התייעצות הפורום להגנת הצרכן החרדי

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
בסופו של דבר יש לאבנר קשר עם השקעות מסוג מסויים
ודי מצופה שיראה את החסרונות של ההשקעות האחרות
לראות חסרונות או להביא עדות על מקרה מסויים שנכשל - זה דבר אחד.

כאן הוא דיבר אחרת לגמרי: אמר על שגיב קורן "נוכל", ש-95% מהסטרטאפים מתים לפני הנפקה, ומתוך 5% שצולחים את האתגר, קרוב ל-0 הסיכוי שיפנו לחפש משקיעים בציבור.

על כך אין אף מחלוקת מקצועית או עובדתית, ואין קשר לאינטרסים.

נערך לאחרונה ב:

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
תודה רבה!
הדיון היום בוטל בעקבות טענות של 'פינדרלה' שאני מנהל הליך שלא ב'תום לב'. חסכנו לפחות 6 שעות :)
מה עם הוצאות המשפט ?
מה שמנסה להגן על הציבור, הציבור אמור לדאוג להוצאות המשפט.
===========
מה זה שלא בתום לב ?

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
תודה רבה!
הדיון היום בוטל בעקבות טענות של 'פינדרלה' שאני מנהל הליך שלא ב'תום לב'. חסכנו לפחות 6 שעות :)
חחח...
גדול...
כנראה הבינו לאן זה הולך.
אל תסכים לביטול העתירה בהסכמה.
תדרוש מיצוי של התיק + הוצאות...

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אבנר הוא נשמה טובה. הבן אדם תורם את עצמו מסביב לשעון.
אולי דיבר נגד החרדים אבל זה לא מגיע משנאה חלילה.
אבנר סטפק, מבעלי השליטה בחברת מיטב, נאם במוצאי שבת בעצרת נגד הרפורמה המשפטית שהתקיימה בכיכר העירייה ברמת השרון, תקף בחריפות את מובילה ואמר כי "נהגי -D9 של ההפיכה המשטרית מדרדרים את כולנו איתם אל עבר התהום." לא רבים בשוק ההון מעזים לצאת כך בגלוי נגד "הרפורמה" ואבנר סטפק הוא מהבודדים שעושים זאת ובבולטות שכזו.

בתחילת נאומו, פנה סטפק לצעירים שנכחו בהמוניהם בעצרת כנגד הרפורמה, ואמר: "אני שמח לראות הפעם כל כך הרבה ילדים וצעירים, אתם התקווה שלנו לעתיד".

בהמשך הוסיף ואמר, "אנסה להמחיש לכם הערב את השפעות ההפיכה המשטרית על הכלכלה והכיס של כל אחת מאיתנו - אני רוצה שתדמיינו איתי מדינה שבה המנהיג ממנה בג"צ עם שופטים שהם עסקני מפלגה, מדינה שבה ראש ממשלה מסית נגד שומרי הסף שלו, גורם לפיטורי הנגיד וסוגר תאגידי שידור. מדינה שהאינפלציה בה משתוללת והמטבע שלה קורס בקרוב ל-80% בעשור. מדינה שבה אנשים כבר לא חוגגים את יום העצמאות ושהאוכלוסייה שלה הולכת וקטנה משנה לשנה, כי אנשים כבר לא רוצים לחיות בה.

"לא צריך לדמיין", קרא סטפק והזהיר, "זוהי הונגריה של ויקטור אורבן, וזו תהיה מדינת ישראל שלנו בעוד 10 שנים".

"ההפיכה הזו לא נשארת רק במגרש הפוליטי והמשפטי מאז שהוצגה, ישראל כבר משלמת מחיר אמיתי ואנחנו נרגיש אותו בכיס של כל אחת ואחד מאיתנו. הדולר זינק, האינפלציה לא מתקררת מספיק, אגרות החוב של ממשלת ישראל צנחו, המניות בבורסה בפיגור אחרי כל העולם, וזה מורגש בפנסיות של כולנו. ריבית משכנתא בשיא של 20 שנה, זוגות צעירים קורסים תחת עול המשכנתא ורבים אחרים פשוט לא יצליחו לקנות דירה בישראל".

"ומה עושים הפוליטיקאים מול כל ההרס הכלכלי הזה"? שאל סטפק והשיב, "נהגי -D9 של ההפיכה המשטרית מדרדרים את כולנו איתם אל עבר התהום. הם לא מתעסקים בכלכלה, הם מחריבים אותה".

"הם מתעסקים רק בעצמם. מטרילים אותנו בערימת הצעות חוק הזויות כמו הצניעות בכותל, הפרדה בשמורות הטבע, חוק תרומות פרסונלי מושחת, שיאפשר לאזרח הנזקק, בנימין נתניהו, לקבל תרומות למימון משפטו. ולא פחות חמור - מנסים לעקוף את בג"צ ולמנות את האסיר לשעבר אריה דרעי, עבריין סדרתי מורשע על שוחד ועבירות מס, להיות שר האוצר של מדינת ישראל, ואם זה לא הספיק להם, גם חוק להכפפת המשטרה לעבריין המורשע, איתמר בן גביר".

"הם מנסים להפוך את מדינת ישראל מ-Startup Nation ל- Banana Nation"

סטפק הציב את הזרקור גם על האוכלוסיות שעתידות להיפגע באופן מיוחד מההפיכה המשטרית – נשים וילדים עם צרכים מיוחדים. "הם שכחו את הילדים עם צרכים מיוחדים, את מערכת החינוך שבקריסה, מערכת הבריאות נטולת משאבים. ואת מי עוד שכחו בממשלה היקרה שלנו? הנשים. לא מצאו מקום אפילו למנכ"לית אחת בשלל משרדי הממשלה ודחו את חוק 'איזוק אלקטרוני'", הדגיש וציין, "בשורה התחתונה, הם מנסים להפוך את מדינת ישראל מ-Startup Nation ל- Banana Nation".

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
אבנר סטפק, מבעלי השליטה בחברת מיטב, נאם במוצאי שבת בעצרת נגד הרפורמה המשפטית שהתקיימה בכיכר העירייה ברמת השרון, תקף בחריפות את מובילה ואמר כי "נהגי -D9 של ההפיכה המשטרית מדרדרים את כולנו איתם אל עבר התהום." לא רבים בשוק ההון מעזים לצאת כך בגלוי נגד "הרפורמה" ואבנר סטפק הוא מהבודדים שעושים זאת ובבולטות שכזו.

בתחילת נאומו, פנה סטפק לצעירים שנכחו בהמוניהם בעצרת כנגד הרפורמה, ואמר: "אני שמח לראות הפעם כל כך הרבה ילדים וצעירים, אתם התקווה שלנו לעתיד".

בהמשך הוסיף ואמר, "אנסה להמחיש לכם הערב את השפעות ההפיכה המשטרית על הכלכלה והכיס של כל אחת מאיתנו - אני רוצה שתדמיינו איתי מדינה שבה המנהיג ממנה בג"צ עם שופטים שהם עסקני מפלגה, מדינה שבה ראש ממשלה מסית נגד שומרי הסף שלו, גורם לפיטורי הנגיד וסוגר תאגידי שידור. מדינה שהאינפלציה בה משתוללת והמטבע שלה קורס בקרוב ל-80% בעשור. מדינה שבה אנשים כבר לא חוגגים את יום העצמאות ושהאוכלוסייה שלה הולכת וקטנה משנה לשנה, כי אנשים כבר לא רוצים לחיות בה.

"לא צריך לדמיין", קרא סטפק והזהיר, "זוהי הונגריה של ויקטור אורבן, וזו תהיה מדינת ישראל שלנו בעוד 10 שנים".

"ההפיכה הזו לא נשארת רק במגרש הפוליטי והמשפטי מאז שהוצגה, ישראל כבר משלמת מחיר אמיתי ואנחנו נרגיש אותו בכיס של כל אחת ואחד מאיתנו. הדולר זינק, האינפלציה לא מתקררת מספיק, אגרות החוב של ממשלת ישראל צנחו, המניות בבורסה בפיגור אחרי כל העולם, וזה מורגש בפנסיות של כולנו. ריבית משכנתא בשיא של 20 שנה, זוגות צעירים קורסים תחת עול המשכנתא ורבים אחרים פשוט לא יצליחו לקנות דירה בישראל".

"ומה עושים הפוליטיקאים מול כל ההרס הכלכלי הזה"? שאל סטפק והשיב, "נהגי -D9 של ההפיכה המשטרית מדרדרים את כולנו איתם אל עבר התהום. הם לא מתעסקים בכלכלה, הם מחריבים אותה".

"הם מתעסקים רק בעצמם. מטרילים אותנו בערימת הצעות חוק הזויות כמו הצניעות בכותל, הפרדה בשמורות הטבע, חוק תרומות פרסונלי מושחת, שיאפשר לאזרח הנזקק, בנימין נתניהו, לקבל תרומות למימון משפטו. ולא פחות חמור - מנסים לעקוף את בג"צ ולמנות את האסיר לשעבר אריה דרעי, עבריין סדרתי מורשע על שוחד ועבירות מס, להיות שר האוצר של מדינת ישראל, ואם זה לא הספיק להם, גם חוק להכפפת המשטרה לעבריין המורשע, איתמר בן גביר".

"הם מנסים להפוך את מדינת ישראל מ-Startup Nation ל- Banana Nation"

סטפק הציב את הזרקור גם על האוכלוסיות שעתידות להיפגע באופן מיוחד מההפיכה המשטרית – נשים וילדים עם צרכים מיוחדים. "הם שכחו את הילדים עם צרכים מיוחדים, את מערכת החינוך שבקריסה, מערכת הבריאות נטולת משאבים. ואת מי עוד שכחו בממשלה היקרה שלנו? הנשים. לא מצאו מקום אפילו למנכ"לית אחת בשלל משרדי הממשלה ודחו את חוק 'איזוק אלקטרוני'", הדגיש וציין, "בשורה התחתונה, הם מנסים להפוך את מדינת ישראל מ-Startup Nation ל- Banana Nation".

הוא בעל עמדות שמאל מובהקות, כמו לפחות 50% מהרופאים הבכירים, מנהלי הבנקים, בתי ההשקעות והמשק הישראלי - ומתנגד לרפורמה המשפטית.

מה שלא סותר את מקצועיותו וניסיונו הרב בבחינת השקעות בחברה הגדולה ביותר בתחום זה, כפי שהמקצועיות הרפואית של הרב אלימלך פירר זוכה להערכה בקרב חילונים, שמאלניים וגם קיצוניים גם אם ידבר בחריפות נגד גיוס תלמידי הישיבות לצבא ובעד רפורמה משפטית.

לסיכום: כל עוד איש מקצוע מוכיח את עצמו, התוצאות מדברות בעד עצמן, בתנאי שאינו פועל לפגוע ברגשות (כדוג' ליברמן, לפיד, ואפי' פנים חרדיים שמתענגים מכל פגיעה במגזר החרדי כולו או חלקו) אלא מדבר במגרש שלו את מה שהוא סבור, כדאי ומומלץ מאוד לבחור בהתגייסותו לעזרת הציבור החרדי, ע"פ בחירת נאומיו בעניין שבו אנו חלוקים. אחרת לפחות מחצית מהרופאים הבכירים בישראל, הכלכלנים, הטייסים ועוה"ד לא יוכלו לשרת אותנו.

חניוק

משתמש פעיל
הוא בעל עמדות שמאל מובהקות, כמו לפחות 50% מהרופאים הבכירים, מנהלי הבנקים, בתי ההשקעות והמשק הישראלי - ומתנגד לרפורמה המשפטית.

מה שלא סותר את מקצועיותו וניסיונו הרב בבחינת השקעות בחברה הגדולה ביותר בתחום זה, כפי שהמקצועיות הרפואית של הרב אלימלך פירר זוכה להערכה בקרב חילונים, שמאלניים וגם קיצוניים גם אם ידבר בחריפות נגד גיוס תלמידי הישיבות לצבא ובעד רפורמה משפטית.

לסיכום: כל עוד איש מקצוע מוכיח את עצמו, התוצאות מדברות בעד עצמן, בתנאי שאינו פועל לפגוע ברגשות (כדוג' ליברמן, לפיד, ואפי' פנים חרדיים שמתענגים מכל פגיעה במגזר החרדי כולו או חלקו) אלא מדבר במגרש שלו את מה שהוא סבור, כדאי ומומלץ מאוד לבחור בהתגייסותו לעזרת הציבור החרדי, ע"פ בחירת נאומיו בעניין שבו אנו חלוקים. אחרת לפחות מחצית מהרופאים הבכירים בישראל, הכלכלנים, הטייסים ועוה"ד לא יוכלו לשרת אותנו.
יש הבדל בין אחד שחושב בבטן או מדבר עם סביבתו לבין אחד שמדבר בפומבי ומתסיס אחרים נגד תורת השם ומאמינו, ובפרט לקבל אח"כ במה מכובדת אצלינו, אני חושב שתסכים איתי שאם מיילך פירר היה נושא נאום ברבים נגד הציונות זה היה נמרח על כל הכותרות של העיתונים!

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
יש הבדל בין אחד שחושב בבטן או מדבר עם סביבתו לבין אחד שמדבר בפומבי ומתסיס אחרים נגד תורת השם ומאמינו, ובפרט לקבל אח"כ במה מכובדת אצלינו, אני חושב שתסכים איתי שאם מיילך פירר היה נושא נאום ברבים נגד הציונות זה היה נמרח על כל הכותרות של העיתונים!
לפי שעה לא שמעתי על אף הסתה או התססה של אבנר סטפק נגד השם ותורתו, עד היום הכרתי אותו רק מפעילותו הציבורית, כולל הקמת מוקדי העסקת חרדים במוקדים רבים באמצעות שותפות עסקיות שלו (ופרויקטים שאני יודע כי פועל למענם גם היום/ אתמול מאחורי הקלעים למען המגזר החרדי-שמרני). עמדתו נגד הרפורמה ידועה לכל מנאומיו בת"א.

אנא תעביר אליי את הכותרות שדיבר והתסיס בפומבי נגד תורת השם, ולחילופין תברר אם לא מדובר בהוצאת דיבה ברבים. אני כאן כדי להתעדכן.

נערך לאחרונה ב:

יוחנן 1

משתמש מקצוען
מה שלא סותר את מקצועיותו וניסיונו הרב בבחינת השקעות בחברה הגדולה ביותר בתחום זה,
מיטב דש הוא בית ההשקעות השני בגודלו בישראל. (ראשון אלטשולר שחם)
אבל חברות הביטוח מנהלות הרבה יותר כספי השקעות ללקוחות מאשר בתי ההשקעות.

ודעתו נגד הרפורמה ברור לכל שנובעת גם מהשקפות שאליהם הוא גדל, ויכול להיות שגם השקפותיו האחרות על השקעות של חברות חרדיות וכדו' נובעת ג"כ מכל מיני תפיסות עולם שהוא גדל עליהם.

חניוק

משתמש פעיל
לפי שעה לא שמעתי על אף הסתה או התססה של אבנר סטפק נגד השם ותורתו, עד היום הכרתי אותו רק מפעילותו הציבורית, כולל הקמת מוקדי העסקת חרדים במוקדים רבים באמצעות שותפות עסקיות שלו (ופרויקטים שאני יודע כי פועל למענם גם היום/ אתמול מאחורי הקלעים למען המגזר החרדי-שמרני). עמדתו נגד הרפורמה ידועה לכל מנאומיו בת"א.

אנא תעביר אליי את הכותרות שדיבר והתסיס בפומבי נגד תורת השם, ולחילופין תברר אם לא מדובר בהוצאת דיבה ברבים. אני כאן כדי להתעדכן.
ציטוט: מטרילים אותנו בערימת הצעות חוק הזויות כמו הצניעות בכותל, הפרדה בשמורות הטבע

המיסד

משתמש פעיל
ודעתו נגד הרפורמה ברור לכל שנובעת גם מהשקפות שאליהם הוא גדל, ויכול להיות שגם השקפותיו האחרות על השקעות של חברות חרדיות וכדו' נובעת ג"כ מכל מיני תפיסות עולם שהוא גדל עליהם.
אז יש לי רעיון, בא נשמע מה יש לו לומר, ואם הוא מדבר דברי טעם
(בעניני השקעות כמובן ) נקבל אותם.
לא צריך לשפוט אדם באופן מוחלט לשלילה
רק בגלל זה שהוא נגד הרפורמה
בדיוק מאותה סיבה ,שאף אחד לא חשב
כאן לשלול את מה שהוא אומר,
רק בגלל שהוא אינו שתומ"צ.

ואגב, כשאני בא לשמוע יעוץ מאדם על השקעות ונוכלים, האינטרס שלו זה הדבר שהכי מעניין אותי.
אולי אני מוזר, אבל כשאדם חרדי מציע לי השקעה "ממש ממש משתלמת" החרדיות שלו ודעתו על "הרפורמה" לא מוסיפה לי קמצוץ של אמינות.

נערך לאחרונה ב:

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
כל מי שמכיר אותו אומר שאינו פועל כלל נגד המגזר, גם אם יצא נגד הרפורמה.
בדבריו שאתה מצטט חלקית, מדבר על הממשלה שקידמה אז את החוק לחצי שנת מאסר על לבוש לא צנוע בכותל (שבוטל) ועוד הצעות שלדעתו הזויות, עמדה שאינה משקפת שנאה כללית לחרדים ולדת, ובוודאי שלא הסתה. הוא היה מהקולות היותר מתונים בכל שיח הרפורמה.

אם תבדוק את הרשימה תגלה את בעלי בנק הפועלים, שטראוס, אסם, סלקום, טפחות, קוקה קולה, BIG, טרה ועוד ועוד שפעולים במגזר שיצאו עם מעשים שפעלו אקטיבית, הרבה יותר מנאומים - נגד הרפורמה, ולא מצאו בהם פסול בעיתונות החרדית שממשיכה לפרסמן ולראיין אותם.

הוא ידוע כמכבד את כלל המגזרים כפי שמתבטא במעשיו.

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי

יש הרבה אמת בדבריך
תכל'ס מתי הפרק הבא והחשוב ביותר איפה כן להשקיע?

הגאון הצדיק

משתמש חדש
אמר לי עסקן שעיקר עיסוקו בתיקים של פשיטת רגל וזה לשונו פעם דברתי בכנס של עסקנים ואמרתי להם אני יגיד לכם כלל מאיזה עסקאות להתרחק אפילו אם יש מודעה קטנטנה בעיתון על השקעה אל תכנסו לזה השקעה טובה כולם יודעים לבד ומגיעים לזה לבד

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלת"ק
בעיני רבים הפרדה בשמורת טבע זה חדירה למרחב המחייה שלהם וצערינו הם רואים גם את הכותל כמקום תיירותי היסטורי, ולכן לקבוע קוד לבוש צנוע נראה להם מוזר,
לגבי אבנר עצמו
אשתו שומרת תו"מ ברמה מסויימת יש לו שני כיורים בבית והוא מאמץ בחור חבדניק כבר שנים רבות, ככה שזה לא נגד הדת או ה' אלא נגד התנהלות מסויימת שהוא בעיניו לא מבין אותה,
לגבי הרפורמה המשפטית , שמעתי פעם שרוב הפוליטקאים החרדיים לא באמת מעוניינים בזה, כי ביום שהם יהיו באופוזיציה לא תהיה להם שום דרך לשנות הצבעות "שהרוב קובע" לא שבג"צ יגן על האינטרסים החרדיים אבל זה כלי איום חזק.

קוד הייטק

משתמש רשום
השקעה במניית מיטב בשנה האחרונה הייתה מניבה מעל 60% כולל תשואת דיבידנד
לאבנר יש 15 מיליון ש"ח באחזקות במיטב אז הוא הרוויח השנה כמה מיליונים.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה