הערש'ל בער'ל וחצק'ל

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שושית,
מיידע או מניחוש?

שמעתי זאת לפחות חמש פעמים מאנשי בולטון בפעמים שונים.
מי שהיה בפאנל של פרוג דני כהן מבולטון אמר זאת גם שם.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Graphic;329100:
אם הערשל יגיד לחצק'ל שיפסיק לדבר עם בערל ושמערל בסלולרי בזמן שלקוחות ממתינים בדלפק שיביא להם את דבר הדואר הרשום שהדוור התעצל להעלות הביתה - הציבור החרדי אולי ייתן יותר אמון ברשות הדואר...:)
הציבור החרדי לא יכול לתת אימון בדואר, לדוגמא בירושלים יש סניף אחד במחנה יהודה סניף שני ברחוב דוד בבורכים, מי שמכיר את המפה של העיר ושל האזור של הציבור החרדי מבין שתשובי מנחת יצחק, רוממה גאולה וחלק גדול משכונת מקור ברוך, לא יכול לנדוד את סניפי הדואר, וכך כמעט בכל הארץ, צריך לרדוף אחריהם כדי לקבל שרות מהם.

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ROT;329324:
הציבור החרדי לא יכול לתת אימון בדואר, לדוגמא בירושלים יש סניף אחד במחנה יהודה סניף שני ברחוב דוד בבורכים, מי שמכיר את המפה של העיר ושל האזור של הציבור החרדי מבין שתשובי מנחת יצחק, רוממה גאולה וחלק גדול משכונת מקור ברוך, לא יכול לנדוד את סניפי הדואר, וכך כמעט בכל הארץ, צריך לרדוף אחריהם כדי לקבל שרות מהם.

ואיך אפשר לשכוח את המאבקים שהיו כשהעבירו את הדואר מרח' יעקב מאיר (שעבר לסלקום) לרח' דוד בזמן שברחוב רבינו גרשום יש ג"כ סניף...

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש מקרים שגם לזרוק 5 מליון ש"ח בשנה על פרסום + ריטיינרים קבועים של 2500$ בחודש ליח"צ לא יעזרו להצלחת סוכנויות וסניפי דואר עם כוח אדם עלוב, ציוד טכנולוגי של שנות ה 60, מיקום סניפים לא ברור וגוף מגושם ברמות הגבוהות.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לא יודעת מתי פעם אחרונה הייתם בדואר.

אני למשל הייתי ולא תאמינו, לא צריכים לחכות שעה בעמידה, יש כסאות - בשפע! (הכל תפוס)
משעמם לכם? מסכי פלזמה ענקיים מספרים לכם כמה יעיל וטוב השרות המיוחד וההרשלי. (נו באמת, אתם לא מרגישים את זה לבד?)
מזגנים מנעימים את האוירה, (אולי גם מוזיקה חסידית, את זה אני באמת כבר לא זוכרת)
ומצננים מהספורט שערכנו עד לסניף.

ממש גן עדן עלי אדמות, לא לרצות לצאת מהסניף. (לכן דואגים לתור ארוך)

נו, אז מה עם לבסוף כשהגיע התןר מסתבר שהחבילה בסניף אחר? (למרות שבדף צוין אחרת)
או שדואר 24 שעות לבסוף הגיע כעבור שבוע?

העיקר הערשל'ה, וברעל'ה,
ומשום מה אני מרגישה יוצמח.

מאן דאמר

משתמש פעיל
מאה אחוז, כל ההתנהלות של הדואר היא כמו גוף מקום המדינה, כולל הסמל והצבע האדום הזה. (בקום המדינה הכל היה אדום, ההסדרות, הדואר, אגד וכו').

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
דווקא הלוגו המקורי היה שחור.

קבצים מצורפים

• רשות הדואר ישן.gif
    950 ביטים · צפיות: 6

Graphic

משתמש צעיר
נכתב ע"י mig;329419:
דווקא הלוגו המקורי היה שחור.
"הדואר בא היום
באוטו האדום
ולי הביא מכתב קטן
מכתב עם בול"...

אבל לדעתי, הצבע האדום, במקרה זה, הוא מיתוג שלא הייתי מוותרת עליו.
(דמיינו לעצמכם ש-UPS היו מחליטים שחום זה צבע מיושן)

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי זה נושא ענק וגדול לפרסומאים שכמותכם ולמשקיפים שכמונו.
לא יעזרו תקציבי ענק כשהמוצר גרוע.
בשבילי, אחרי שאתמול הייתי בדואר והסחבת, הזלזול, ההרגשת "למה באת ומי את בכלל ואל תדברי איתנו ואת לא זכאית לכלום ותגידי תודה שנתנו לך להיכנס" לא תצא לי הרבה זמן. וכשאני רואה מודעות שלהם אני פשוט אומרת: במקום כל מודעה תוסיפו עוד פקיד אחד.
אותו מחיר. יותר יעבוד.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רבותי, סיפר לי אדם שראה איך שהפקיד בדואר צועק על אחד מגבאי צדקה של אחת מהקופות הגדולות, מכיון שהגיע ב10 דקות מאוחר לקחת את החבילה שלהם, מכיון שלא היה מקום בתאים,
ומה היה בחבילה????
שני שקים של מעטפות שחזרו עם תרומות!!!!! כן שקים של הדואר הגדולים האלו מקום המדינה,אדם נאמן סיפר לי זאת
ולפקיד יש טענות, אז תסברו להם שהרשע'לה ממש לא דחוף לו לבוא לדואר בשביל בושות כאלו, ולא יקרה כלום אם המכתב יגיע אחרי 48 שעות אבל בצורה מכובדת יותר,
(למנהלים פה נא לשלוח קישור לאשכול זה להנהלת הדואר, יהיה להם מעניין.)

שי דרומי

משתמש צעיר
אני הייתי בחיי בס"ה פעמיים בסניף דואר... וגם עליהם התחרטתי חודשים אח"כ. כמובן שמתוך שישה דלפקים היו רק שניים מאויישים בתורנות. שכשפקיד א' עומד, אז פקיד ב' שותה קפה וכן הפוך. כמובן שכשביקשתי פעולה קצת יותר מורכבת התחיל וויכוח בין כל העובדים איך עושים ומה עושים עד למסקנא שאי אפשר לעשות את מה שביקשתי... וכן הלאה והלאה עד סוף כל הקייטנה. ואת הסוד הזה צריך ללמד את אבי הוכמן מנכ"ל הדואר. שבמקום לריב עם הפקידות של משרד התקשורת שיכניס נורמות אחרות בעסק ואז הכול יהיה בסדר ולא יהיהי צורך בכל מיני הערשל'ים.
אגב, מישהו יודע אם יש קמפיין מקביל בציבור הכללי?

איש קטן

משתמש צעיר
אצלי במוח היה פשוט שהכוונה לצבי של הדואר, מהרגע הראשון.

ולדעתי זה פרסום פגזי.

אבל דעתי לא שווה,

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י איש קטן;330815:
אצלי במוח היה פשוט שהכוונה לצבי של הדואר, מהרגע הראשון.
ולדעתי זה פרסום פגזי.
אבל דעתי לא שווה, תמשיכו להתכסח, טמבלים.

הלו, מה עבר עליך בדיוק בעת כתיבת ההודעה ? - -

תעבור שוב על האשכול בעידן רגוע, אני בטוח שתערוך את הודעתך הכסחנית :)

מבינים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כנראה ש'תוסס' ו'אביגדור' לא קראו טוב את האשכול, ולא הבינו איך יצא לאי"ק כזאת מילה מהמקלדת...
"תעברו שוב על האשכול בעידן רגוע, ותבינו מה ענין 'טמבע'ל' שייך לכאן, ואני בטוח שלא תערכו את ההודעה :) "

איש קטן

משתמש צעיר
חבר'ה, אתם דיברתם על "טמב'ל", וכל מילה שלי - לפחות במקרה הזה - הייתה שקולה כפלס.

תנסו לדפדף ברוגע. ותיווכחו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה