עזרה העברה מכונן C לD

english

משתמש מקצוען
אני רוצה להתקין תוכנה והמחשב רושם לי שאין לי מספיק מקום בכונן c
השאלה איך בדיוק אני מעבירהמכונן C לD
ומה אפשר להעביר ומה לא?
אשמח לתשובה!!
תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
למה להתקין תוכנה על d
עדיף להתקין ב c במיוחד שהוא פנוי

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
הקבצים נמצאים על c?
בהחלט, גם כל קבצי המשתמש כמו אלו:
ביאור 2020-05-12 224800.jpg

נערך לאחרונה ב:

ססגונית

משתמש פעיל
גם אצלנו יש בעיה דומה יש מחשב עם זכרון מאד קטן (32 GB) ואין אפשרות לעשות עידכונים של הווינדוס,
יש כרטיס זכרון קטן שבא יחד עם המחשב ומחובר באופן קבוע למחשב, השאלה אם אפשר להעביר קבצי מערכת לכונן כדי שיהי' אפשר לעדכן?
ואם לא, איזה פתרון כן ניתן לעשות

גם אצלנו יש בעיה דומה יש מחשב עם זכרון מאד קטן (32 GB) ואין אפשרות לעשות עידכונים של הווינדוס,
יש כרטיס זכרון קטן שבא יחד עם המחשב ומחובר באופן קבוע למחשב, השאלה אם אפשר להעביר קבצי מערכת לכונן כדי שיהי' אפשר לעדכן?
ואם לא, איזה פתרון כן ניתן לעשות
אפשר להעביר כל קובץ שרוצים (חוץ מהתקנות של תכנאי) דרך מאפינים - מיקום - ואז להחליף מ-c ל-d

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה