שיתוף הציור שלקח לי הכי הרבה זמן...

הדר*

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לרגע חשבתי שהתבלבלתי .......
וואוווווווו (קטן על זה...)
כשרונית ברמת עללללל!!!!!!

אנחנו עדיין מחכים...
צודקת..:rolleyes: בתקווה שאני אגיע לזה היום ( זה פשוט בטלפון וזה קצת ארוך...:giggle: )

הדר*

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
העתקת מתמונה שלה? באיזה שיטה?
כשאני עובדת על ציורים גדולים ואני רוצה לשמור על פרופורציה וכו'...
אני עובדת לפי השיטה של הריבועים

* מחלקים את התמונה לריבועים שווים וגם את הדף עליו מציירים ועובדים על כל ריבוע בנפרד זה ממש מקל על הדיוק והכל

לא מוגדרת

משתמש פעיל
זהו תיארתי לעצמי כשהתארסתי נתתי לבעלי תמונה של אבא שלו לקחתי סל רשת של פעם והעתקתי ריבוע ריבוע אני רואה שזה רעיון שמכירים חשבתי שאמא שלי חשבה על זה לבד זאת שיטה מצוינת אבל המשחקים של האור וצל אצלך מדויקים יש לך הרבה סבלנות וכשרון כל הכבוד

הדר*

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זהו תיארתי לעצמי כשהתארסתי נתתי לבעלי תמונה של אבא שלו לקחתי סל רשת של פעם והעתקתי ריבוע ריבוע אני רואה שזה רעיון שמכירים חשבתי שאמא שלי חשבה על זה לבד זאת שיטה מצוינת אבל המשחקים של האור וצל אצלך מדויקים יש לך הרבה סבלנות וכשרון כל הכבוד
תודה רבה,
את האמת לא חשבתי על רשת אני ישבתי עם סרגל ריבוע ריבוע...:giggle:
את השיטה הזאת לימדה אותי מורה לאומנות שלמדתי אצלה תקופה...

• תודה
Reactions: RPO

תמר אביטבול

תמר צלמת מאסטרית בניו בורן, צילומי חוץ ומשפחה.
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יאווווו איזה כישרון
אני בהלם!!!!!!
זה נראה טוב

לאה.ש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כלכך הרבה תגובות . וכולם באותו רעיון ובכל זאת לא מצליחה לא להגיב!!
מטורף

הדר*

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוקיי,
אז לקח לי זמן אבל סופסוף ישבתי על זה וארגנתי לכם את שלבי הציור...
( מצטערת מראש על האיכות... :sne:)
@YOM&TOV @RPO @תותית מפונקת

קבצים מצורפים

• 1-01.jpg
    1-01.jpg
    13.1 MB · צפיות: 39
  • 2.pdf
    2.7 MB · צפיות: 42
נערך לאחרונה ב:

נוי אפללו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ואו מיוחד ומוחשי כ"כ
מרגש
נראת אשה מיוחדת

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
וואו איזה כישרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה