שיתוף - לביקורת הצביעו כ'!

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אזרחי ישראל.
אני, סא"ל במיל' אמנון קורצמן, עומד כאן היום בפניכם, נרגש מאד.
זה יום מיוחד מאד עבורי.
היום שבו אני מכריז על הקמת מפלגה חדשה בישראל.

מאז ומעולם היה מאד חשוב לי להרוויח הרבה כסף, רציתי להרוויח טוב, להכניס משכורת שמנה ומכובדת ולחיות ברמת חיים גבוהה.
כמו כן אני אוהב כבוד והשפעה. מדבר אליי כתבות בעיתונים, ראיונות בתקשורת, ליקוקים והתחנפויות מצד בעלי עניין. אני אוהב את זה. זה נעים לי.
עוד כששירתי בצבא והגעתי לדרגות בכירות, וגם לאחר מכן בעולם העסקי, מה שהדריך את צעדיי היו תמיד שני הדברים הללו. רציתי כבוד וכסף. או כסף וכבוד. לא משנה הסדר.

אני עומד בפניכם היום ומבקש את קולכם.
אם תצביעו לי, אני אקבל משכורת יפה של חבר כנסת, אולי אפילו של שר. וגם יהיה לי הרבה כבוד.

הדבר לא תלוי אלא בכם, אזרחי ישראל.
יש היום הרבה מפלגות שמבקשות את קולכם. יש שמבטיחים שלום, יש שמבטיחים ביטחון, אחרים מבטיחים כלכלה.
אבל אף אחד,
אף אחד מכל המפלגות הללו לא מבטיח שאני - סא"ל במיל' אמנון קורצמן - אקבל כסף וכבוד.
הם מבטיחים לכם הבטחות ומקסמי שווא, הם ישקמו את הכלכלה, יעצרו את המגיפה, ינצחו את האיראנים, אבל גבירותיי ורבותיי, איפה אני בכל הסיפור?

אזרחי ישראל,
היום הזה אני עומד בפניכם ומבטיח לכם נאמנה, וזו לא עוד הבטחת בחירות, אני לא אשכח את הבטחתי לבוחר יום אחרי הבחירות,
אני מבטיח לכם כי אם אקבל את קולותיכם אוכל לקבל משכורת יפה, תהיה לי לשכה ועוזרים פרלמנטריים, רכב שרד נוצץ ועוד הרבה דברים נחמדים.

כן ביבי או לא ביבי, ימין או שמאל, קפיטליזם או סוציאליזם, דת או מדינה,
הכל לא מעניין. בחייכם.
רק אני אביא את מה שמעניין באמת.
כבוד וכסף.

הצביעו כ'!
מפלגת 'כבוד וכסף' בראשות אמנון קורצמן.

נערך לאחרונה ב:

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יפה מאד.
מדבר אליי כתבות בעיתונים
מדברות.

שברתי את הראש כדי להבין למי הפרודיה הזאת מכוונת. הרי לא יתכן שבאמת קם אדם ואמר דברים שכאלו.

בסוף הבנתי שמדובר על מי שרוצה שיצביעו לו בפעם המיליון למרות שיש לו שלושה כתבי אישום על גבו, רק בגלל ניסיונו ארוך השנים, ובגלל שהוא נורא נורא רוצה להישאר בעמדת הכוח שלו ובביתו שבירושלים לעולם ועד, והוא עושה את הכול בשביל להגיע למטרה זו, כולל נוכלות ובגידה באמון.

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הרי לא יתכן שבאמת קם אדם ואמר דברים שכאלו.

אמרו אמרו,
ברגע של כנות שראוי להעריך (נדיר אצל פוליטיקאים)
אמר מ.ז שהוא מנסה להשיג בחייו שלושה דברים כסף וכוח. והוא מקווה שהללו יביאו לו כבוד.

ולא רק על עצמו יצא ללמד, אלא על הכלל כולו...

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
א"ד שהעולם מתחלק בין כן ביבי ללא ביבי. וא"ד שמתחלק בין מי שמבין הומור למי שלא מבין. ולענ"ד הא בהא תליא והן הן הדברים.
את חוש ההומור אני שומר למקרה שיפרצו לך לבית וירוקנו את כל מה שיש בו. חי-חי-חי-חי-חי.
יש כאלו שאכפת להם רק מהבית שלהם, ויש כאלו - נאיבים וטפשים שכאלה - שאכפת להם גם מהמדינה. נורא מצחיק.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
IMG-20210104-WA0006.jpg

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה