כמה להערכתך היו ב"הפגנת המיליון"?

• 100,000

הצבעות: 30 4.7%
  • 180,000

הצבעות: 29 4.6%
  • 250,000

הצבעות: 105 16.6%
  • 470,000

הצבעות: 75 11.8%
  • 600,000

הצבעות: 101 15.9%
  • 750,000

הצבעות: 51 8.0%
  • 1,000,000

הצבעות: 22 3.5%
  • 1,500,239

הצבעות: 13 2.1%
  • תלוי לאיזה ערוץ תקשורת תאזין

הצבעות: 208 32.8%

• סה"כ מצביעים
    634
  • הסקר נסגר .
מצב
הנושא נעול.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
השר יריב לוין בטוויטר: ״ביום חמישי ב-19.00 נעלה כולנו לירושלים כדי להתייצב בין משכן הכנסת לבניין בית המשפט העליון ולומר בעוצמה שלא היתה כמוה: העם דורש רפורמה משפטית. הקול שלנו שווה והמנדט שקיבלה ממשלת הימין חייב להתממש. אני אהיה שם, ואני קורא לכל אחת ואחד לא להישאר בבית. מגיעים. מפגינים. משפיעים. משנים״.

yosy

משתמש פעיל

yosy

משתמש פעיל
חזקי ברוך: סיעת הציונות הדתית תשתתף כולה בעצרת המיליון השבוע בירושלים.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
זה נראה שהם מדומיינים שום חרדי נורמלי לא יגיע. אף אחד לא יגיע להפגנה בלי הוראה של רב. רוב רובה של הפרפריה לא יגיעו כי זה בכלל לא מעניין אותם, יגיעו הרבה דתיים לאומיים ועוד אשכנזיים שמיועדים ורוצים להיות שופטים שלהם, ועוד אנשים אם בהפגנה הקודמת היה 100,000 אז עכשיו יהיה 500,000 אבל מי שראה תמונות היה שם מקסימום 30,000 איש

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
זה נראה שהם מדומיינים שום חרדי נורמלי לא יגיע. אף אחד לא יגיע להפגנה בלי הוראה של רב. רוב רובה של הפרפריה לא יגיעו כי זה בכלל לא מעניין אותם, יגיעו הרבה דתיים לאומיים ועוד אשכנזיים שמיועדים ורוצים להיות שופטים שלהם, ועוד אנשים אם בהפגנה הקודמת היה 100,000 אז עכשיו יהיה 500,000 אבל מי שראה תמונות היה שם מקסימום 30,000 איש
למה יש מספיק פליטי ישיבות,
וכל מיני חבדניקים למחצה לשליש ולרביע שיכולים למלאות כמה אוטובוסים, לא?

טאבו

משתמש סופר מקצוען

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ממש מצחיק שהם באים להפגין נגד עצמם...
אולי שמישהו יסביר להם שהם בשלטון והם יכולים לעשות, פשוט לעשות.
לא, הם לא יכולים, רק בתקופה האחרונה אני מתחיל להבין את בגין למה הוא לא עשה, הוא פשוט לא יכל

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השר יריב לוין בטוויטר: ״ביום חמישי ב-19.00 נעלה כולנו לירושלים כדי להתייצב בין משכן הכנסת לבניין בית המשפט העליון ולומר בעוצמה שלא היתה כמוה: העם דורש רפורמה משפטית. הקול שלנו שווה והמנדט שקיבלה ממשלת הימין חייב להתממש. אני אהיה שם, ואני קורא לכל אחת ואחד לא להישאר בבית. מגיעים. מפגינים. משפיעים. משנים״.

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה