הפורום הזה

מנדי שלום

משתמש פעיל
נכתב ע"י דודכהן;1720222:
הנה שניהם מגיבים אחד אחרי השני זה לא נראה אותו ניק

בעצם למנהלים יכולים לראות לפי IP
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=221505

למרות שאני לא מאמין בכך שהוא היכל הקודש,
לשם הידע הכללי, אחד מההתנהגויות של טרול (ניק כפול/ניק מטריד)
זה להתכתב עם עצמו.
לגבי הכתובת ip זה הפיתרון הטוב ביותר

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נכתב ע"י 2016A;1720035:
אני בכל זאת לא התכוונתי לפגוע בשום ניק כאן בפרט לניק ''היכל הקודש'' שחלק קטן מכם חשב שאנחנו זה אותו ניק, אז בכל זאת אבקש סליחה לפני שאני מתנתק מהפורום הזה.

נ.ב. נא לא לשלוח לי הודעות פרטיות כי אני לא עונה יותר לאף אחד.

נכתב ע"י 2016A;1718605:
אני ממש לא התכוונתי שאני רוצה להפסיק לגלוש באתר הנפלא הזה, אלא שהוא פשוט ממכר וזה כמו שכתב כאן אחד הגולשים שאני צריך משהו קטן מהמחשב אז אני כבר נכנס על הדרך לפורומים של פרוג, וזה ממש ממש כואב לי אני מרגיש אם זה לא הכי טוב:(:( ולכן ביקשתי מכם עזרה איך אני יוצא מהתמכרות הזאת.

נ.ב. בפורומים אחרים שאני מנוי זה ממש לא קורה לי וזה מראה רק שהפורומים כאן בפרוג הם מקצועיים ועל רמה גובהה מאוד.

:rolleyes:

2016A

משתמש רשום
אני זז מכאן כי זה לא נורמלי מה שקרה כאן, זה לא הגיוני, זה לא אנושי, ובוודאי שזה לא מוסרי, לעשות ככה ליהודי, אני מרגיש עכשיו ממש כמו אחרי לינץ, אבל אני יודע שהקדוש ברוך הוא איתי והוא ורק הוא יעזור לי להמשיך לעתיד טוב יותר מפרוג המזוהם ממש מזוהם, כמו הניקים יעל א קקטוס המקצוען רותי ה ועוד כמה ששכחתי כבר את שמן אתם חבר'ה דוחים ומזוהמים בדרגה הכי נמוכה שהכרתי, אני מקווה שתעשו חשבון נפש לפני יום כיפור על כל מה שהתרחש כאן בחודש אב תשע''ה,

לכל אלו שעשו לי את הלינץ המגעיל ביותר אין לי מה לומר יותר ממזוהמים זה מה שאתם בשום פורום חרדי עלק מקצועי לא תמצאו שככה עושים לינץ לאדם רק בגלל שכמה מטומטמים דיימינו כאן שאני זה היכל הקודש.

ולך ''היכל הקודש'' אין לי מה לומר אלא מה שמרן הגר''ע יוסף זצ''ל שאני לשמחתי נמנה על תלמידיו של מרן זה המילים הבאות ''אל תירא כי עמך השם אלוקיך בכל אשר תלך'' כל טוב לכולם.

ואל תשכחו אתם דוחים ומזוהמים בדרגה הכי נמוכה שהכרתי.

מנדי שלום

משתמש פעיל
נכתב ע"י 2016A;1720265:
אני זז מכאן כי זה לא נורמלי מה שקרה כאן, זה לא הגיוני, זה לא אנושי, ובוודאי שזה לא מוסרי, לעשות ככה ליהודי, אני מרגיש עכשיו ממש כמו אחרי לינץ, אבל אני יודע שהקדוש ברוך הוא איתי והוא ורק הוא יעזור לי להמשיך לעתיד טוב יותר מפרוג המזוהם ממש מזוהם, כמו הניקים יעל א קקטוס המקצוען רותי ה ועוד כמה ששכחתי כבר את שמן אתם חבר'ה דוחים ומזוהמים בדרגה הכי נמוכה שהכרתי, אני מקווה שתעשו חשבון נפש לפני יום כיפור על כל מה שהתרחש כאן בחודש אב תשע''ה,

לכל אלו שעשו לי את הלינץ המגעיל ביותר אין לי מה לומר יותר ממזוהמים זה מה שאתם בשום פורום חרדי עלק מקצועי לא תמצאו שככה עושים לינץ לאדם רק בגלל שכמה מטומטמים דיימינו כאן שאני זה היכל הקודש.

ולך ''היכל הקודש'' אין לי מה לומר אלא מה שמרן הגר''ע יוסף זצ''ל שאני לשמחתי נמנה על תלמידיו של מרן זה המילים הבאות ''אל תירא כי עמך השם אלוקיך בכל אשר תלך'' כל טוב לכולם.

תאמין לי מיסטר 2016,
גם מי שתמך בך, לדעתי גם גולן וגם תכלס, אחרי הודעה כמו שלך
איבדו את טיפת הסימפטיה שהיה להם בשבילך, משום שההודעה שלך מתאימה לרמה של הפורום החילוני,
נחמד שאתה קורא לפרוג כולו מזוהם, כולל מי שתמך בך,
ובו בזמן בוכה שעשו לך לינצ', (באמת מישהו יזכור את שמך)
אז בהצלחה בפורום הבא (הייד פארק-החברותי, בחדרי חרדים-החרדי, ולדעת-המקצועי, תפוז...)
ונקווה שאם מישהו ילעג לך שם, לא תכתוב שם כמה הוא וכל חבריו לפורום מזוהמים ודוחים.
מאחל לך להתרגל,

ממני ______

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י 2016A;1720265:

סע לשלום.
אפשר לנעול/למחוק/לחסום/כל התשובות נכונות ורצויות.

עימוד ספרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י 2016A;1720265:

הודעה [דוחה ומזוהמת] מסוג זה יכולה לבוא רק מהטרימינולוגיה של היכל הקדש [הניק והבית מדרש שביבנאל].

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני אקח את הסיכון ואכתוב את המודעה הזאת ושלא תצא מכשלה תחת ידי.
יש מגוון גדול של מצבים נפשיים בעולם הזה שאנשים לוקים בהם מנסיבות כאלה או אחרות.
אי אפשר לדעת מה בן אדם עבר בחיים ושלא ינסו אף אחד.
היחיד שיכול לעזור במצבים כאלה ובכלל, גם במצבים נפלאים להבדיל זה סבא נ נח נחמ נחמן מאומן ולא אלה שחולקים עליו בעזות גדולה שאליהם מקושר קשות המדובר, ראיתי את זה מיום כניסתך לפורום לכן התעלמתי ככל יכולתי, אבל כיוון שהמצב הוא כזה מותר לי להגיד את המעט הזה ואני מכוונת לשם שמיים.
עצוב. ה' יעזור.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י השקעה;1720279:
אני אקח את הסיכון ואכתוב את המודעה הזאת ושלא תצא מכשלה תחת ידי.
יש מגוון גדול של מצבים נפשיים בעולם הזה שאנשים לוקים בהם מנסיבות כאלה או אחרות.
אי אפשר לדעת מה בן אדם עבר בחיים ושלא ינסו אף אחד.
היחיד שיכול לעזור במצבים כאלה ובכלל, גם במצבים נפלאים להבדיל זה סבא נ נח נחמ נחמן מאומן ולא אלה שחולקים עליו בעזות גדולה שאליהם מקושר קשות המדובר, ראיתי את זה מיום כניסתך לפורום לכן התעלמתי ככל יכולתי, אבל כיוון שהמצב הוא כזה מותר לי להגיד את המעט הזה ואני מכוונת לשם שמיים.
עצוב. ה' יעזור.

ברוך הגבר אשר יבטח בה'.

yudb

משתמש סופר מקצוען
די, די, די!!!
אני ממש לא נוהגת להגיב בכאלה מן סוגי אשכולות (שלצערי מתרבים).
אבל,
אם רק אפשר לבקש, עד מחיקת האשכול, להפסיק להגיב,
כך שהנושא ישקע מאליו ללא פגיעות מיותרות!
הרגע עבר ט' באב ואנחנו לפני אלול.
גם במשך השנה זה לא מתאים, ק"ו עכשיו.

ממש ממש מבקשת.............!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה