העברת אתר ישן למערכת וורדפרס בלי לפגוע בSEO

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לנו אתר ותיק בן יותר מ10 שנים, היושב על תבנית עצמאית, כעת אנו ממתגים אותו מחדש ובונים אותו על מערכת וורדפרס.
האתר מקודם מאוד, והתנועה האורגנית מהווה הנכס היקר ביותר שלו.
אנו זקוקים למומחה בעל נסיון מוכח שיעזור לנו לבצע את המעבר בצורה זהירה, בלי לפגוע בדרוגו בגוגל.
נ.ב. אין לנו צורך במתכנתי וורדפרס, אלא באיש SEO שילווה את התהליך.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י grafix;1187706:
נ.ב. אין לנו צורך במתכנתי וורדפרס, אלא באיש SEO שילווה את התהליך.

אני מניח שכוונתך שכבר יש לכם מתכנת. ולא שאתם לא צריכים בכלל.
אחרת, קשה לי להאמין שבן אדם שאינו מומחה בתחום הטכני יצליח לבנות אתר חדש ולא לפגוע בURLים
(איש SEO מן הסתם יעדיף גם שהשמירה על URL לא תהיה על ידי רדירקט)

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אכן, הכוונה הייתה שיש לנו כבר מתכנת.
אנו זקוקים למומחה שיעשה לנו את הפניות 301 בצורה תקינה וכו' וכו'

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני מנסה להבין אם יש פה באמת צורך מיוחד:
בגדול, אתם פשוט צריכיים לייצר הפניות 301 מהעמודים הישנים לחדשים או לחילופין פשוט לשמור על אותם יחסי קישורים ולבנות את העמודים החדשים על אותם כתובות. שני הדברים אפשריים כמובן עם וורדפרס ולא מצריכים ידע או ליווי מיוחד של איש SEO.
אבל לא רוצה לקפח פרנסה של אף אחד.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כנראה שהם מתכוונים שמאחר שבונים את האתר מחדש, בודאי שישתנה גם התוכן של הדפים (גם אם שומרים על עיקר התוכן, אפשר שישנו את הסדר של הבלוקים בHTML ועוד עוד). וכאן באמת צריך מומחה SEO שידע איזה שינוי יכול לפגוע בקדום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה