cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה הבעיה??? לדעתי הם שווים מיליון יותר ממנו...:p;):cool: אבל אני כמובן שייך לשנות האלפיים+ ולכן אין לי זכות לשפוט...;)
הם לא חושבים כמוך והא ראיה שהם מנסים לבצע יצירות שלו...
לא התייחסתי למי יותר שווה ממי וזה לא הדיון
הם לקחו יצירה מדהימה של יוסלה והרסו אותו
(אני אשמח שהם יחשבו שהם שווים יותר והעיקר שיפסיקו להרוס את הדברים של יוסלה)

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מה הבעיה??? לדעתי הם שווים מיליון יותר ממנו...:p;):cool: אבל אני כמובן שייך לשנות האלפיים+ ולכן אין לי זכות לשפוט...;)
מי היה זוכר שהיה פעם יוסלה אם לא היה לנו את הביצועים ''הלא קשורים'' של ברקו וכו'...
אף אחד לא יטרח להקשיב לדיסקים המקרטעים של פעם וטוב שהם- [הלא קשורים] טורחים להנגיש לנו את היצירות המדהימות בהגשה עכשוית.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי היה זוכר שהיה פעם יוסלה אם לא היה לנו את הביצועים ''הלא קשורים'' של ברקו וכו'...
אף אחד לא יטרח להקשיב לדיסקים המקרטעים של פעם וטוב שהם- [הלא קשורים] טורחים להנגיש לנו את היצירות המדהימות בהגשה עכשוית.
א. יש את כל הדיסקים היום באיכות טובה ומי שרוצה יכול להאזין
ב. יש מספיק קאברים מצוינים לדברים של יוסלה ולא רק שלו עצמו אפשר לשמוע את הדיסקים של סובול ויש עוד הרבה דברים יפים מה לשמוע בהשראת המקור כאן הוא פשוט הוציא את היצירה מהקשרה...

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
א. יש את כל הדיסקים היום באיכות טובה ומי שרוצה יכול להאזין
ב. יש מספיק קאברים מצוינים לדברים של יוסלה ולא רק שלו עצמו אפשר לשמוע את הדיסקים של סובול ויש עוד הרבה דברים יפים מה לשמוע בהשראת המקור כאן הוא פשוט הוציא את היצירה מהקשרה...
צודק או לא- אין לי מושג, לא ראיתי ולא הקשבתי לקליפ עליו נסוב הויכוח. אתן לך חוות דעת עוד כמה דקות...

shalom1

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

איצל'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עובדיה חממה ואיציק אשל - הגורל היהודי
photo_2019-06-27_19-22-02.jpg

מי מעלה?

חדש על המדף

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
חברה... לרציניים בלבד, "האשכול"... בה' הידיעה... עם כל החומר העדכני, עם עדכונים שוטפים...
בלי דיבורים, ובלי קישקושים...
עודכן כאן עכשיו 12 קטעים של הזמר איציק דדיה למעבר לחץ

נערך לאחרונה ב:

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• יוני גמרמן - רגע של חתן וכלה.mp4
    53 MB · צפיות: 73
  • יוני גמרמן - רגע של חתן וכלה.mp3
    5.5 MB · צפיות: 35
  • ניר קפטן - מזמור לתודה.mp3
    4 MB · צפיות: 52
  • נועם רמתי - סימן.mp4
    64.1 MB · צפיות: 65
  • נועם רמתי - סימן.mp3
    5.8 MB · צפיות: 45
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה