הערות סיום

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
האם החינמית זמינה במקום כל שהוא להורדה?
של אריאל או נויפלד ?

אני לא מוצא בפאנל הסקריפטים את של אריאל (החינמית)

מה ההבדל בין החינמית לההיא בתשלום ?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
האם החינמית זמינה במקום כל שהוא להורדה?
של אריאל או נויפלד ?

אני לא מוצא בפאנל הסקריפטים את של אריאל (החינמית)

מה ההבדל בין החינמית לההיא בתשלום ?

א. של יהודה נראה לי שכבר לא זמין להורדה. של אריאל ניתן לקבלה באמצעות המייל, דרך מילוי הטופס כאן
ב. לשאול מה ההבדל בין סקריפטים שלא קשורים אחד לשני (כשהקשר היחיד הוא ששניהם נוצרו על ידי אותו אדם), דומה לשאלה מה ההבדל בין מברגה של מקיטה לבין מסור חשמלי של מקיטה.

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
א. של יהודה נראה לי שכבר לא זמין להורדה. של אריאל ניתן לקבלה באמצעות המייל, דרך מילוי הטופס כאן
ב. לשאול מה ההבדל בין סקריפטים שלא קשורים אחד לשני (כשהקשר היחיד הוא ששניהם נוצרו על ידי אותו אדם), דומה לשאלה מה ההבדל בין מברגה של מקיטה לבין מסור חשמלי של מקיטה.

1. הסקריפט מצויין ! תודה !
2. במקרה שלי, המסור עושה עבודה דומה למברגה .. :D אבל אתה צודק שאין קשר ביניהם ... זה פיצול, וזה מספור לפי נושאים

תודה על כל העזרה !!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה