הסבר מלא על בניית פלייבקים korg pa4

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אתה מתכוון להקלטת האקורדים עם מקצב ואז להוסיף כלים ולערוך במידי?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז ככה
קודם כל בוחרים את המקצב הרצוי
אחרי זה נכנסים לsong play ואז record
בוחרים באפשרות השניה ואז מפעילים את המקצב ע"י לחיצה על הstop/play ואתה מקליט את האקורדים וכו
לאחר מכן אתה לוחץ על play (של הפעלת השירים לא של המקצב) כדי להפסיק את ההקלטה ואז לוחץ שוב record ובוחר באפשרות הראשונה כדי להוסיף ערוצים וכו (יש לך בערך שמונה ערוצים פנויים)
מקווה שעזרתי אם צריך עוד תשאל

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז ככה
קודם כל בוחרים את המקצב הרצוי
אחרי זה נכנסים לsong play ואז record
בוחרים באפשרות השניה ואז מפעילים את המקצב ע"י לחיצה על הstop/play ואתה מקליט את האקורדים וכו
לאחר מכן אתה לוחץ על play (של הפעלת השירים לא של המקצב) כדי להפסיק את ההקלטה ואז לוחץ שוב record ובוחר באפשרות הראשונה כדי להוסיף ערוצים וכו (יש לך בערך שמונה ערוצים פנויים)
מקווה שעזרתי אם צריך עוד תשאל

זה אני יודע,
אני מדבר על הדברים היותר מסובכים כמו בחירת אפקטים שונים לכל ערוץ,
או הגבהת הווליום של הערוץ רק בחלק מהפלייבק.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה אני יודע,
אני מדבר על הדברים היותר מסובכים כמו בחירת אפקטים שונים לכל ערוץ,
או הגבהת הווליום של הערוץ רק בחלק מהפלייבק.
חשבתי שמדובר בזה כי אמרת למעלה שזה מה שאתה התכוונת
אתה מתכוון להקלטת האקורדים עם מקצב ואז להוסיף כלים ולערוך במידי?
בכל אופן להגביה את הערוץ אתה פשוט לוחץ על הערוץ הרצוי ומגביה או מנמיך אותו לפי הצורך
לאפקטים נכנסים לmenu ואז בוחרים efects לשונית A כמדומני זה של הערוצים של יד ימין
עד כמה שידוע לי כשבוחרים אפקט הוא משפיע על כל הערוצים אני לא יודע איך עושים אפקט לכל ערוץ בנפרד, בזה ובשאר הדברים "יוסף יצחק" יותר מבין נחכה לתשובה ממנו.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אפשר להוסיף 2 אפקטים לכל ערוץ.

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
להקלטת המקצב - נכנסים לסקווינסר > רקורד > האפשרות השנייה.
כדי שחילוף האקורדים יהיה בדיוק על הביט, בחלונית השלישית בצד ימין תגדיר את הקוואנטייז על רבע.
כדי להתחיל להקליט, תלחץ על כפתור הפעלת המקצב.

בשביל אפקטים תיכנס לMENU > מיקסר, ובעמוד השני יש לך אפשרות להוסיף לכל ערוץ 2 אפקטים.

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
להקלטת המקצב - נכנסים לסקווינסר > רקורד > האפשרות השנייה.
כדי שחילוף האקורדים יהיה בדיוק על הביט, בחלונית השלישית בצד ימין תגדיר את הקוואנטייז על רבע.
כדי להתחיל להקליט, תלחץ על כפתור הפעלת המקצב.

בשביל אפקטים תיכנס לMENU > מיקסר, ובעמוד השני יש לך אפשרות להוסיף לכל ערוץ 2 אפקטים.
אם אינני טועה אתה מדבר על insert fx וזה נכון שאפשר לשים 2 אפקטים על כל ערוץ אבל לפחות במצב הרגיל של האורגן אפשר לשים במקצבים עד 4 או6 פעמים insert על צלילים מסויימים, אח"כ האורגן לא נותן להוסיף, ובצלילי יד ימין אפשר רק על אחד מתוך ה3 (או 4) צלילים ולא יותר
כנראה כבד קצת על אורגן לסחוב כל כך הרבה אינסרטים
לכן בד"כ באופן כללי באפקטים בסגנון ריוורב ודיליי מומלץ לשים אותם בmaster fx ודרך המיקסר של הערוצים לשלוח כל ערוץ אל האפקט מה שרוצים ממנו
זה נכון גם לגבי קיובייס שבד"כ עדיף בריוורב ודילי לפתוח ערוץ אפקט נפרד ואליו לשלוח דרך sends

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה