קורונה הפקרות: עובדים מבוגרים ישובו מחר לעבודה

shai1234234

משתמש פעיל
חשבתי שבקבוצת הסיכון הממשלה תהיה זהירה יותר.
אז לא פותחים גני ילדים, אבל פותחים מדגרות קורונה לאנשים מבוגרים?????

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חסום לי הקיושר,
יש מצב לספוילר?
ממתי העדכון?

לאה!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני שמעתי שמעל גיל מסוים (נראה לי 55 אבל לא בטוחה) צריך חתימה של העובד שהוא בא לעבודה על אחריותו בלבד ואם הוא לא חותם אסור להעסיק אותו וצריך לשמור לו את המקום.
חוץ מזה, כל עובד שמוציא אישור רופא שהוא בקבוצת סיכון לא חייב לחזור לעבודה ומקום העבודה שלו נשמר.

ש.ר

משתמש פעיל
הכל פוליטיקה זולה לא שמתם לב ברגע שהממשלה הורכבה רוה"מ החליט שאפשר להתחיל לשחרר את המשק אההה אל תדאגו בתי המשפט לא יחזרו ממתכונת חירום עד ל...

מולאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
חוץ מזה, כל עובד שמוציא אישור רופא שהוא בקבוצת סיכון לא חייב לחזור לעבודה ומקום העבודה שלו נשמר.
גם מי שמתגורר עם אנשים בסיכון?- כלומר לדוגמא ילדים להורים?
והאם זה ממשיך את החל"ת או חופשת מחלה?

לאה!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גם מי שמתגורר עם אנשים בסיכון?- כלומר לדוגמא ילדים להורים?
והאם זה ממשיך את החל"ת או חופשת מחלה?
מי שמתגורר עם אנשים בסיכון כמובן לא נחשב בסיכון, באמת זה חיסרון גדול, אבל תכל'ס, למי אין אנשים בסיכון בסביבה הקרובה?
ואם זה חל"ת או חופשת מחלה אני לא יודעת. מה שכן מורות בסיכון יקבלו שכר רגיל, זה מידיעה.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מי שמתגורר עם אנשים בסיכון כמובן לא נחשב בסיכון, באמת זה חיסרון גדול, אבל תכל'ס, למי אין אנשים בסיכון בסביבה הקרובה?
ואם זה חל"ת או חופשת מחלה אני לא יודעת. מה שכן מורות בסיכון יקבלו שכר רגיל, זה מידיעה.
לא זוכר איפה, העלו כאן היום שהם לא יאולצו לבוא אבל זה יהיה ע"ח ימי מחלה שלהן

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש מצב לספוילר?
הקישור חסום גם לי. מצאתי עדכון ב-JDN:
הממשלה אישרה כעת לבטל את האיסור על אזרחים וותיקים להגיע לעבודה. עוד אושר: מעבר המגזר הציבורי לעבודה תחת תקנות "תו סגול" החל ממחר, במטרה להגדיל את היקף השירות הניתן לציבור ולהגדיל את היקפי הפעילות של עובדי המדינה והמגזר הציבורי
הממשלה אישרה כעת לבטל את האיסור על אזרחים וותיקים להגיע לעבודה, בגיבוי משרדי הבריאות והאוצר. ממשרד האוצר נמסר כי הממשלה אישרה הלילה ביטול המגבלה שהוחלה בתו הסגול על בני 67 ומעלה ומנעה מהם להגיע למקם העבודה. על פי התקנות החדשות, לא תהיה מניעה כי עובדים מגיל 67 ומעלה יוכלו להגיע למקום העבודה.

השרה גילה גמליאל אמר כי זאת "שורה מצוינת לאזרחים הותיקים. הצלחתי לשכנע את הגורמים המקצועיים במשרד הבריאות לאפשר המשך חיי שיגרה לאזרחים ותיקים. אין סיבה שאזרחים וותיקים ללא גורמי סיכון לא יוכלו להמשיך לעבוד. האיסור היווה אפלייה על בסיס גיל ופגע כלכלית וחברתית באזרחים הוותיקים. אמשיך לקדם את התוכנית האסטרטגית ליציאה מהמשבר עבור האזרחים הוותיקים בכל התחומים".

בתוך כך, הממשלה אישרה הלילה את מעבר המגזר הציבורי לעבודה תחת תקנות "תו סגול" החל ממחר. במטרה להגדיל את היקף השירות הניתן לציבור ולהגדיל את היקפי הפעילות של עובדי המדינה והמגזר הציבורי, תוך שמירה על בריאות העובדים, מכשירים בימים אלו משרדי הממשלה את מרחבי העבודה כך שיעמדו בתקנות התו הסגול של משרד הבריאות.

על פי תקנות ה״תו הסגול״, על כל משרד למנות ממונה קורונה ולהקפיד על הכללים הבאים: שמירה על כללי היגיינה; איסור התקהלות בפינת הקפה ומטבחונים; אכילה בחדרו של העובד ככל שאפשר; שמירה על מרחק 2 מטר מאחד לשני; בדיקת חום בכניסה; שיבוץ באותה קבוצת הסעה ואותה משמרת, ככל האפשר; בחדר שגודלו עד 20 מטרים רבועים – שני עובדים, או מספר גדול יותר של עובדים אם בין עובד לעובד ישנה מחיצה שתמנע העברת רסס; בחדר שגודלו מעל 20 מ"ר- עד 5 עובדים או מספר גדול יתר של עובדים אם בין עובד לעובד ישנה מחיצה; קיום פגישות ודיונים יתאפשר עד 8 אנשים בחדר.

מנכ"לי המשרדים הונחו לעשות את כל ההתאמות הנדרשות על מנת לעמוד ב״תו הסגול״ ולדווח על עמידתם בעניין. גם יתר גופי המגזר הציבורי התבקשו לנקוט באמצעים סבירים על מנת לפעול בהתאם להוראות ה״תו הסגול״.

בנוסף, נקבעה הוראת מעבר הקובעת כי משרד ממשלתי שלא השלים את ההיערכות לכללי ה״תו הסגול״ עד מחר, יוכל לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר, ובינתיים יחולו לגביו המגבלות הקודמות.

ר. צדק

משתמש צעיר
הממשלה אישרה: עובדי המגזר הציבורי ובני 67 ומעלה ישובו ממחר לעבודתם

כמה אפשר להתפרע בגלל "הכלכלה"???
אנשים יצטרכו להחליט בין החיים שלהם לבין הפרנסה.
בושה.

גם הפרנסה היא החיים שלהם,
בלי כסף הם לא יכולים לחיות..

הם צריכים להחליט בין החיים שלהם לחיים שלהם
ובזה בוחרים במה שאחוז הסיכוי שלו קטן יותר.

נכון להיום התשובה היא - לחלות בקורונה.

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
גם הפרנסה היא החיים שלהם,
בלי כסף הם לא יכולים לחיות..

הם צריכים להחליט בין החיים שלהם לחיים שלהם
ובזה בוחרים במה שאחוז הסיכוי שלו קטן יותר.

נכון להיום התשובה היא - לחלות בקורונה.
היית אומר אותו דבר גם על:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה