הפרסומת של ביגלה

• פותח הנושא 15161
  • פורסם בתאריך

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זאת המטרה שלהם שכולם ידברו עליהם.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
דוחה.
ראיתי את המודעה ונרתעתי אחורה
כאילו הוא בא לתקוע לי את זה ישר לתוך הגרון

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה בסדר, כמה שהפרסומת מגרה, כך גם הבייגלך....
פתחנו חבילה (מכרו ביש ב-5 ש"ח) ואין מתנדבים לגמור אותה,
אתם מוזמנים לטעום גם מהחבילה השניה...

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
גמני נגעלתי..
ויותר מזה התפלאתי..
דפדפתי במוסף של שבת , וחשבתי - זהו, זה מה שמשרדי ה'פרסום' היו מסוגלים להוציא השבוע?

זמזומית

משתמש רשום
נכתב ע"י ראש_יהודי;519598:
במבט ראשון חשבתי שזה מרדכי בן דוד....

נכתב ע"י 15161;519600:

זה לא... אני יודעת מי זה, זה איזה אחד חבדניק... הוא גם שיחק בעבר בסרטים של גרובייס.....
קטעים איתו.....

לעניין הפרסומת.... לא ברור מה נסגר איתם.... ממש לא אהבתי.....

369369

משתמש צעיר
נכתב ע"י riki-v;519778:
זה בסדר, כמה שהפרסומת מגרה, כך גם הבייגלך....
פתחנו חבילה (מכרו ביש ב-5 ש"ח) ואין מתנדבים לגמור אותה,
אתם מוזמנים לטעום גם מהחבילה השניה...

דווקא הפרסומת גרמה לי לרצות לאזן את הזוועה של הפרסום
ולנסות כן לאהוב את הבייגלה (לא עבד)

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
:Dעזבו אותכם משטוחים
זה סתם חור של בייגלה:rolleyes:

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל ליין של בייגלה יש גם (כמו כל מוצר) בלאי. הבייגלאך האלו זה תוצאה של סוג בלאי גדול, ישבו וחשבו עד שגאון אחד הגה את רעיון הביגאלך השטוחים יצאו בפירסום מהיר והתוצאות בהתאם...
(פרי דמיוני)

15161

משתמש חדש
מילא הביגלה שיהיו מה שיהיו...אבל לפחות שיעשו לאנשים חשק לקנות..
הרי בסוף זה המטרה של כל מפרסם. הלא כן??

דניאל נ

משתמש מקצוען
אני דווקא הייתי הולך על סגנון: בייגלה ש(ב)טוח שזה טעים
ולא שזה טוב אבל נראה לי לפחות קצת קשור..

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דני;520057:
בכל ליין של בייגלה יש גם (כמו כל מוצר) בלאי. הבייגלאך האלו זה תוצאה של סוג בלאי גדול, ישבו וחשבו עד שגאון אחד הגה את רעיון הביגאלך השטוחים יצאו בפירסום מהיר והתוצאות בהתאם...
(פרי דמיוני)
כמעט מדויק..
בכל ליין של בייגלה יש גם בלאי כמו כן בכל משרד פרסום יש בלאי של פרסומות ולכן התאימו פרסומת בלאי למוצר בלאי כך שיש התאמה מעולה והטעם : ממממ בלאי..
(לא פרי דמיוני ):)

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא נעים :rolleyes: אבל דוקא אהבתי את הבייגלך האלה...
המודעה זוועתית אבל קניתי לפני שראיתי את המודעה, כנראה שאם הייתי רואה את הפרסומת קודם לא הייתי קונה.

gilag1

משתמש צעיר
עכשיו אני רואה את האשכול
זה בדיוק מה שקרה לי היום ראיתי את הפרסומת וניסיתי להבין ולמצוא פרושים הסתכלתי מי זאת חברת הפרסום וקצת התפלאתי התחשק לי להתקשר ולשאול למה התכוונו (מכירים את זה שלפעמים כשמסבירים אומרים אה...לא חשבנו על זה ..חמוד..)אני חשבתי אולי תמונות זה דבר ששוטח תלת מימד ...
מרב שמנסים לעשות כל דבר חרדי.. מסתבכים
אז ביי גלה לנו מהי הכוונה?

michalush

משתמש רשום
הי, 4 עמודים ואף לא אחד ראה את הפוסט הבא בפשקויל ???

יצאתם שטוחים

הפוסט נכתב ב: ג׳ באדר א׳ תשע״א (07/02/11) בשעה: 15:00 ע"י: נוחעם
ישבו חכמים בירושלים ובערי הפרזות ודנו במהות הפרסום השטחי של בייגלה שטוחים. זה ניסה בכה וזה ניסה בכה, אך לא עלתה בידם להגיע לעמק השווה, גם אם ניסו לעקור ולטחון הרים זה בזה. הן מחמת שהראביי היוצא מן המסגרת קרוב יותר לתלת-מימד, מרובע או משושה – וכרחוק מזרח ממערב הוא משטוח – כך שגם 'איפכא מסתברא' אין לנו כאן. והן מחמת שלא נמצא האיש שידע לנמק איך במהות השטחיות יימצא טעם נפלא, הרי הדעת נותנת שכמה שטוח ככה דוחה.
עד שבא אליהו הנביא וסטר על לחיי וגילה לי רז זה בהקיץ ולא בחלום. ובכן, את הקמפיין המדוייק והמצויין של אוסם-את-שטוחים במגזר הכללי, מלווים בן שובב, אבא (מנכ"ל בכיר), אמא (רופאה בכירה) וספתא מתוקה. הבן פותח את הארון במטבח ומגלה את אריזת השטוחים ריקה. הוא רץ לאבא, שנמצא בעיצומה של ישיבת חירום עם מלוכסני עיניים: "אבא, אתה חיסלת ת'שטוחים?". האבא, כרגיל, מגלגל את האשמה על אמא. הבן רץ לבית החולים, מפתיע את אימו באמצע ניתוח שהיא מבצעת. האמא, איך לא, מגלגלת את האשמה על הספתא. מתברר שכך היו פני הדברים. הספתא נמצאה בביתה נוגסת שטוחים, תוך כדי מלמול: "ככה לפחות אתם באים לבקר".
באפיקים, כנראה, ניסו ללכת על בטוח. הם ציירו קריקטורה גרועה שעונה בול על הקליפ הטלוויזיוני. שימו לב: יש ילד, יש אבא ויש סבא, שבידו כמובן נמצאה הגניבה. הלקוח, חשבו לכאורה באפיקים, בוודאי יקפוץ על המציאה (והוא אכן אישר את זה) מחמת שזה משלים לו את הקמפיין הכללי. ואנו תמהים, האם לא נמצא האיש שילחש מילה על אוזני אנשי השיווק של אסם? חברים, המגזר המקסים שלנו לא נחשף ולא ייחשף לגאונות שהשפרצתם במגזר הכללי. צר לי, אך יצאתם שטוחים – לגמרי. אבל בינינו, מה זה משנה, העיקר שביפעת ספרו גם את זה.

baba

משתמש רשום
אחת הגרועות

לא מעביר שום דבר וחבל כי זה מוצר לא רע בכלל
היה אפשר להפציץ פה מליון רעיונות,מישהו התעצל

רעיוניסטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
תראו מה עשו בציבור הכללי - פרסומת פשוט מטריפה!!!!
לא רואים כאלו פרסומות.
מדהים!!!!!!!!!!!!!!!

AN130

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תוכל לעלות את הפרסום כדי שנוכל להביע דעה בעניין

תוכל לעלות את הפרסום כדי שנוכל להביע דעה בעניין
נכתב ע"י 15161;519537:
מישהו יכול להסביר לי את הפרסומת של הביגלה השטוח (ככה שטוחים ככה טעימים)
ממש לא הבנתי מה הם רוצים לאמר (בויזואל)

AN130

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חמוד הרעיון...

חמוד הרעיון...
נכתב ע"י דניאל נ;520232:
אני דווקא הייתי הולך על סגנון: בייגלה ש(ב)טוח שזה טעים
ולא שזה טוב אבל נראה לי לפחות קצת קשור..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה