אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חיקוי עלוב!!
כל הקסם של השיר נעלם כששרים את זה 2 זמרים. כל הקונספט של השיר התבסס על איחוד של עשרות זמרים...
בכללי, אני לא אוהבת כשמנסים לחרד שירים. אם מישהו היה מעלה את השיר הזה לפני שבועיים, הוא מייד היה מקבל התראה או נחסם. אבל פתאום כשזמרים שנחשבים חרדים שרים את זה, זה הופך להיות כשר למהדרין....
כנ"ל "לבחור נכון" שפתאום מושמע בכל חתונה וכדו'.... ולפני 4 שנים היה נחשב מוקצה....
אם השיר בעייתי, לא זמר חרדי ששר את זה יכשיר אותו....
אני עד היום הזה מפליא אותי שדדון הוציא את לבחור נכון, איך הבנ"א הזה, יותר נכון היצור הזה יצא לו כאלה מילים??? ואם כבר יצא אז איך הוא נישאר ככה???
ואם כבר מפליא אותי זה שמביאים אותו להופעות של'חרדים' כדי לשיר איתו דואט. אז מה אם זה שיר שלו???
במחילה -השיר מדהים. בלעדיו! כשרואים אותו- יורד כל הערך לשיר...

ואת השיר השני שהזכרת לא מכירה אותו בגרסה המקורית.
מה שכן לא הבנתי מה הקשר בין מילה למילה .
אשמח לקבל את השיר המקורי למייל

נערך לאחרונה ב:

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
איצי הנקין במחרוזת לייב עם להיטי עבר והווה
הזמר איצי הנקין מלווה בתזמורתו של המפיק אהרן טייטלבוים במחרוזת המשלבת להיטי עבר ולהיטיים עכשוויים בניחוח ישן. על העיבודים אחראים ישראל לאם ואלי לקס

קבצים מצורפים

• REIMAGINED- An Aaron Teitelbaum Production I איצי הנקין.mp4
    56.8 MB · צפיות: 102
  • REIMAGINED- An Aaron Teitelbaum Production I איצי הנקין.mp3
    9.2 MB · צפיות: 59

איצל'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• עובדיה-חממה-וארז-לב-ארי-עולם-הניגון.mp3
    8.8 MB · צפיות: 51

איצל'ה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• חיים גולד 'מי שהיינו' בשדה עם ישראל זלושינסקי.mp4
    13 MB · צפיות: 87
  • חיים גולד מארח את אברימי לונגר בשיר _מי שהיינו_ ביידיש _ Mi ShHainu in yidish.mp4
    23.8 MB · צפיות: 46

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה