חיסכון לכל ילד העברה מאלטשולר לאינפניטי

שועל קרבות

משתמש צעיר
מי שמתלבט עדיין התשובה היא שלא מוציאים בירידות, אפשר להישאר תמיד עוד קצת וההיסטוריה מלמדת שתמיד אחרי 'השפל הגדול' מגיע הזינוק הגדול...
לדוגמא ב2008 המדד ירד ב38% וב2009 עלה חזרה ב23.5% והמשיך הלאה גם בשנים לאחר מכן. כנ"ל ב2002 ירד ב23% וב2003 עלה 26% ועוד ועוד.

נערך לאחרונה ב:

שפריצרית

משתמש מקצוען
גם אצלי יש את אותה בעיה העברתי את הילדה לפני כשנה ועדיין לא העבירו את הכסף שהצטבר בקופה הקודמת.
אבל צריך להבין שיש עליהם עומס מטורף - הם הכפילו פי 20 ויותר את הלקוחות בשנתיים האחרונות ואת כמות העבדים שהיו צריכים לגייס ניתן רק לדמיין... אבל הם עונים בסוף אז ללא להתייאש בסוף זה שווה את הרווחים...
אנחנו מדברים במונחים של *שנים* שלוקח להם לבצע פעולות טכניות פשוטות - זה לא סביר בעליל, וזה אחוזים די נכבדים מזמן ההשקעה.
פתחתי עכשיו תלונה ברשות שוק ההון, כשצירפתי את המיילים שרדפתי אחריהם נדהמתי מחדש.
במשך חודשים ביקשתי מהם אישור שהכספים הועברו והכל תקין, הם אמרו שהכל בסדר ואם תהיה בעיה יפנו אליי.
אחרי שנתיים וחצי (!) הם שלחו לי מייל אוטומטי שחסרים מסמכים, ששאלתי נציג מה זה הוא אמר שהכל בסדר, המייל אוטומטי ואין צורך להתייחס. נס שבדקתי את ההפקדות באתר ביטוח לאומי ומשהו שם בסכומים לא הסתדר לי. (הבת הקטנה צברה יותר מאחיה הגדול)

יהודית מביתר

משתמש צעיר
אנחנו מדברים במונחים של *שנים* שלוקח להם לבצע פעולות טכניות פשוטות - זה לא סביר בעליל, וזה אחוזים די נכבדים מזמן ההשקעה.
פתחתי עכשיו תלונה ברשות שוק ההון, כשצירפתי את המיילים שרדפתי אחריהם נדהמתי מחדש.
במשך חודשים ביקשתי מהם אישור שהכספים הועברו והכל תקין, הם אמרו שהכל בסדר ואם תהיה בעיה יפנו אליי.
אחרי שנתיים וחצי (!) הם שלחו לי מייל אוטומטי שחסרים מסמכים, ששאלתי נציג מה זה הוא אמר שהכל בסדר, המייל אוטומטי ואין צורך להתייחס. נס שבדקתי את ההפקדות באתר ביטוח לאומי ומשהו שם בסכומים לא הסתדר לי. (הבת הקטנה צברה יותר מאחיה הגדול)
באמת מעניין מה תהיה תשובתם. תעדכני..
לא חושבת שתקבלי פיצוי על מה שהיית יכולה להרוויח.

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שלחתי פניה.
יש אפשרות לתבוע את הפסד התשואות לאורך התקופה?
למיטב ידיעתי בערך כעשרה ימים אחר שביקשתם להעביר אתם מקבלים רטרואקטיבית את כל התשואה שהמסלול אליו ביקשתם לעבור מעבר למסלול שממנו באתם
אין צורך לפנות לרשות שוק ההון זה קורה ממילא.

ובוא נהיה מעט סבלניים ונבין שחברה קטנה שגודלת בקצב כ"כ גדול ומתמודדת עם זה די יפה [מידיעה אישית הכפילה את צוות הנשים החרדיות במוקד שלה במודיעין עילית] ובעצם מפסידה על כל ילד שעובר אליה [כן, בדמי הניהול שמשולמים מהמדינה בשנים הראשונות זה לא מכסה אפילו את עלות המכתב השנתי להורה, אני לא מדבר על הניוד שמתבצע לרוב בפקסים שדורשים מאמץ רב ויש טעיות רבות בקריאת והעתקת המספרים ועוד]
לכן לא נכון וראוי לבוא בטענות ולפנות לרשות מה שגורם לחברה [ולעוד חברות] לחשוב פעמיים על כדאיות התהליך והפניה למגזר החרדי והתאמת מסלולים כדאיים.

יצוין כי גורם בחברה אמר לי באופן אישי שהוא מצידו היה מוכן לוותר על כל הניודים שמתבצעים דרך שליחת טופס בפקס .

לא לפרסום

משתמש פעיל
למיטב ידיעתי בערך כעשרה ימים אחר שביקשתם להעביר אתם מקבלים רטרואקטיבית את כל התשואה שהמסלול אליו ביקשתם לעבור מעבר למסלול שממנו באתם
אין צורך לפנות לרשות שוק ההון זה קורה ממילא.

ובוא נהיה מעט סבלניים ונבין שחברה קטנה שגודלת בקצב כ"כ גדול ומתמודדת עם זה די יפה [מידיעה אישית הכפילה את צוות הנשים החרדיות במוקד שלה במודיעין עילית] ובעצם מפסידה על כל ילד שעובר אליה [כן, בדמי הניהול שמשולמים מהמדינה בשנים הראשונות זה לא מכסה אפילו את עלות המכתב השנתי להורה, אני לא מדבר על הניוד שמתבצע לרוב בפקסים שדורשים מאמץ רב ויש טעיות רבות בקריאת והעתקת המספרים ועוד]
לכן לא נכון וראוי לבוא בטענות ולפנות לרשות מה שגורם לחברה [ולעוד חברות] לחשוב פעמיים על כדאיות התהליך והפניה למגזר החרדי והתאמת מסלולים כדאיים.

יצוין כי גורם בחברה אמר לי באופן אישי שהוא מצידו היה מוכן לוותר על כל הניודים שמתבצעים דרך שליחת טופס בפקס .
אני מבין שיש לך קשרים שם....
אני לא יודע אם הם מפסידים או מרויחים....אבל זה לא גמ"ח זה חברה פיננסים....והם חייבים לתת שירות....אם הם לא מרויחים זכותם לסגור....קצת מצחיק לומר שהם מפסידים על ניוד....כל חברה היתה שמחה לכמה שיותר לקוחות....וגם לשיטתך שעכשיו הם מפסידים אבל בהמשך יהיה שווה להם...ככה זה ביזנעס.....
1.אנשים שזכו לעבור אבל הכסף לא עבר איתם....ונזכרו אחרי שנתתים....זה פשלה.....
2.את התשובה שהם מתייעלים ואפילו גייסו עובדים במודיעין עלית כבר נכתב מזמן....[כתבת לפני חודש וחצי]
3.סיפור שהיה לי השבוע....אחרי שבועות שאני נכסף לעבור למועדון החשוב הזה....ללא הצלחה....עם תשובות שונות ומשונות.....שהתשובה הלקונית בסוף שזה תלוי בביטוח לאומי ותחכה ל20 לחודש לראות עם זה יאושר...וכך מתבזבז עוד חודש....ב25 האחרון התקשרתי ואותו תשובה לקונית....אבל מייד אחרי ניתוק השיחה....אני מקבל שיחה חוזרת שהיא רואה שאישרו לי[מה השתנה]לטעמי במיוחד אחרי הסרט הארוך...זה הראה קצת אי רצינות...לא שנגמר הסאגה כי אני יצטרך לחכות ל20 הקרוב לראות שהביטוח לאומי בפקיד את הכסף לאינפניטי....ולפי מה שנכתב פה אני גם יצטרך לדאוג ולראות שגם שאר הכסף יועבר.....

נערך לאחרונה ב:

רק אושר!

משתמש מקצוען
מישהו מצליח להכנס לאזור האישי שלהם עכשיו?
כותב ששולח למייל סיסמה וכלווום---

ה. שלמה

משתמש פעיל

מאוד מעניין , ואתה יודע בד"כ מה שאתה כותב ממקורות מוסמכים.
רק שאלה, אם כ"כ קשה להם ההתאמה לציבור שלנו מדוע הם התאימו את עצמם לאחרונה גם לגלאט הון בנוסף לתשואה כהלכה (שיש לך קשר איתם), האם זה סתם לתועלת הציבור? האם ההכשרים לא עולים להם כסף?

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מאוד מעניין , ואתה יודע בד"כ מה שאתה כותב ממקורות מוסמכים.
רק שאלה, אם כ"כ קשה להם ההתאמה לציבור שלנו מדוע הם התאימו את עצמם לאחרונה גם לגלאט הון בנוסף לתשואה כהלכה (שיש לך קשר איתם), האם זה סתם לתועלת הציבור? האם ההכשרים לא עולים להם כסף?
במקרה של גלאט הון אני יכול לומר לך שזו היתה יוזמה של תשואה כהלכה שחרטה על דגלה להנגיש את המסלולים המניתים לכלל הציבור וגם לציבור שדורש את הכשרות הזאת, והם אף הסכימו להוריד מעמלת הכשרות שלהם ולהעביר לגלאט הון.
ובכל מקרה החברה התחננה אל תעבירו לי בפקסים ניודים זה לא שווה לי

קול מבשר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ני לא יודע אם הם מפסידים או מרויחים....אבל זה לא גמ"ח זה חברה פיננסים....והם חייבים לתת שירות....אם הם לא מרויחים זכותם לסגור....קצת מצחיק לומר שהם מפסידים על ניוד....כל חברה היתה שמחה לכמה שיותר לקוחות....וגם לשיטתך שעכשיו הם מפסידים אבל בהמשך יהיה שווה להם...ככה זה ביזנעס.....
דמי הניהול המשולמים מהמדינה הם 0.23%
מהפקדה של 57 כפול 12 = 684 ש"ח הרווח מדמי הניהול הוא 1.57 קצת יותר משקל וחצי בא נאמר שמכפילים את ההפרשה והרווח מהתשואה זה יוצא בערך 4 שקל בשנה הראשונה. המכתב לבית שלך עולה יותר, וזה בלי כל ההוצאות הענקיות של בית ההשקעות על כל המשתמע מכך, בדרך כלל מתחילים להרויח רק בשנה השישית בערך ורוב החברות עושים את זה כדי לחבר אותך למסלולים האחרים שלהם.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
במקרה של גלאט הון אני יכול לומר לך שזו היתה יוזמה של תשואה כהלכה שחרטה על דגלה להנגיש את המסלולים המניתים לכלל הציבור וגם לציבור שדורש את הכשרות הזאת, והם אף הסכימו להוריד מעמלת הכשרות שלהם ולהעביר לגלאט הון.
החברות כשרות לוקחים כסף?

לא לפרסום

משתמש פעיל
האם במקרה של ניוד דרך האתר, נתקלו גם כן בעיכובים ובעיות?
ברור....
מילאתי באתר....לא כתבתי תאריך לידה של האמא[פשוט כי צריך למלאות על כל ילד בנפרד...אז מילאתי רק מה שחשוב]
לא היה ע"ז כוכבית להראות שזה חשוב....התקשרתי לוודאות שהכל בסדר....הפקידה אמרה לי שביטוח לאומי לא יאשר כי אין תאריך לידה של האמא.....כל הטפסים מהתחלה.....אחרי שבועיים אני מקבל מייל שחסר מסמכים/תאריך לידה של האמא....אני מתקשר..הפקידה אומרת לי שרואים שלא מילאתי את הת"ל של האמא.....אמרתי לה שמייד תיקנתי....ולמה שלחו את הישן....בקיצור אמרה שהיא רואה את הטפסים החדשים וישלחו עוד פעם לביטוח לאומי....סתם בזבוז זמן יקר...

נערך לאחרונה ב:

מצויינת

משתמש פעיל
המכתב לבית שלך עולה יותר,
אני יודעת מידיעה
על חברה שעברה ב2021 (כלומר למעלה משנתיים)
עדיין לא קיבלה מהם מכתב (אף פעם לא)
(ויש לה 5 ילדים שם)
הכתובת מעודכנת, היא בדקה
כיום לא אכפת לה, כי יש אזור אישי
בהתחלה עם ניידים כשרים לא היה אפשר להכנס לאזור האישי.
המעבר לקח לה מהר (כחודש וחצי חודשיים- אבל לפני שנתיים+)
אני העברתי לפני כ 5 חודשים, עוד לא עבר בכלל.

ההתנהלות שלהם באמת הזויה בעיני
אבל כרגע אין להם מתחרים מצד המסלול, ולכן אנשים עוברים לשם, למרות כל ההתנהלות הנ"ל
ברגע שיהיה מסלול שמתחרה
בטוחה שיעברו מהם הרבה

דף גמרא

משתמש פעיל
דמי הניהול המשולמים מהמדינה הם 0.23%
מהפקדה של 57 כפול 12 = 684 ש"ח הרווח מדמי הניהול הוא 1.57 קצת יותר משקל וחצי בא נאמר שמכפילים את ההפרשה והרווח מהתשואה זה יוצא בערך 4 שקל בשנה הראשונה. המכתב לבית שלך עולה יותר, וזה בלי כל ההוצאות הענקיות של בית ההשקעות על כל המשתמע מכך, בדרך כלל מתחילים להרויח רק בשנה השישית בערך ורוב החברות עושים את זה כדי לחבר אותך למסלולים האחרים שלהם.
שכחת לכתוב כמה הם ירויחו בשנים הבאות
בוא נעשה חשבון
במשפחה חרדית ממוצעת יש לפחות 6-7 ילדים
בוא נניח שחלקם קטנים שנצבר להם רק אלפים בודדים אבל יש גם גדולים שצבר להם כבר עשרות אלפי שקלים בחשבון (ובפרט כשההורים מכפילים את סכום ההפרשה, שזה מאוד מקובל בציבור החרדי.) כך שבממוצע לכל ילד יש בערך 20,000 ש"ח כך שבעוד כמה שנים כל משפחה חרדית ממוצעת תפקיד בתכנית לפחות כ120,000 ש"ח ומזה 0.23% זה יוצא לפחות 276 ש"ח דמי ניהול לשנה ממשפחה חרדית אחת, לא כל כך מעט...

יענקל קנעקר

משתמש רשום

קול מבשר מה עם שאר המסלולים של אינפיניטי האם הם בדרך לגלאט הון???​

יש למה לחכות?? בתודה מראש על כל העבודה הקדושה!!

שרה נ.

משתמש רשום
גם אצלי היה חסר תאריך הלידה שלי
התקשרתי אחרי חודשיים לוודא שהכל תקין ואמרו לי שהתאריך חסר ושלחו לי הודעה, אין לי מושג איך שלחו כי אני לא קיבלתי..
אמרתי להם שהשדה לא מסומן כחובה ואמרו שהם צריכים לתקן את זה (נראה כמה זמן ייקח)

מסקנה - להתקשר שוב ושוב עד שבטוחים שהכל הושלם / רואים באזור האישי וכו

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה