עזרה הסטיק מחובר אבל אין אינטרנט

ילילי

משתמש מקצוען
אני בנטפרי החבילת גלישה שלי עדיין מלאה וזה מה שמראה המסך עשיתי כמה פעמים כיבוי והפעלה וגם עשיתי תעודת אבטחה של נטפרי מחדש כל פעם שאני מפעיל עובד לרבע שעה ואז זה נראה ככה יש למישהו פיתרון
1594501373506.png

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אוקי.... יש בעיה בסטיקים לי כבר היו שתיים שניהם נהרסו ארי משו כמו חצי שנה אני עכשיו עם השנישמתחבר ומתנתק איך שבא לו.. בהתלבטות אם להתקשר לנטפרי או שזה לא קשור..
כמה זמן יש לך את הסטיק???

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יכול להיות שה DNS השתנה משום מה
אני בנטפרי החבילת גלישה שלי עדיין מלאה וזה מה שמראה המסך עשיתי כמה פעמים כיבוי והפעלה וגם עשיתי תעודת אבטחה של נטפרי מחדש כל פעם שאני מפעיל עובד לרבע שעה ואז זה נראה ככה יש למישהו פיתרון צפה בקובץ המצורף 686409

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לי זה קורה הרבה
ויש לי ללא הגבלה
אני מחוברת לראוטר
למה זה קורה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה