הקפצה שבאה בזמן...
אני פשוט חסרת אונים מול הדבר ההזוי הזה, השקעתי הון במכונה של 'מילה' והלכו לי כבר מאות שקלים [או יותר, ייתכן מאוד...] בביגוד שמתמלא בכתמים, התייעצתי עם כל המי ומי וכל אחד עם הרעיונות שלו, אבל אני לא מבינה בשביל מה השקעתי כ"כ הרבה כסף? בשביל שאצטרך להשקות את המכונה בחומץ? סודה לשתיה? שמן? להפסיק עם מרכך? מה עוד?
ניסיתי הכל כולל הכל [בנוסף לחומר המיוחד של מילה שאמור לנקות את המכונה] אני מעוניינת לשים סוף לדבר!
אולי אפשרי לארגן קבוצה גדולה של מאוכזבי 'מילה' היוקרתית ולהגיש תביעה [לא ע"מ להרוויח, פשוט קחו את המכונה תחזירו כסף ותנו אותה לגרמנים חזרה] או כל דבר אחר?
רעיונות בבקשה.
מצטרפת

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
היה לי קונסטרוקטה גרמנית, חזקה תותחית שלא ראתה טכנאי, אבל הכתימה כנ"ל, ולכן נמנעתי ממרכך, כל הזמן שקלתי לקנות מכונה חדשה ורעדתי שזה ישנה, אחרי פסח השנה קניתי מילה למרות שהמכונה שלי שלמה, ולצערי ההכתמות חזרו :(.
שוקלת להפסיק עם המרכך שוב, כפרת עוונות אמיתית!
כשהיית עם הקונסטרוקטה הפסקת עם המרכך והבעיה נפתרה?

האם אתן משתמשות עם ג'ל לשיער או מרכך מדולל עם מים בתוך שפריצר לילדים/ות? לפני כמה חודשים שמתי לב שהכתמים נוצרים רק באזור הצווארון, בחלק העליון של החולצה, או מקדימה - בחולצות של בעלי, כמובן לאחר כביסה, לפני הכביסה לא רואים כלום, מיד הבנתי שזה מזה ( אצל בעלי היה תקופה שהוא סרק את הבנות, והיה משפריץ עליו המים עם המרכך בתוך השפריצר) כיום עברתי רק לסרקל קרם או ספריי ובתוך השפריצר רק מים, פשוט חלום! אין אפילו כתם אחד על החולצות/בגדים בהירים! ממליצה בחום ותשתפו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה