מידע שימושי הסרת שיער באזור הפנים = תוצאות הסקר:

שיראל לוין

משתמש פעיל
בדיוק נכנסתי לראות עכשיו ואני ממליצה מאוד על אחת חני הרבה עשו אצלה ויש תוצאות מעולותתת!!!!!
יש לה את המכשיר הכי מתקדם שהוא כמעט לא כאב אני ממליצה בחום מניסיון!!!!!!!!!
המספר שלה 0527664033

משתפרת

משתמש סופר מקצוען
רק במכון מקצועי עם רופא במקום,

עשיתי לייזר בכמה מקומות במכון מקצועי (לא איזה מישהי מבני ברק שאין לה מושג ברפואה..סליחה על הזלזול..)
אפילו שלא הובטח לי הצלחה במקומות הורמונליים(כגון פנים), ההצלחה כבר מחזיקה 7/8 שנים!! אחרי 3 לידות.
עשיתי 10 טיפולים וסיימתי לתמיד!
ללא כאב מיוחד וללא צלקות, ב"ה
איפה?

איילת אבישג

משתמש צעיר
מקפיצה...
לאחר בירורים כאן ואצל אחרות שעשו
איפה הכי מומלץ לעשות הסרת שיער בלייזר במכון או קוסמטיקאית פרטית?

יהודי רגיל

משתמש פעיל
אני לא מבינה, האשכול מ-2016, מאז הלייזר עשה קפיצה ענקית!
אין מה לקחת מהסקר שלמעלה.
אגב, אני (בהירה עם שיער כהה) עשיתי לייזר בעורף, פאות ושפם לפני 23 ש' - בעורף חזר דליל, בפאות שיער פלומתי כמעט לא נראה, בשפם חזר -אבל זה איזור מאד הורמונלי כך שאין לקחת דוגמא. מאז הלייזר התקדם מאד, ויש קוסמטיקאיות שנותנות טיפולים ללא הגבלה - שזה אומר שהן בטוחות שלא תבואו מאד הרבה (כי אם כן זה לא ישתלם להן), זה משדר מאד אמינות.

חיה אורבך

משתמש חדש
מחפשת פדיקוריסטית רפואית טובה, יכולה להביא בבקשה את מספר שלה ואיפה היא מקבלת?
תודה!

בפ''ת מתאים לך ?

שלחתי לך את הפרטים שלה באישי ,היא נהדרת.
הי,
מחפשת פדיקוריסטית רפואית טובה באזור המרכז, יכולה להביא בבקשה את מספר שלה ואיפה היא מקבלת?
אשמח לקבל פרטים והמלצות
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה