דרוש מידע הסבת רכב לגפ''מ (גז) מומלץ?

dudis

משתמש חדש
מומלץ מאוד למי שנוסע 20000 בשנה ומתכוון להחזיק את הרכב לפחות שנתיים -שלוש

קובי רמי

משתמש רשום
גם אם נוסע 15000 בשנה בשנה אחת כבר מכסים את עלות ההתקנה
המחיר של בנזין זה כ7 ש"ח של גז כ 3 ש"ח תעשה את החשבון כמובן תלוי בסוג הרכב
הרכב שלי צורך 1 ל5 כך שזה יותר משתלם...

wail

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אחד הדברים החשובים בהתקנה זה האיכות של המערכת וגם צריך מנוע עם שסתומים חזקים (אירופאים בד"כ).
במערכות הנפוצות בארץ החיישנים מתקלקלים מהר וגם המזרקים של הגז נסתמים מדי פעם (במערכות האלו חשוב שהגז יהיה נקי). לדעתי עדיף להשקיע במערכת גרמנית (אצלי הותקן לפני כ-8 שנים בלי תקלה אחת).
אם אתה מאיזור ירושלים אני מכיר מתקין וותיק וסובלני, אני חושב שהוא יחסית זול ואמין והוא יגיד לך אם מומלץ לדעתו להתקין במנוע הזה

נערך לאחרונה ב:
אחד הדברים החשובים בהתקנה זה האיכות של המערכת וגם צריך מנוע עם שסתומים חזקים (אירופאים בד"כ).
אתה מתכוין אירופאים כמו רנו סיטרואן פג'ו ודאציה?! הם גם ככה בעיהתים אתה עוד רוצה להוסיף להם מערכת גז אתה בכלל תהיה בצרות;)...

wail

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה מתכוין אירופאים כמו רנו סיטרואן פג'ו ודאציה?! הם גם ככה בעיהתים אתה עוד רוצה להוסיף להם מערכת גז אתה בכלל תהיה בצרות;)...
באירופה מאוד נפוץ מערכת גז ובהרבה מנועים יש הכנה למזרקים של גז וחלק מהרכבים כבר באים עם מערכת גז מהיצרן

באירופה מאוד נפוץ מערכת גז ובהרבה מנועים יש הכנה למזרקים של גז וחלק מהרכבים כבר באים עם מערכת גז מהיצרן
1.אבל פה בארץ אני לא רואה אנשים שעושים בכלל גז לאירופאים רק לסובארו וגם למציבושי
2. ברכבים עם ההכנה זה חוסך משמעותי בעלות ההתקנה של המערכת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה