כללי הערות על כריכה לספר

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אז זהו שפעם שמעתי משפט שהברקה זה שניה אחת של הברקה ו99 שעות של עבודה
אז פה היה בעקר השעות עבודה כי זה כריכה ראשונה שלי כמובן שהכל פה לפני עריכה לגלופות ולפני הדמיה

קבצים מצורפים

• 83769.pdf
    KB 393.7 · צפיות: 10
  • 83769.jpg
    KB 329.2 · צפיות: 7

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יפה מאוד

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
עבודה יפה אבל חסר דבר בסיסי ביותר.
כמה גלופות?
מה בכל גלופה?
זהב? כסף? שיקוע? שחור? שקוף??
כל ההחלטות עוד לפניך
וזו העבודה הקשה
מנסיוני, כדאי לברר את הנושא לפני המשך העבודה!

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כן אני יודע כבר התייעצתי בפורום ואני עוד באמצע העבודה

grint

משתמש צעיר
D I G I T A L
עבודהמדויקת ויפה!

שניאור רוכברגר

משתמש רשום
יפה מאוד, נשמח לראות את זה מוכן.

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העיצוב נראה מצוין! כמו שאמרו לך את צריכה להחליט מה מובלט וכו'.
עוד דבר צריך לזכור שמה שמובלט יהיה בלבן ומה ששקוע בשחור. אם כל הרקע הוא הטבעה עיוורת, הייתי נותנת יותר עובי לקוים השחורים כדי שהלבן יקפוץ יותר החוצה.
ושאלה: האם אני צודקת שיש חוסר דיוק בקווים האלכסוניים שברקע? חלק יותר צמודים לה לזה וחלק פחות. האם עשית הרבה קוים קטנים? יכולת לעשות אלכסונים גדולים מלמעלה עד למטה ועליהם הכדורים הקטנים ואז אין הבעיה של המון פרטים קטנים.
האם אני מובנת?
או שמא זה מה שעשית ומשום מה זה רק נראה כך בתצוגה - שהרווחים לא אחידים?
ועוד משהו - אם את כבר עושה הבלטות והטבעות - תני איזו מסגרת (הטבעה עיוורת) לשם הספר כדי שיקפיץ את האותיות החוצה.
ועוד משהו - כדאי מאד לדעת מי מייצר את הגלופות ולשוחח איתו מראש. יש כאלה שיש להם המון דרישות וכדאי לקבל מהם הדרכה מראש כדי למנוע בעיות אח"כ.
סליחה על מבול העצות, אבל אמרת שזה נסיון ראשון אז רציתי להעניק לך מנסיוני... סולחת?

המהודר

משתמש רשום
מאוד יפה
אבל הערה קטנה: טיפה להוריד יותר כל המסגרת הפנימי עם שם הספר
אם בדקתי טוב עשית הגודל 21/29ס"מ, ולי נראה שהגודל האמיתי לגודל הזה = הקרטון הוא 21/28.5, ועוד נותנים לו חצי ס"מ מכל צד ריק

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עבודה יפה מאד!
מפריעה לי העיגול השחור הקטן שצמוד בצד שמאל לאליפסה המרכזית...
בצבע אפשר יהיה יותר להתרשם.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י Rivk;184609:
ושאלה: האם אני צודקת שיש חוסר דיוק בקווים האלכסוניים שברקע? חלק יותר צמודים לה לזה וחלק פחות. האם עשית הרבה קוים קטנים? יכולת לעשות אלכסונים גדולים מלמעלה עד למטה ועליהם הכדורים הקטנים ואז אין הבעיה של המון פרטים קטנים.
האם אני מובנת?
או שמא זה מה שעשית ומשום מה זה רק נראה כך בתצוגה - שהרווחים לא אחידים?
באמת זה מיוצר משני שורות של אלכסונים (כפול ע"י טרנספורם) אבל יכול להיות שצריך עוד לשחק ששתי השורות ישבו טוב

בת חן כותרת

משתמש רשום
תורידי מעט את הכיתוב: "ספר בית השם" לכיוון העיטור והבבא בתרא ותמרכזי אותם באמצע העיגול. פשוט, הכיתוב נדבק קצת לשוליים.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
באמת יש חוסר דיוק ברווחים בין קווים האלכסוניים שברקע.
חוץ מזה, מיוחד.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
יפה מאוד!

אני ממליץ מאוד להתיעץ עם ר' משה קסלר מ'אדיגרף' - 'מרתהרב' בפורום (ממנהלי הפורום!), לגבי ההכנה לגלופה. הוא מומחה מס' 1 בארץ לגלופות. מומלץ מאוד. אדיבות ושירות מובטחים.

2. חסר כמה יישורים, בכמה מקומות הדברים לא ממורכזים. טקסט ביחס לאליפסה המרכזית וכן האליפסה ביחס לכדורים למעלה ולמטה, ואולי בעוד מקומות. יישור ומרכוז מדוייק מאוד מוסיף למקצועיות ולמראה המושלם.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
א. תודה רבה לכולם על ההערות וההארות הבונות
ב. כיון שמקום ההדפסה לא ידוע לי אני מעדיף לא לבלבל לו את המוח ובסוף ללכת למישהו אחר בכולופן הוא לא המרכז לשירות לאזרח

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עבודה מאד יפה , באיזה תוכנה אם אפשר לשאול?

אברוש

משתמש רשום
א. בתוך העיגול "בית השם" קרוב מאוד לדפנות
2.העיטור מתחתיו נראה שפם ועדיף להפוך אותו, ולמרכז.
3. חובה חובה ... לעגל בטיפה את כל הפינות של המלבנים. הספר יקרע.
4. אם זה הטבעת כסף או זהב,(לא עיוורת) העיטורים ידבקו אחד לשני.ז"א החורים הלבנים ייסתמו.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י evart;184885:
עבודה מאד יפה , באיזה תוכנה אם אפשר לשאול?
אילוסטרייטור כמובן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה