ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מקהלת אידיש נחת שלומי דסקל יידל ורדיגר משה טישלר ומקהלת זמירות בחתונת בנו של יוסי גרין
ביום רביעי האחרון חיתן המלחין האגדי יוסי גרין את בן הזקונים, בחתונה השתתפו מיטב הזמרים כשאת החופה מלווה מקהלת הילדים 'אידיש נחת' בניצוחו של מוישי קרויס לצד שלוימי דאסקל, משה טישלר, יידל ורדיגר, מקהלת 'זמירות' ועוד, כפי שנהג גרין בחופות של ילדיו גם הפעם הוא ביצע את השיר 'אם אשכחך' אותו הלחין לפני הרבה שנים אך טרם זכה לביצוע רשמי, את הערב ליוותה תזמורת 'פריילאך'

קבצים מצורפים

• 1.mp4
    38.3 MB · צפיות: 238
  • 2.mp4
    47.4 MB · צפיות: 170
  • 3.mp4
    36.6 MB · צפיות: 143
  • 4.mp4
    38 MB · צפיות: 144

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
רציתי לפנות אליכם בשאלה.. עזרה.. בקשה.. חברי הפורום היקרים ולמעבדים המוכשרים [או שיש לכם דרך להעביר להם שאלה זו.........]
האם זה חובה להכניס למשל בכזה שיר ענקקק רקע של
אזעקת "צבע אדום"??
זה נשמע אולי קצת פתתי אבל.......
בתור תושב דרום זה לא נשמע טוב .......
דהיינו כמה דוגמאות
א.למשל כאני מדליק שיר כזה בחנות לקוחות קופצים לפתע אהה ממהה אזעקה הדם שלהם לרגע מפסיק לזרום......
ב.אני שומע את השיר למשל עם אוזניות ואני נאלם לרגע מה רגע זה אמיתי?! אהה לא ?! ישתבח שמו.....אבל קשה ככה לשמוע את השיר.....
זה בעיה שנתקלתי בה כבר בכמה שירים...שזה לא נעים
תראו אולי זה מצחיק או לא? אבל .......מי שחווה כבר כמה וכמה כאילו אזעקות אמת ....חושב שבאמת כבר עדיף "גל שקט"

סורי אם הפרעתי לכם אבל יש עוד מישהוא שחושב כמוני???
וח"ו לא באתי להעביר ביקורת על אף מעבד מוכשר ועל אף שיר מוצלח......

אני גרה באשדוד!
וברגע הראשון שהדלקתי את השיר רצתי לחלון לבדוק אם יש אזעקה
רעג אח"כ כבר קלטתי שזה מהטייפ....
הבן שלי בן 4 נהנה מהקטע----
וביקש לשמוע שוב ושב את השיר של ההאזעקה
סוג של חויה מתקנת....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה