עזרה הצילווווו הלכו לי כל האנשי קשר בפלאפון

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
זה לגמרי יצר הרע.
ומה שכן, פירסט פון זה זוול פלאפון זה רק נוקיה או סמסונג ולא כל החדשים שנולדים חדשים לבקרים כל חודש עוד 3 חדשים עם שמות ועיצובים שונים ומשונים, לא שווה כלל וכלל!
המלצה שלי על נוקיה C 2 כשר.

tora

משתמש רשום
זה לגמרי יצר הרע.
ומה שכן, פירסט פון זה זוול פלאפון זה רק נוקיה או סמסונג ולא כל החדשים שנולדים חדשים לבקרים כל חודש עוד 3 חדשים עם שמות ועיצובים שונים ומשונים, לא שווה כלל וכלל!
המלצה שלי על נוקיה C 2 כשר.
אני לא חושב שזה קשור
בפלאפונים מהחברות האלה בד"כ אין בעיות יותר מאשר נוקיה או אפ' הפלאפונים הלא כשרים.
אפשר לראות שתלונות מהסוג שנמחק המספרים מאוד נדירים
הבעיה היחידה שבכשרים יותר מסובך לשחזר

tora

משתמש רשום
זה לא נורמלי שנמחקים מספרים...
ברור שישנה איזה תקלה יחודית לפלאפון שלך והמוכר צריך להחליף לך, או לדאוג בעצמו לתיקון.

א.מ.ל

משתמש צעיר
אוקי נתחיל מתחילה.
התחזקתי החלפתי לפלאפון כשר לגמרייי 4X4.
מהיום שקניתי את הפלאפון הספקתי מידי יום להתחרט על כך שהחלפתי, פלאפון דפוקק אין קליטה ,תמיד לא שומעים אותי טוב וכו.
היום קרה הנוראאא לא נגעתי בפלאפון ושהדלקתי אותו אין שום אנשי קשר לא על הסים ולא על הפלאפון.
נמחק הכלללללל
לא מאד נלחצתי חשבתי שזה פתיר אבל התבדיתי.המוכר איפה שקניתי את הפלאפון אמר שאין מה לעשות וכן עוד 2 חנויות שניסיתי לשאול.
מה עושים?? אין סיכוי בעולם שאין דרך לשחזר את זה.
קרה למישהו?
למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות?
השארת אותנו במתח מה קרה בסוף?

א.מ.ל

משתמש צעיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה