התייעצות **הסרת שיער בלייזר מהפנים- מיואשת. יש למישהי נסיון?**

yael48

משתמש רשום
אני בעלת עור בהיר ושיער כהה.
עשיתי לייזר בפנים (בפאתים) בוקטוס עם גילוח לפני כן.
מה שקרה זה שהשיער התפשט לי בצורה מזוויעה על הצוואר ולכיוון הלחיים.
היום הלכתי למכון שייעצו לי לעשות לייזר אבל בלי גילוח אלא קודם כל שורפים את השיער.
יש לי כמות גדולה של שיער וצמיחה צפופה. ככה שאמרו לי שאפליציה תצא לי ממש יקר וגם המוןן עבודה.
מה אומרות?

חוחית

משתמש סופר מקצוען
מי שיעצה לך לעשות לייזר היא אני לא רוצה לכתוב מה.
נורא!
איך שמפילים בזה בנות ונשים.
לכי על אפילציה
ליזר גורם להתפרצויות הורמונליות.
יש פה בפורום המלצות.
מה שכן, לכי על מישהי שיש לה מכשיר הכי טוב בשוק
שלא יכאב לך...

נערך לאחרונה ב:

טובה לוי

משתמש חדש
לכי על לייזר ואל תתני לגלח אותך!!!
השיער חזר בגלל הגילוח, לא מגלחים שם כי גילוח מעודד צמיחה! הלייזר לא קשור לצמיחה!
אני עשיתי לייזר בפאטים ובשפם קודם כל שורפים את השיער ואחר כך עוברים בלייזר- ממש עזר וראיתי תוצאות!
אני לא הייתי ממליצה לך אפילציה, מניסיון זה כואב ופשוט סיוט כי זה המווון זמן טיפול ולא רואים מיד תוצאות!

yael48

משתמש רשום
לכי על לייזר ואל תתני לגלח אותך!!!
השיער חזר בגלל הגילוח, לא מגלחים שם כי גילוח מעודד צמיחה! הלייזר לא קשור לצמיחה!
אני עשיתי לייזר בפאטים ובשפם קודם כל שורפים את השיער ואחר כך עוברים בלייזר- ממש עזר וראיתי תוצאות!
אני לא הייתי ממליצה לך אפילציה, מניסיון זה כואב ופשוט סיוט כי זה המווון זמן טיפול ולא רואים מיד תוצאות!
איזה צמיחה היתה לך? פלומתית או יותר חזקה?

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את יכולה להתייעץ איתה 0548440534

דסי2

משתמש צעיר
באמת רשעות
אף מכון לייזר נורמלי לא היה נותן לך לעשות באזור הורמונלי לייזר...
רק אפילציה!!
באזור ב"ב יש יטי ניימן
יש את סיגל כהן בזבוטינסקי ברמת גן- מאד טובה!

yael48

משתמש רשום
באמת רשעות
אף מכון לייזר נורמלי לא היה נותן לך לעשות באזור הורמונלי לייזר...
רק אפילציה!!
באזור ב"ב יש יטי ניימן
יש את סיגל כהן בזבוטינסקי ברמת גן- מאד טובה!
מכירה באזור ביתר/ירושלים?

פתי

משתמש חדש
מה זאת אומרת לשרוף את השיער לפני?
אני עשיתי לייזר בשפם והיא גלחה לי ועשתה לייזר וב"ה עבד מעולה

yael48

משתמש רשום
מה זאת אומרת לשרוף את השיער לפני?
אני עשיתי לייזר בשפם והיא גלחה לי ועשתה לייזר וב"ה עבד מעולה
היא פשוט עושה במכשיר בלי להצמיד אותו - פשוט פלאשים על השיער (בלי להוריד אותו לפני)
ואז השיער כמו "מתפורר", היא מחטאה את הפנים ואז עוברת עם המכשיר כרגיל- כשהפנים חלקות אבל עדיין יש שורש
של שיער.

חן5

משתמש צעיר
גם אני הייתי באותו סרט בדיוק! קניתי בסוף מכשיר לייזר ביתי ואני עושה בו סנטר וצוואר- ב"ה כמעט לא גודל.. (האמת שרק לאחרונה התחלתי לעשות, כי הייתי ברצף הריונות ואז גילחתי בלית ברירה כל יום!)
אבל יש מצב שיותר טוב אפילציה..

משפחה מעל הכל

משתמש רשום
גם אני הייתי באותו סרט בדיוק! קניתי בסוף מכשיר לייזר ביתי ואני עושה בו סנטר וצוואר- ב"ה כמעט לא גודל.. (האמת שרק לאחרונה התחלתי לעשות, כי הייתי ברצף הריונות ואז גילחתי בלית ברירה כל יום!)
אבל יש מצב שיותר טוב אפילציה..
באיזה מכשיר ביתי את משתמשת?
@חן5

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה