להשראה הספא הדיגיטלי שייתן לכם אנרגיה- קמפיין איקאה

מיכלי 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הכל התחיל כשפתחתי את האתר של איקאה ע''מ לחפש פריט מסוים,
פתאום גיליתי קאוצי'נג בחינם...
השימוש היפיפה במושג ספא על רקע הספה של איקאה בכלל מהלך מבריק שיושב טוב, תרתי משמע.
העיצוב נעים ומרגיע- בקונספט טבע בביצוע תמונות ריאליסטיות בגבול הטעם הטוב.
הקטע הוא כשעומדים עם העכבר על המוצר- מיד צצה תוית של מידע על המוצר הזה שבטוח כבש אתכם...
הם הרחיקו לכת עד כדי שנותנים בחינם את הכרזות האלו לשולחן העבודה שלנו, למקרה שתחסר לנו אנרגיה...
ב''ה נטפרי חסם לי את סרטוני הספאו'ת האלו, נותר לי ליהנות מהתמונות ומהדמיון שהם שואפים להשרות בנו.
זה הולך ככה:

הספא הדיגיטלי שייתן לכם אנרגיה- איקאה
כאן תוכלו ליהנות מסדרת סרטונים מנחמים ולהוריד תמונות מעוררות השראה – אשר מעוצבים כולם כדי לשפר את מצב הרוח שלכם ולהרגיע אתכם. קצב החיים המודרני יכול בקלות לרוקן אתכם מאנרגיה. הספא הדיגיטלי של איקאה הוא מקום בו תוכלו להתחיל לחדש את האנרגיה.

מעט רוגע מתי שתרצו​

תוכלו להוריד את התמונה הרגועה הזו כרקע לטלפון או למחשב שלכם. כך תוכלו לטבול באוקיינוס של רוגע בכל זמן שאתם צריכים קצת זמן לנשימה בתוך דאגות היומיום.
kvastfibbla-slattum-1c4925f60a72bbfb6d01730f3e7a2b07.jpg

לשפר את הריכוז שלכם​

כאן, הסחות דעת נעלמות באוויר המדבר השקט, בעוד שהדיונות והכוכבים הזוהרים מקיפים אתכם. הזמזום השקט של ההתבודדות המיסטית, שם – סופסוף – תוכלו לשמוע את עצמכם חושבים. לחצו על "נגן" כדי להתחיל...
bergmund-3926c21a4bee4078f0b40e0312e0848d.jpg

לעורר את היצירתיות שלכם​

עקבו אחרי השביל המתפתל של הדמיון שלכם. לאן הוא מוביל, מה אתם מרגישים בדרך? צאו עם פחות מטען למסע שלכם – יצירתיות משמעה לוותר על מה שאתם יודעים, לגלות את הבלתי צפוי. לחצו על "נגן" וצאו לחקור...
(שימוש בהולכת עין מאלפת, תגידו שאתם לא מרגישים ת'בורות חול האלו עכשיו מעקצצים)
skissen-b5828bd338480849ca9428399cbdab54.jpg

להגביר את תחושת השליטה שלכם​

כשאתם מפנים את תשומת הלב שלכם לצורות מחזוריות או לצלילים עקביים, החיים יכולים להרגיש שלווים יותר. מבנה ואיזון כאלה מאפשרים לכם להרגיש שוב בשליטה. לחצו על "נגן" כדי למצוא יציבות.

knarrevik-b76b3b5a5505d66a6ba5e5f8d9113224.jpg

תוכלו להוריד את התמונה הזו של תחושת יציבות מאוזנת למכשיר הנייד או למחשב שלכם בתור רקע. באופן זה, תוכלו להגביר את תחושת השליטה שלכם לפני שספקות או חוסר ביטחון יתחילו להופיע.

להעצים את תחושת הסיפוק שלכם​

לחצו על "נגן" ואז שבו ותיהנו בעוד בריזה קלילה מלטפת את העץ, נעה לאורכו של האגם השקט ודרך הדשא השופע. דאגות, תקוות ותשוקות, כולן נעלמות באוויר – רגע זה מושלם בפני עצמו.
blakullen-b51b1433cce849cfb900d5bf9dde9321.jpg
פר.png
עכשיו רוצו לחוות בעצמיכם באתר:

סטודיו כריש

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
ואוו תודה רבה!
מי פותח שם את הוידאו בנטפרי?:unsure::unsure::p
זה נשמע טוב ונגמרו לי הנקודות בדיוק!

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

miri#

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
פותח שם את הוידאו בנטפרי?:unsure::unsure::p
זה נשמע טוב ונגמרו לי הנקודות בדיוק!

לא כזה פספוס רציני! די משעמם ליתר דיוק...
העיקר זה הרעיון ולא הסרטונים בפועל.
(יש לי נטפרי רק בעבודה לא)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה