דרוש מידע הצטרפות לחתימה על עצומה לסגירת כבישים בשבתות וחגים בקריית הרצוג פרדס כץ

לצורך חתימה על טופס יש להיכנס ללינק.

מי שמעוניין לעזור מול העירייה נשמח שיפרט ונחזור אליו טלפונית.

מי שלא עובד אצלו קישורים שישאיר מספר טלפון במייל

shabatkhbbאין לכתוב כתובת מייל ונחזור אליו.​

וכן גבאי בית כנסת שאוסף חתימות שישאיר פרטים ונחזור אליו.

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
כפי הידוע לי מי שמרכז את זה מסר שהמאמץ הוא בבני ברק-
בעיקר בעקבות-קביעת חבר מועצגה”ת וגיסו של מרן שר התורה זצוק”ל יבדלחט”א הגר”י זילברשטיין: ההבטחה של מרן שר התורה הגר”ח קניבסקי זצוק”ל שלא יהיו פיגועים בעיר בני ברק, קיימת והסיבה שהתרחש פיגוע השבוע בבני ברק היא מפני שהאזור מלא בחילולי שבת רח”ל.

מעתיקה ציטוט מהמייל שהועבר-
אנו תושבי קריית הרצוג ופרדס כץ בבני ברק, גם אנו רוצים את ההבטחה ולקדם את שמירת השבת וסגירת הכבישים לרכבים באזור זה.
ולכן אנו מעוניינים להתחיל באיסוף חתימות של תושבי האזור כדי שנוכל להגיש לעירייה לצורך קידום העניין.
לכן נשמח שכל המעוניין לעזור בנושא מול העירייה וכן כל המעוניין לחתום על טופס דיגיטלי ישלח מייל ל-<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> (שבתקהבב)
גבאי ביה"כ שמעוניין לאסוף חתימות לתושבים ללא גישה למייל להעברה אלינו שייצור עימנו גם קשר במייל.
ויהיה הדבר בע"ה לעילוי נשמה לנרצחים הי"ד.

צ'ייסר

משתמש מקצוען

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך אפשר לסגור לאדם מתגורר וותיק את הרחוב ??
כי זה מה שה' רוצה.

מדין ערבות לכל עם ישראל
עלינו לעשות ככל יכולתנו כדי לגרום ליהודים אחרים
להימנע מחילול שבת.

צ'ייסר

משתמש מקצוען
כי זה מה שה' רוצה.

מדין ערבות לכל עם ישראל
עלינו לעשות ככל יכולתנו כדי לגרום ליהודים אחרים
להימנע מחילול שבת.
מה השלב הבא ?
נחתוך להם את החוטי חשמל לפני כניסת שבת ??

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה השלב הבא ?
נחתוך להם את החוטי חשמל לפני כניסת שבת ??
אולי הפוך,
נאפשר להם למכור אוכל לא כשר במחוזותינו.

לא מבינה ולא יודעת הרבה מדי,
כן יודעת שהרבנים וגדולי ישראל נלחמו
על השבת הכשרות והצניעות ברחובות ככל שידם הגיעה
(צניעות הכוונה לפרסומות וכדו')

אז מסתבר שיש לכך סיבה ברורה.

אבו מאיר

משתמש מקצוען
יש לי עוד רעיון אם אתם רואים חילוני עם איפון ביד תיקחו לו את זה ותשברו כי שמעתי שר' חיים אמר שאין שמירה בבני ברק מאז האינטרנט:sneaky::sneaky:.
אני גרתי בשכונת רמות בצעירותי ולמרות שהיה רוב של 90% חרדים כבר מזמן אף אחד לא דיבר על חסימת כבישים ועד היום הכל פתוח (חוץ מהמקומות שמההתחלה היה רק חרדים כמו רמות ד').
מי שמעוניין לחזק את שמירת שבת שילמד הלכות שבת ושינסה לחזק את עצמו ולא את האחרים..... הכי קל לחזק את האחרים.......

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מבחינה חוקית כל עוד יש אדם שמתגורר באזור אי אפשר לסגור את הכביש אלא אם כן ישנה כניסה נוספת לבניין מרחוב אחר שהוא פתוח. אז אין תועלת בעצומות עם כל הרצון הטוב

אני וביתי

משתמש מקצוען
מבחינה חוקית כל עוד יש אדם שמתגורר באזור אי אפשר לסגור את הכביש אלא אם כן ישנה כניסה נוספת לבניין מרחוב אחר שהוא פתוח. אז אין תועלת בעצומות עם כל הרצון הטוב
מבחינה חוקית ניתן לסגור ברגע שיש רוב שדורש!

דינדושה

משתמש מקצוען
יש לי עוד רעיון אם אתם רואים חילוני עם איפון ביד תיקחו לו את זה ותשברו כי שמעתי שר' חיים אמר שאין שמירה בבני ברק מאז האינטרנט
:sneaky::sneaky:
.
אני גרתי בשכונת רמות בצעירותי ולמרות שהיה רוב של 90% חרדים כבר מזמן אף אחד לא דיבר על חסימת כבישים ועד היום הכל פתוח (חוץ מהמקומות שמההתחלה היה רק חרדים כמו רמות ד').
מי שמעוניין לחזק את שמירת שבת שילמד הלכות שבת ושינסה לחזק את עצמו ולא את האחרים..... הכי קל לחזק את האחרים.......​
כשבבני ברק נאבקו על השבת
היו בה הרבה יותר חילונים (באופן יחסי) ממה שיש היום בפ. כץ
כיום עם כל הפרויקטים החדשים וקצב התחרדות מזורז החרדים מהווים 70-80 אחוז

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה