הפיכת חדר קטן ל"סטודיו"

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אנסה לעזור...

יש לך 3 אפשרויות למיקום השולחן: בקיר השמאלי, בקיר הימני או מתחת לחלון.

במיקום השולחן בקיר הימני
2 חסרונות: 1. ישיבה עם הגב לנכנסים לחדר. 2. הקיר היחיד הנותר פנוי לאחסון הוא הקיר השמאלי - מה שיוצר 2 קווים מקבילים שיבליטו עוד יותר את היותו של החדר צר וארוך.

היתרון בתכנון הזה הוא שהקיר הימני מהווה מקום אחסון גדול ונסתר מהעין לנכנס לחדר.

במיקום השולחן בקיר השמאלי
חיסרון: אין אפשרות למקם את ארון האחסון מול הנכנסים, מה שייצור הרגשה של חדר קטן עוד יותר - כך שמקום האחסון קטן יחסית. ניתן למקם 2 מדפים מעל השולחן לאחסון הספרים - השאלה אם זה יתן מענה מספק לאחסון הנצרך.

היתרונות: ניתן להמשיך את השולחן בצורת ר' מתחת לחלון עם מגירות מתחתיו (כמין שידה) מה שיתן משטח עבודה גדול יותר ולסיים בפינה הימנית של החלון בארון גדול שיתן מענה לחלק מצרכי האחסון. ניתן גם לעשות ארון בחלק הקרוב לדלת כדי לתת עוד פתרון אחסון (כמו בשרטוט שניקול שרטטה). בצורה כזו החדר יקבל צורה מעט יותר ריבועית ופחות מאורכת.
יתרון נוסף הוא הגישה הנוחה למכונת התפירה שתהיה מאוחסנת בנישה בתוך הארון ותהיה קלה לשליפה.

במיקום השולחן בקיר מתחת לחלון
חסרון: ישיבה עם הגב לנכנסים לחדר.

יתרונות: כל הקיר הימני פנוי לאחסון. ניתן לעשות ארונות עליונים ותחתונים עם 2 מדפים באמצע "לאוורור" הקיר. ניתן יהיה לאחסן את מכונת התפירה ואת המדפסת (אם יש) במדפים ש"יתנגשו" בר' עם השולחן. כמו כן, החדר יקבל מראה ריבועי יותר ופחות מאורך.
הקיר הימני יהיה פנוי לתמונות או מראה - כך שהנכנס לחדר יקבל תחושה של מרווח ולא של עומס.

באופן אישי הייתי בוחרת באופציה מס' 3 - כשארון האחסון בעומק של 30 ס"מ. כך ישאר שולחן עבודה באורך 180 ס"מ. את הארון כדאי לעשות ללא ידיות בולטות - כדי למנוע רעש ויזואלי בחדר הקטן ממילא.

בהצלחה.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המצלמה שלי ב'שביתה', את יכולה לקחת מפה רעיונות. באופן כללי אני משתדלת לא לצבור דברים וגם ספרים אין להם סוף אז רק מיוחדים ואם רוצים עוד יש ספרייה. גם הייתה לי אפשרות לעשות ארונות עליוניים עד התקרה, אבל בשביל תחושת המרחב לא עשיתי, את הארונות העליונים עשיתי ללא ידיות (נפתח מלמטה) זה נראה מאוד נקי.

הערה: הוסר קישור לאתר 'הדירה' ע"פ בקשתם.
הנהלת האתר

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י dk;995148:
המצלמה שלי ב'שביתה', את יכולה לקחת מפה רעיונות. באופן כללי אני משתדלת לא לצבור דברים וגם ספרים אין להם סוף אז רק מיוחדים ואם רוצים עוד יש ספרייה. גם הייתה לי אפשרות לעשות ארונות עליוניים עד התקרה, אבל בשביל תחושת המרחב לא עשיתי, את הארונות העליונים עשיתי ללא ידיות (נפתח מלמטה) זה נראה מאוד נקי

האתר נתן לי השראה תודה רבה!
מי מכיר נגר טוב שאפשר להזמין דרכו שולחן וארונות לפי עיצוב שלי?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עדנה;997596:
בס"ד

תכננתי בעבר חדר לימוד שיכול להתאים לך. הוספתי רק את מכונת התפירה בתוך ארון עם משטח מתקפל עם ציר פסנתר שהופך למשטח כפול מעומק הארון.
בהצלחה

תודה על הנדיבות אבל כבר שרטטתי ורציתי שולחן ארוך מאד , עכשיו מחכה להצעות מחיר
יש למישהו רעיון - נגר טוב לא יקר בב"ב?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יצא מדהים! אצלם מחר ואעלה בעז״ה...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נתקלתי באשכול הישן הזה ונזכרתי שהובטחו לנו תמונות לפני כמעט שנתיים...
איך אומרים? עדיף מאוחר מלעולם לא... :)

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י eden7115;1503894:
נתקלתי באשכול הישן הזה ונזכרתי שהובטחו לנו תמונות לפני כמעט שנתיים...
איך אומרים? עדיף מאוחר מלעולם לא... :)

נכון נכון ... החדר יצא מדהים אפשר לראות בבלוג בריפוד כסא משרדי

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
והנה עוד צילמתי עכשיו

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הצלחתי לצלם את כל החדר ( הוא מאד קטן)

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מקסים!
רותי איפה קנית את הוילון/צלון שיש על החלון?

high

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
הכיסא המשרדי קנית אותו ככה, עם הטקסטורה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה