עזרה הנפשת באנר באנימייט- אפשרי? מסובך?

היוצרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עד היום יצא לי להנפיש לוגויים. עכשיו אני צריכה להנפיש באנר לאתר אינטרנט, ואני קצת חוששת להתקל בבעיות מבחינה טכנית...
השאלה שלי: קודם כל האם זה אפשרי בכלל לעשות אנימציה לבאנר דרך אנימייט, (באנר שמורכב מוקטור וגם מתמונות)
והאם זה נכון, ועובד טוב, לסגור באנר לאתר בפורמט GIF? (כי לגבי HTML5 אין לי מושג...)
תודה מראש!!

היוצרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ומבחינת הסגירה?
ויש דברים טכניים שחשוב לדעת לפני?

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
עד היום יצא לי להנפיש לוגויים. עכשיו אני צריכה להנפיש באנר לאתר אינטרנט, ואני קצת חוששת להתקל בבעיות מבחינה טכנית...
השאלה שלי: קודם כל האם זה אפשרי בכלל לעשות אנימציה לבאנר דרך אנימייט, (באנר שמורכב מוקטור וגם מתמונות)
והאם זה נכון, ועובד טוב, לסגור באנר לאתר בפורמט GIF? (כי לגבי HTML5 אין לי מושג...)
תודה מראש!!
המקום הכי טוב לבאנרים - זה אנימייט
אתרי חדשות דורשים html5 - ואת זה אנימייט עושה כמו שצריך
את צריכה לשאול את הלקוח לפני שאת מתחילה!
מה דרישות האתר?
אפשר גיפ? עד איזה משקל? html5? עד איזה משקל?
יש אתרים שדורשים עד 250 ק"ב (למשל בחרדי חרדים) שזה משקל שחייבים להתחשב בו בהנפשה שלא תשברי אח"כ את הראש איך להוריד משקל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה