עזרה הערות שוליים באינדיזיין--- הערה שממשיכה לעמוד שאחרי ההפניה

שמעון101

אבני לי"ש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
א. עיצוב הקו ההפרדה של ההערות מהטקס חל לי רק כאשר מתחילה בעמוד הערה חדשה אך אם ההערה היא מעמוד קודם (כהמשך לתחילת ההערה שם) הרי שהאינדי מאבד את עיצובו - כיצד שולטים בזה ??
א. כיצד שולטים על הטקסט בהערות שלא ימרך על כל הסיפור אלא יצמד למעלה - TOP ??

א. י. ג.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
א.
1634083020753.png

שמעון101

אבני לי"ש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש"כ -- אין לי את המתורגם לכן הכביד עליי -- כבר אבדוק זאת

שמעון101

אבני לי"ש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לפי מה שאני מבין מתוצאה של ההגדרה אז כל הערה לא עוברת לעמוד השני ומימילא הקו פיסקה תמיד מעל תחילת הערה - אבל החסרון הוא שבכך נוצר רווחים מידי בעמוד
אז השאלה אם אפשר כן להגדיר שיוכל להעביר את המשך ההערה לעמוד השני אך שישאיר את העיצוב שמעל ההערות אותו דבר???

יוסף וקסלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
למה?
יש שתי הגדרות שונות שם
1) אפשריות מיקום Placement Options
2) קו פסקה מעל Rule Above
באפשריות מיקום צריך להגדיר 'התר פיצול של הערות שוליים' כמו שמסומן בתמונה לעיל. אם זה מוגדר ההערות ימשיך לעמוד הבא אם אין מקום
לגבי הקו מעל, כמו שרואים לעיל אינדזיין יש שם שני סוג קוים שצריך להגדיר
1634140177038.png

משום מה יש להם הו"א שכאשר זה המשך הערה אתה רוצה עיצוב שונה מכאשר זה ראשונה בטור.
בדרך כלל עושים אותו קו לשני המקרים אבל צריך להגדיר שתיהם אותו דבר ולהפעיל שתיהם, אם לא אז
עיצוב הקו ההפרדה של ההערות מהטקס חל לי רק כאשר מתחילה בעמוד הערה חדשה אך אם ההערה היא מעמוד קודם (כהמשך לתחילת ההערה שם) הרי שהאינדי מאבד את עיצובו

שמעון101

אבני לי"ש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יישר כח עצווווום
החכמתני..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה