הפעלת שתי פונקציות (לא בבת אחת) ע"י כפתור אחד

איש פשוט

משתמש רשום
יצרתי (בשביל משחקון) פונקצייה שמופעלת ע"י לחיצה על כפתור עם תנאי שהפונקצייה תופעל ע"י טקסט מסויים שיוכנס בinput..
עכשיו (בשלב הבא של המשחק) אני רוצה שפונקצייה אחרת או אותה פונקצייה תופעל ע"י אותו כפתור והתנאי הראשון שהפעיל את הפונקצייה לא יהיה פעיל אלא טקסט אחר שיוכנס בinput יפעיל את הפונקצייה..
איך עושים את זה?
תודה.

איש פשוט

משתמש רשום
עדיין צריך עזרה..

חשבתי לשנות באמצעות פונקצייה שתופעל ע"י כפתור אחר את הפונקצייה שהכפתור הנ"ל יפעיל ע"י הקוד הבא:
"()id_button.onclick = "x
אבל זה לא עזר..
איפה הטעות? יש בכלל אפשות לשנות ע"י פונקצייה את הפונקצייה שאירוע לחיצה על כפתור מפעיל?
תודה לעוזרים!!

נערך לאחרונה ב:

Mark 1

משתמש מקצוען
תיצור משתנה ססטי שהוא יהיה מעין דגל ז"א לפי הערך של משתנה זה יוחלט בפונקציה שמופעלת העת לחציה על כפתור איזה פונ' הוא יפעיל ותשנה את המשתנה הסטטי במקומות ובהתאם לצרכים שלך.
או שאפשר לעשות 2 כפתורים באותו מיקום אחד על השני וכל פעם אחד מהם ויזאלי לפי הצרכים שלך וכל כפתור יפעיל פונקציה שונה.

איש פשוט

משתמש רשום
תיצור משתנה ססטי שהוא יהיה מעין דגל ז"א לפי הערך של משתנה זה יוחלט בפונקציה שמופעלת העת לחציה על כפתור איזה פונ' הוא יפעיל ותשנה את המשתנה הסטטי במקומות ובהתאם לצרכים שלך.
או שאפשר לעשות 2 כפתורים באותו מיקום אחד על השני וכל פעם אחד מהם ויזאלי לפי הצרכים שלך וכל כפתור יפעיל פונקציה שונה.

אשמח מאוד להרחבה על האפשרות הראשונה.. אם אפשר הדגמה בקוד..

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עדיין צריך עזרה..

חשבתי לשנות באמצעות פונקצייה שתופעל ע"י כפתור אחר את הפונקצייה שהכפתור הנ"ל יפעיל ע"י הקוד הבא:
"()id_button.onclick = "x
אבל זה לא עזר..
איפה הטעות? יש בכלל אפשות לשנות ע"י פונקצייה את הפונקצייה שאירוע לחיצה על כפתור מפעיל?
תודה לעוזרים!!
עשית מצוין.
onclick - יכול להיות מקושר לפונקציה אחת בלבד. ולכן אם בהתחלה קישרת אותו לפונקציה אחת, ולאחר מכן לפונקציה השנייה, זה יהיה מקושר לפנוקציה השנייה בלבד.
אבל יש לך טעות בסינטקסיס.
תראה כאן איך עושים את זה
http://plnkr.co/edit/iCyWDN8I1MNNOMJWcGCM?p=preview

בשורה אחת אני מקשר onclick לפונקציה אחת, ובשורה שלאחריה - לפונקציה אחרת. ואתה רואה, שלמעשה מה שעובד - זה רק הפונקציה השנייה.

איש פשוט

משתמש רשום
עשית מצוין.
onclick - יכול להיות מקושר לפונקציה אחת בלבד. ולכן אם בהתחלה קישרת אותו לפונקציה אחת, ולאחר מכן לפונקציה השנייה, זה יהיה מקושר לפנוקציה השנייה בלבד.
אבל יש לך טעות בסינטקסיס.
תראה כאן איך עושים את זה
http://plnkr.co/edit/iCyWDN8I1MNNOMJWcGCM?p=preview

בשורה אחת אני מקשר onclick לפונקציה אחת, ובשורה שלאחריה - לפונקציה אחרת. ואתה רואה, שלמעשה מה שעובד - זה רק הפונקציה השנייה.

תודה על העזרה!

אבל איך שאני מבין זה לא פותר לי את הבעייה..

תעיין בקוד שאתה כתבת ששיניתי קצת לפי התוצאה שאני צריך http://plnkr.co/edit/4kV5YUeZ8cyPQUSZcGjZ?p=preview

אני צריך שהכפתור test12 לא יפעיל את הalert עם second אלא יגרום לכך שבפעם הבאה שאלחץ על הכפתור test הוא יפעיל את הפונקציה second() ולא את first () שהוא הפעיל בפעם הראשונה..

אשמח שתתקן אותי אם אני טועה

נערך לאחרונה ב:

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כפי שכבר רשמתי לך קודם, יש לך פשוט טעות בתחביר
upload_2018-9-2_13-52-17.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה