הספר תסרוקות לכולן

360

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
באשדוד אם אני לא טועה יש בחנות 'סגול'.

אולגה ובר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני משווקת את הספר הזה.ממליצה בחום.הבנות שלי כל היום עושות אחת לשניה.יש שני חלקים.הראשון למתחילות ועלות שלו 250 שקל והשני זה למתקדמות ועלות שלו 400 שקל.במידה אם רכשת את הספר הראשון אז יש לך הנחה של 50 שקל .את יכולה לפנות אלי 0528765929

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בפתח תקוה אצל אולגה ובר (צלמת) במרכז העיר. ברח' רוטשילד

FlashBack

משתמש רשום
הספר מומלץ, מפורט בצורה מדויקת וברורה .
ניתן להשיגו גם במודיעין עילית .
אצל המחברת רבקה גולדברג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה