בקשת תפילה העתירו לרפואת האברך הצעיר הרב יעקב בן שירה

יאיר דבוש

משתמש פעיל
איזו בשורה,,,,!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו!

כאמור מכיר את המשפחה.
והתפללנו כל הזמן!
ת'אמת לא ישנו בלילות ממחשבות על השעה הקשה שעוברת על המשפחה הנפלאה הזו,,, שעושה כל כך הרבה חסד למען כולם!

ועל האברך החשוב והמופלג הרב יעקב היקר שעליו נאמר [וכל הימים האחרונים מתנגן לי בראש הלחן הנפלא של יהודה גרין על זה. וכמעט היה ברור לי שיהיה כאן נס.] 'וכל מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה הקב"ה ישלם שכרם ויסיר מהם כל מחלה וירפא לכל גופם ויסלח לכל עוונם, וישלח ברכה והצלחה בכל מעשי ידיהם עם כל ישראל אחיהם ונאמר אמן!

כמובן ממשיכים להתפלל לרפואתו השלימה במהרה!
ושהיה המשך בשו"ט וישועות לכל עם ישראל! אמן!

רחשי הלב

משתמש מקצוען
ועל האברך החשוב והמופלג הרב יעקב היקר שעליו נאמר [וכל הימים האחרונים מתנגן לי בראש הלחן הנפלא של יהודה גרין על זה. וכמעט היה ברור לי שיהיה כאן נס.] 'וכל מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה הקב"ה ישלם שכרם ויסיר מהם כל מחלה וירפא לכל גופם ויסלח לכל עוונם, וישלח ברכה והצלחה בכל מעשי ידיהם עם כל ישראל אחיהם ונאמר אמן!
הוא גם תלמיד חכם חשוב ומרביץ תורה...

גם כן חכם

משתמש חדש
ב"ה ההתאוששות נמשכת ומתגברת ביתר שאת, ככה"נ אין שום פגיעה מוחית.
חסדי ד' כי לא תמנו.
מדהים לראות איך הוא זעזע את הלבבות של כולם.
לא רוצה לאכזב אבל לא בדקו עדיין מה עם המוח,
אמנם הוא מגיב ועונה ומדבר עם הסובבים אותו,
אבל כאמור צריך עדיין הרבה תפילות

פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה