מידע שימושי הסרת נקודות חן

אוהב ציון

משתמש רשום
לפני כמה שנים עשיתי אצל רופאה אחת בירושלים (באיזור יפו-לא זוכר את השם)
מרחה נוזל ואחרי חודשיים-שלושה נעלמו לגמרי....
כנראה רזית כהן מרחוב הרב קוק , מדובר בשיטה מחו"ל אשר איננה מוכרת בארץ וצריך לקחת פרטי (בלאומית יש החזרים )

י ע ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני הסרתי בערך ארבעים נקודות שטוחות וקטנות רק בפנים עצמם אצל רוחמי דאהן בבני ברק- טיפול אחד חצי שעה בערך ואח"כ טיפול משחתי ועד חודשיים זה אמו לרדת לי טוטאלי... כרגע עבר חודש מהטיפול וחלק מהנקודות ממש מטושטשות כבר וככל הנראה זה יעבור לי עוד לפני שיעברו חודשיים.... עוד שניים במשפחה שלי הורידו לאחרונה: אחת- הורידו נקודה אחת ע"י חומצה- ונשארה לי צלקת ונקודה שניה- ע"י ניתוח כירוגי- ונשאר לה צלקת (שתי הצלקות הם קטנות והם סוג צלקת כי הם הרבה יותר בהירות מהעור וזה מאוד חבל אבל לא בולט) ואחד הוריד ע"י שיטה שלישית לא יודעת איזה והוא כבר בטיפול הרביעי ועדיין זה נהיה רק גרוע יותר וכבר עבר הרבה מאוד זמן מאז.... רוחמי הזאת מומחית על והנה המספר שלה- אתם יכולים לבקש ממנה לדבר עם לקוחות או שתשלח לכם תמונות של לפני ואחרי... חוץ מזה שהיא עשתה לי מחיר פנטסטי מאוד מאוד מאוד והיא נותנת את ההרגשה הכי טובה שיכול להיות ואם יש שאלות- היא זמינה בעיקר בוואצפ אבל גם בטלפון והיא בד"כ עונה במיידי.... שווה בדיקה;););) (הגיבה פה אחת שצריך לעשות בדיקת ביופסיה נדמה לי- וזה אכן חשוב מאוד!!!) והנה המספר שלה- 054-6234410
בהצלחה לכווווווולם
הי אשמח לקבל פרטים
האם הנקודות שלך ירדו לגמרי?
נשארה צלקת?
ממליצה לנסות אצלה אחרי טיפול כושל אצל אחד המכונים הכי ממולצים פה באשכול :( ?

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מאמינה שיעניין גם אתכם :
אז אמנם לא היו לי שומות, אבל הייתה לי ציסטה אפידרמלית (נשמע לא טוב אהה)זה גוש שפירי בפנים. א אלחיץ סתם, הרופא אמר לי שלא תמיד מודעים ממה הוא מגיע, זה שומן כלוא מתחת לעור. שמגיע לעיתים מאקנה שהסתבכה וכו'.שנים שכבר סובלת מזה סבל ממשי. (לא כאב רק אסתטי) ולא ידעתי מה לעשות. פניתי לרופא עור, נתן לי המלצה לטיפול כירוגי אצל פלסטיקאי, פלסטיקאי אמר לי שיוריד לי בקלות, רק שאקח בחשבון שתשאר צלקת יותר גדלה מהנגע. יתירה מכך, הוא אמר לי שאין חובה להוריד כי זה רק עניין של אסתטיקה, והנגע עצמו, לפעמים קטן ולפעמים גדל. אז ירדתי מכל העניין - לא מעונינת בצלקת רצינית בפנים, אני מעדיפה להשאר עם המצב כמו שהוא.
שמעתי שבים' יש מי שמוריד (כנראה מי שכולם כותבים כאן) חששתי מאד , במיוחד שא"א ליצור עמו קשר באופן אישי, והכל מרגיש פיראטי ולא אמין.
ואז שמעתי על רוחמי, ופניתי אליה . כבר כשהגעתי אליה ראיתי שהיא מקצועית ממש. והסבירה לי על כל התהליך ממש, ושבעז"ה לא תשאר צלקת.
ביררתי עוד, ובסוף הלכתי לרוחמי- והיא טיפלה בי במקצועיות , וביסודיות. היא עבדה שעה שלמה !!! התברר שכמה שהוא היה נראה קטן, הנגע לא נגמר ונגמר . והגיע כמעט עד לעצם עצמו. אני יכולה להעיד שהיא לא התפשרה- ולסוף הצליחה להסיר הכל !!!!
באמת, הרגשתי שהגעתי למקום הנכון עם הרבה סיעתא דישמייא- ואם משהו רוצה פרטים יותר מדויקים, ניתן לפנות אלי למייל - שנמצא בחתימה שלי.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
@רבקי הנדלר תודה גדולה על התגובה שלך !!
למעשה גם הבירורים שלי בעולם האמיתי הובילו ל"רוחמי בבני ברק"
ואני מנסה לסנכרן בין כל הממליצות שכולן מדברות על אותה אחת.

אם תוכלי לתת פה פרטים קצת יותר מדויקים כמו שם משפחה או מקום שבו היא מקבלת , זה יעזור מאד,
חוץ מזה שולחת לך מייל בפרטי.
בנוסף המליצו פה כמה:
@malky @ת. ב. ב. על רוחמי, אשמח אם תוכלו לפרט משפחה או מיקום לתועלת כולם.

אני מנסה לברר ואעדכן גם .

**rb

משתמש צעיר
יש לכן מושג אם סוג כזה של טיפול מועיל עם לכתמי קנה?
כי הבנתי שהטיפולים הרגילים הם זמניים (כל הפילינגים) וצריך לחדש פעם בכמה זמן, כל אחד עולה כמעט אלף שקל ולא בטוח שזה עוזר אם הכתם התקעקע.
יש לכן מידע על זה?

Linoy0111

משתמש רשום
הי אשמח לקבל פרטים
האם הנקודות שלך ירדו לגמרי?
נשארה צלקת?
ממליצה לנסות אצלה אחרי טיפול כושל אצל אחד המכונים הכי ממולצים פה באשכול :( ?
תוכלי להגיד לי איפה? בדיוק קבעתי טיפולל.....לתועלת בלבד במייל linoych

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
היייתי אצל רוחמי שוב היום, חייבת לכתוב - שהיא מקצועית ברמות !!! אנושית וחממה. וכל מה שצריך ...
ומי שרוצה לתקשר איתה, אם היא לא מרימה אז במייל : r0546234410 gmail.com
או בווצאפ- במס' הנ"ל

BS''D

משתמש פעיל
היייתי אצל רוחמי שוב היום, חייבת לכתוב - שהיא מקצועית ברמות !!! אנושית וחממה. וכל מה שצריך ...
ומי שרוצה לתקשר איתה, אם היא לא מרימה אז במייל : r0546234410 gmail.com
או בווצאפ- במס' הנ"ל
תגידו ההתנהלות שלה לא מוזרה קצת?
אני ניסיתי לדבר איתה כמה פעמים ומשום מה כמעט כל שיחה העלתה לי עוד כמה סימני שאלה..
קבעתי איתה על יום מסוים ובסופו של דבר לא הצלחתי להגיע, (אשמתי המלאה)
אבל היא אפילו לא התקשרה...
לא יודעת מה אתכן אבל לי זה היה נראה ממש מוזר...
ואני ממש אשמח לשמוע שלא, כי ראיתי שממש המליצו עליה כאן ואני נורא רוצה לגמור כבר עם העסק הזה.
מצד שני אני גם מאד חוששת כי זה בפנים..

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
תגידו ההתנהלות שלה לא מוזרה קצת?
אני ניסיתי לדבר איתה כמה פעמים ומשום מה כמעט כל שיחה העלתה לי עוד כמה סימני שאלה..
קבעתי איתה על יום מסוים ובסופו של דבר לא הצלחתי להגיע, (אשמתי המלאה)
אבל היא אפילו לא התקשרה...
לא יודעת מה אתכן אבל לי זה היה נראה ממש מוזר...
ואני ממש אשמח לשמוע שלא, כי ראיתי שממש המליצו עליה כאן ואני נורא רוצה לגמור כבר עם העסק הזה.
מצד שני אני גם מאד חוששת כי זה בפנים..
לא מכירה אותה

אבל אף פעם לא שמעתי על רופא שמתקשר לפציינט לשאול למה הוא לא הגיע.

רבקי הנדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מסכימה.
דווקא לי לא הייתה את הבעיה הזאת. אני ביטלתי כמה פעמים שלא הסתדר לי ודווקא היא באה לקראתי.
אבל, יכול להיות שזה קשור שהיא פחות מתקשרת בטלפון יותר בווצאפ. אז חיפשתי מישהו עם ווצאפ וככה תקשרתי איתה.
ניסית במייל ?

אני מאד יצאתי מרוצה מרוחמי, עד שלא נשאר לי זכר היא לא וויתרה . והמקום היום חלק ,שטוח - ב"ה. וכן, גם לי היה בפנים ופחדתי מאד לפני. (אבל זאת לא נקודת חן מה שהיה לי)

BS''D

משתמש פעיל
לא מכירה אותה

לא חושבת שז נכון להקביל לרופא,
היא קוסמטיקאית, ותכל''ס ההיא שאני קבועה אצלה מספיק שיש איחור של 5-10 דק' והיא מתקשרת לשאול מה קורה..
ופה שקט דממה..
לי זה נשמע מוזר.
מסכימה.
דווקא לי לא הייתה את הבעיה הזאת. אני ביטלתי כמה פעמים שלא הסתדר לי ודווקא היא באה לקראתי.
אבל, יכול להיות שזה קשור שהיא פחות מתקשרת בטלפון יותר בווצאפ. אז חיפשתי מישהו עם ווצאפ וככה תקשרתי איתה.
ניסית במייל ?
היא שאלה אותי אם אני יכולה לתקשר בוואצפ אבל אין לי משהו זמין.
אני מאד יצאתי מרוצה מרוחמי, עד שלא נשאר לי זכר היא לא וויתרה . והמקום היום חלק ,שטוח - ב"ה. וכן, גם לי היה בפנים ופחדתי מאד לפני. (אבל זאת לא נקודת חן מה שהיה לי)
גם אצלי זה בפנים,
2 נקודות העלות די גבוהה אבל אני מוכנה לשלם ם אהיה מרוצה ויהיה עור חלק ונקי.
יפה,
אותי שלחה רופאת עור לכירורג כדי להוריד נקודה,
זה נשמע אותה שיטה פחות או יותר.
איך נתנו לכן?
אני הלכתי ל2 רופאי עור בכללית, והם שלחו אותי לעשות את זה פרטי.
ובשום פנים ואופן לא נתנו הפניה לכירוג.
יש משהו מסוים שצריך להגיד להם??

BS''D

משתמש פעיל
זאת היתה נקודה חשודה שהייתי חייבת להוריד,
הלוואי והיו מסכימים להוריד לי עוד....
מה היה חשוד בה? אם אפשר לשול..
כי לי היו דימומים שם בעבר והצבע השתנה,
חשבתי שהיא תאשר אבל היא העיפה מבט ואמרה שהכל תקין וזהו.

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
מה היה חשוד בה? אם אפשר לשול..
כי לי היו דימומים שם בעבר והצבע השתנה,
חשבתי שהיא תאשר אבל היא העיפה מבט ואמרה שהכל תקין וזהו.
שינוי צבע, ואולי גם בלטה קצת, לא זוכרת.
ודווקא זאת לא נקודה שהפריעה לי במיוחד...

פנינה פרל

משתמש צעיר
אני הסרתי בבני ברק אצל ד"ר שולמית לוריא בשיטת תל- אורן
נראה לי שאותו שיטה כמו זמיר אך הרבה יותר זול ( זמיר רצה מחיר פי 3 ממנה....)
היא מקבלת גם בירושלים ואולי בעוד מקומות
בלת"ק

גם אני הסרתי אצלה (גם יבלות) ולא נשאר זכר!! (ואחרי זה חזרתי אליה עם עוד כמה ילדים...)
ממש ממליצה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה