תנו לי ביקורת העין ראי הנפש

אסנת בוסו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רבקי מהממת,
התמונות שלך ממש יפות ומגוונות!
ממש כיף לראות עבודות שלך!
בתמונה אחת לפני האחרונה הייתי מאירה קצת את הפנים.
לגבי החלקה של פנים-אני איתך לגמרי!!! גם אני לא מחליקה פנים של ילדים, אלא אם התמונות צולמו למטרת פרסום (דוגמנות וכדו') ששם ההסיפור הוא שונה.
תמשיכי ללכת עם האמת שלך, ימשיכו לבוא אלייך אלו שרוצים לקבל תמונות של הילדים שלהם ולא של ילדים שכלל לא קיימים!

נחמה לוי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
בקשר להבהרת פנים, יכול להיות שצריך להבהיר קצת( למרות שאני כן אוהבת איך שזה נראה).

ובקשר להחלקת פנים- שמתי לב שאני כאן ממש בעמדת יחיד. אני מסכימה שאם לילד יש פצע על הפנים כדאי להוריד את הפצע. אם יש לכלוך, אני אנקה את הלכלוך כמו שאני מנקה לכל ילד. אבל בקשר להחלקת פנים יש לי בעיה עם הנושא- בעיני ילד שמחליקים לו את הפנים ומעלימים לו את הנקודות חן וכל מה שמפריע בפנים העיקר שהפנים תצאנה מושלמות, משול בעיני לילד שיילך לגן עם מייקאפ שיכסו לו את מה שלא טוב. אני עובדת מספיק קשה על כל תמונה בעריכה ככה שעצם זה שאני לא מחליקה את הפנים זה לא בא מזה שאין לי ידע או סבלנות. אני לא מעונינת בכך. אני יודעת ושמתי לב לזה שכן מחליקים את הפנים- בנתיים לא אני.
מסכימה איתך בהחלט!!!
אני אישית חושבת שקצת א(ע)יבדנו את זה... נכון שזה הרבה יותר יפה על זה אני חושבת שאין ויכוח, אבל זה לא...
רוב חברות הקבוצה מנסות לחקות כל מיני עיבודים ומאבדים את גבול הטעם הטוב! התמונה אמורה להנציח ולא לעוות עד כדי חוסר זיהוי...

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רבקי מהממת,
התמונות שלך ממש יפות ומגוונות!
ממש כיף לראות עבודות שלך!
תודה אסנת המקסימה,
שמחתי מאד לקבל ממך את המחמאות.
מסכימה איתך בהחלט!!!
אני אישית חושבת שקצת א(ע)יבדנו את זה... נכון שזה הרבה יותר יפה על זה אני חושבת שאין ויכוח, אבל זה לא...
רוב חברות הקבוצה מנסות לחקות כל מיני עיבודים ומאבדים את גבול הטעם הטוב! התמונה אמורה להנציח ולא לעוות עד כדי חוסר זיהוי...

לגבי החלקה של פנים-אני איתך לגמרי!!! גם אני לא מחליקה פנים של ילדים, אלא אם התמונות צולמו למטרת פרסום (דוגמנות וכדו') ששם ההסיפור הוא שונה.
תמשיכי ללכת עם האמת שלך, ימשיכו לבוא אלייך אלו שרוצים לקבל תמונות של הילדים שלהם ולא של ילדים שכלל לא קיימים!
טוב, אז אולי אני כבר לא בעמדת יחיד. ושמחה שיש עוד שחושבים כמוני.
תודה לכן- כי זה נותן לי כח להמשיך עם האמת שלי.

אולי מעניין אותך גם...