סקירה הפתעה בבנק

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מזל"ט.
שפע בריאות ונחת.
פרנסה בריווח ואושר.

רוצה לשתף אותנו מה תעשה ב'כמה עשרות שקלים' הללו?...

שומר שבת

משתמש צעיר
רוצה לשתף אותנו מה תעשה ב'כמה עשרות שקלים' הללו?...
לא חשבתי בכיוון הזה.
רציתי לשתף כדי לשמח את כולם שיבדקו שגם הם קיבלו.
אבל אם אתה רוצה שאני ישתף, אז השיתוף שלי הוא שזה יתבזבז כמו שאר הכספים שמתגלגלים בעו"ש:) בעצם בגלל ששאלת אני יעביר את זה לפר"י.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בכמה זה עלה?

חצרון

משתמש מקצוען
לכול מי שלא הבין-זה שהקצבת ילדים עלתה זה לא משמח, להפך-ביום שהקצבה תרד יהיה סיבה לשמוח-כי זה צמוד מדד. (כמובן שאם הקצבה תעלה בלי קשר למדד, זה יהיה סיפור אחר לגמרי שקשור לתפיסות כלכליות וכו')

שומר שבת

משתמש צעיר
לכול מי שלא הבין-זה שהקצבת ילדים עלתה זה לא משמח, להפך-ביום שהקצבה תרד יהיה סיבה לשמוח-כי זה צמוד מדד.
לא הבנתי. אתה מתכוון שאתה תשמח אם יורידו לך את הקצבת ילדים? אתה עצוב שהוסיפו לך כסף? אתה ממש שונא בצע אשריך!

חצרון

משתמש מקצוען
לא הבנתי. אתה מתכוון שאתה תשמח אם יורידו לך את הקצבת ילדים? אתה עצוב שהוסיפו לך כסף? אתה ממש שונא בצע אשריך!
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
הסיבה שמוסיפים לקצבה זה בגלל שכול המחירים עלו אז א"כ גם הקצבה צריכה לעלות באותו היחס, א"כ המסקנה היא שעדיף ל'הפסיד' בקצבת ילדים 5 ש"ח ולשלם פחות על-לחם חלב גבינה שוקולד טיטולים ביסלי במבה חשמל מים, מאשר ההפך.

שומר שבת

משתמש צעיר
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
הסיבה שמוסיפים לקצבה זה בגלל שכול המחירים עלו אז א"כ גם הקצבה צריכה לעלות באותו היחס, א"כ המסקנה היא שעדיף ל'הפסיד' בקצבת ילדים 5 ש"ח ולשלם פחות על-לחם חלב גבינה שוקולד טיטולים ביסלי במבה חשמל מים, מאשר ההפך.
קודם כל אני שמח שסוף סוף הצלחתי להצחיק אותך. בשונה מהבשורה על תוספת מענק שלא שימחה אותך:
זה שהקצבת ילדים עלתה זה לא משמח
לא הבנתי למא אתה לא רוצה לשמוח.

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
לכבוד שנת 2023
קיבלתי עוד כמה עשרות שקלים בקצבת ילדים של ביטוח לאומי.

• סכום קצבת הילדים
סכום קצבת הילדים מחושב לפי מספר הילדים במשפחה, תאריך הלידה של הילדים וזכאות של אחד ההורים לקצבת קיום מהביטוח הלאומי.

באפשרותך להיעזר במחשבון לחישוב סכום קצבת הילדים, לחישוב קל ומהיר של הקצבה.

סכום הקצבה עבור ילדים לפי מיקומם במשפחה (החל ב- 01.01.2023)

מיקום הילד במשפחהסכום הקצבה המשולם עבור הילד
ראשון164 ש"ח
שני207 ש"ח
שלישי207 ש"ח
רביעי207 ש"ח
חמישי ואילך164 ש"ח

תוספת להורה המקבל קצבת קיום​

תוספת לקצבת הילדים, משולמת להורה המקבל את אחת מהקצבאות הבאות: הבטחת הכנסה, מזונות, קצבת אזרח ותיק עם תוספת השלמת הכנסה או קצבת שאירים עם תוספת השלמת הכנסה.
התוספת משולמת עבור הילד השלישי והרביעי במשפחה בסך 107 ש"ח לכל ילד.

ניכויים מהקצבה​

הביטוח הלאומי רשאי לנכות מקצבת הילדים כל חוב שיש לאחד ההורים לביטוח הלאומי.

נערך לאחרונה ב:

מתלאה

משתמש צעיר
אם משהו יקח לי 500 ומשהו אחר יתן לי 5 אני ישמח ב5 למרות שאני יהיה עצוב ב500. תשמח במה שקיבלת!!! למה אתה חייב להזכיר לעצמך שאתמול במקום אחר לקחו לך??
נניח שההוצאה החושית לילד שנה שעברה היתה 500 ש"ח והביטו"ל השתף בעשר אחוז מההוצאה הזו
השנה הוא לא הוסיף לך אלא המשיך להשתתף בעשר אחוז ואם הוא מוסיף סימן שבתשעים אחוז שלך...

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
  • סכום קצבת הילדים
סכום קצבת הילדים מחושב לפי מספר הילדים במשפחה, תאריך הלידה של הילדים וזכאות של אחד ההורים לקצבת קיום מהביטוח הלאומי.

באפשרותך להיעזר במחשבון לחישוב סכום קצבת הילדים, לחישוב קל ומהיר של הקצבה.

סכום הקצבה עבור ילדים לפי מיקומם במשפחה (החל ב- 01.01.2023)

מיקום הילד במשפחהסכום הקצבה המשולם עבור הילד
ראשון164 ש"ח
שני207 ש"ח
שלישי207 ש"ח
רביעי207 ש"ח
חמישי ואילך164 ש"ח

תוספת להורה המקבל קצבת קיום​

תוספת לקצבת הילדים, משולמת להורה המקבל את אחת מהקצבאות הבאות: הבטחת הכנסה, מזונות, קצבת אזרח ותיק עם תוספת השלמת הכנסה או קצבת שאירים עם תוספת השלמת הכנסה.
התוספת משולמת עבור הילד השלישי והרביעי במשפחה בסך 107 ש"ח לכל ילד.

ניכויים מהקצבה​

הביטוח הלאומי רשאי לנכות מקצבת הילדים כל חוב שיש לאחד ההורים לביטוח הלאומי.
צריך להוסיף לזה שמי שמוריד עוד 50 שקל לחיסכון אז זה פחות, ועכשיו ה50 הפך להיות 55 שקל כי זה גם צמוד מדד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה