הערות שוליים רצופות

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לצורך תוסף המעמד את המסמך עם הערות שוליים רצופות, אני זקוק למסמכים 'אמיתיים' עם הערות שוליים, כדי להריץ עליהם את התוסף
אודה למי שיכול לשתף מסמכי וורד שהם ספר אמיתי עם כותרות והערות שוליים, ושבאמת מתאים לספר זה להיות מעומד עם הערות שוליים רצופות, ובטור אחד.
לדוגמא מסמך כזה עשיתי עם התוסף על מסמך 'מלאכותי'.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
לצורך תוסף המעמד את המסמך עם הערות שוליים רצופות, אני זקוק למסמכים 'אמיתיים' עם הערות שוליים, כדי להריץ עליהם את התוסף
אודה למי שיכול לשתף מסמכי וורד שהם ספר אמיתי עם כותרות והערות שוליים, ושבאמת מתאים לספר זה להיות מעומד עם הערות שוליים רצופות, ובטור אחד.
לדוגמא מסמך כזה עשיתי עם התוסף על מסמך 'מלאכותי'.
ובתמורה מקבלים את המסמך מתוקן??

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
סתם מעניין: כמה זמן לוקח להכין מסמך כזה? העתק-הדבק,הדבק,הדבק,הדבק,הדבק,הדבק,הדבק,

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא הבנת. תמהתי עליך למה אינך יכול להכין מסמך עם הערות שוליים בלתי רצופות, ואתה צריך להזדקק לטובות שלנו...
אני מחפש מסמך אמיתי, כמו שאומרים המציאות עולה על כל דמיון, כל מה שאני אנסה לעשות מסמך 'מלאכותי' זה לא יגיע למה שקורה בספר אמיתי.

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מחפש מסמך אמיתי, כמו שאומרים המציאות עולה על כל דמיון, כל מה שאני אנסה לעשות מסמך 'מלאכותי' זה לא יגיע למה שקורה בספר אמיתי.
זה הולך להתפרסם אח"כ - או רק לניסיון אישי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה