חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 28

בצל המתקפה האם אתם הולכים לישון הלילה?

• כן

• לא

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היירוטים היו מעל לאטמוספירה, כנראה מתכוון ש10 חדרו חזרה לאטמוספירה ואלו יורטו ע"י קלע דוד ושות'
אני ראיתי מעל הראש שלי (מזרח גוש עציון) עשרות ירוטים ממטוסי קרב כלומר לא מעל האטמוספירה אלא בגובה הרבה יותר נמוך!
כל מי שמספר שהיו רק 10 הוא פשוט משקר!
היו אמנם גם כן כמה יירוטים בודדים שהיו בגובה מטורף. אבל הרוב היו יחסית נמוך.

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

דיני

משתמש מקצוען
לא היו יירוטים של כתב״מים וטילי שיוט בשטח הארץ, הם יורטו לפני שהגיעו
לכאורה..
אם נאמין לדברי דובר צה"ל

הרבה מאד אנשים ראו וגם צילמו עצמים נעים ממזרח למערב ואז מיורטים / מתפוצצים בלי ירוט (קרן לייזר סודית עדיין ובלתי מבצעית במהלך ניסוי? אולי).
ספרו להם שזה חלקי חץ שנחתו מהאטמוספירה בקו ישר מלמעלה לכיוון האדמה. לו יהי.

lotr

משתמש מקצוען

אירוע בטחוני חריג תחת צנזורה בצפון.
פרטים נוספים יתפרסמו בהמשך ע"י הגורמים הרשמיים.
מה שניתן לפרסם שברוך השם אין פצועים מלבד 2 קל
@news_kodkodgroup
כנראה שהחזבוללה צודק כשהוא טוען שהצליח לפגוע בכיפת ברזל

lotr

משתמש מקצוען
לכאורה..
אם נאמין לדברי דובר צה"ל

הרבה מאד אנשים ראו וגם צילמו עצמים נעים ממזרח למערב ואז מיורטים / מתפוצצים בלי ירוט (קרן לייזר סודית עדיין ובלתי מבצעית במהלך ניסוי? אולי).
יכול להיות ששלחו יותר מיירטים מטילים ומן הסתם היו כאלו מיותרים וכשזה קורה אני מאמין שהוא מתפוצץ באוויר

דיני

משתמש מקצוען
יכול להיות ששלחו יותר מיירטים מטילים ומן הסתם היו כאלו מיותרים וכשזה קורה אני מאמין שהוא מתפוצץ באוויר
זה לא היה התסריט שראינו בעיניים.
אני מספרת מה שראינו - עצמים נעים לכיווננו ממזרח למערב, או ממזרח-צפון למערב-דרום
חלקם - ראינו מיירט מגיע מולם , מפגש - פיצוץ.
חלקם - מהבהבים מס' שניות ארוכות מבלי לפגוש מיירט - נכבים

עשרות רבות, מעל שמי ירושלים.

תנתח את המידע איך שאתה רוצה.

אגב, גם אלו שראינו מיירט מגיע מולם - זה היה בשקט.
בעבר הלא רחוק היתה לנו כיפת ברזל מתחת לבית, וכשפעם אחת יצא משם מיירט זה היה בקול רעש גדול.
עכשיו זה היה שקט לגמרי, יותר עושה רושם של כתבם מול כתבם

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אפאצ'י

משתמש פעיל
אני ראיתי מעל הראש שלי (מזרח גוש עציון) עשרות ירוטים ממטוסי קרב כלומר לא מעל האטמוספירה אלא בגובה הרבה יותר נמוך!
כל מי שמספר שהיו רק 10 הוא פשוט משקר!
היו אמנם גם כן כמה יירוטים בודדים שהיו בגובה מטורף. אבל הרוב היו יחסית נמוך.
טוענים שבעת ירוט הטילים הבליסטיים באמצעות החץ לפחות חלק מהטילים הפכו לרסיסים שהמשיכו לעוף באויר ואת חלקם ירטו ע"י כיפת ברזל וכנראה שחלקם פשוט נעלמו כדרכם של רסיסים

דיני

משתמש מקצוען
טוענים שבעת ירוט הטילים הבליסטיים באמצעות החץ לפחות חלק מהטילים הפכו לרסיסים שהמשיכו לעוף באויר ואת חלקם ירטו ע"י כיפת ברזל וכנראה שחלקם פשוט נעלמו כדרכם של רסיסים
אולי. אבל לעיני המתבונן זה היה נראה כמו מטוסים שטסים בצורה מכוונת, ולא כמו נפילה אקראית של רסיסים.
גם הגובה היה נמוך. והיו עשרות כאלו, בעינינו ראינו, מעל ירושלים.
רסיסים 'נעלמים' כשהם נופלים
אבל אנחנו ראינו אותם מהבהבים (קרן לייזר?) ונעלמים. כשברקע הרבה בומים עמומים (היה קשה לשייך מדויק כי היו הרבה עצמים מעופפים באוויר).
המחזה היה אפוקליפטי ממש.

ההשערה שלי שחדרו הרבה כתבמים לשטח מדינת ישראל. וחלקם יורטו באמצעות קרן לייזר. מאד מובן גם למה רוצים לשמור על המבצעיות של המערכת בסוד ולכן ממציאים הסברים משונים שלא מסתדרים עם מה שראינו בעיניים.
זה גם מתכתב עם מה שהאירנים פרסמו שנשלחו מאות כתבמים

נערך לאחרונה ב:

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
התיאור של מהבהבים ונכבים או מתפוצצים בלי שנראה שמיירט מגיע אליהם - מוכר לי מהעוטף.
זה לא לייזר.
הטילים בלילה עולים לשמיים, ומתי שהוא (ואין לי הסבר לתופעה, אני לא מדען) נעלמים מהעין. כנ"ל גם המיירטים, עולים ונעלמים.
ואז פתאום יש פיצוץ בשמיים בנקודה שלפני זה היה נראה שאין כלום.

avi++

משתמש מקצוען
לא היו יירוטים של כתב״מים וטילי שיוט בשטח הארץ, הם יורטו לפני שהגיעו
לכאורה..
אם נאמין לדברי דובר צה"ל

אתמול כבר הותר לפרסום שהיה כטב''ם אחד שהצליח לחדור באזור החרמון וגרם נזק לכביש

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
בישראל התקבלה ההחלטה איך לתקוף באיראן. פרסום של גילי כהן בכאן 11

ערוץ 14

עין תחת עין טילים לבסיסים באיראן עד סוף השבוע
אמיתי? אולי גם תאריך מקום ושעה?
נשמע הזוי הדלפות שכאלה אם הם אמיתיות

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רסיסים 'נעלמים' כשהם נופלים
אבל אנחנו ראינו אותם מהבהבים (קרן לייזר?) ונעלמים. כשברקע הרבה בומים עמומים (היה קשה לשייך מדויק כי היו הרבה עצמים מעופפים באוויר).
המחזה היה אפוקליפטי ממש.
אם רסיס רותח/בוער הוא נכבה מתישהו

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה יירוטים של כטב"מים וטילי שיוט
אף אחד לא הכחיש
דברו על טילים בליסטיים.
דובר צה"ל בקולו אמר וחזר ואמר וכן ביבי וגלנט אמרו, שאפילו כטב”מ אחד לא הגיע לארץ והכל יורט או נפל בדרך (בנתיים הם הודו על כטב”מ אחד שהגיע לחרמון ועשה נזק לכביש... בואו נראה על מה הם יודו בהמשך...) ושאפילו טילי שיוט אחד לא הגיע.
ו”רק” 10 טילים בליסטיים הצליחו להגיע לארץ ו4 מתוכם נפלו בנבטים והשאר בבסיס אחר, וכן באום אל פאחם...
ואם כן, על פי הגרסה הזו היינו צריכים לראות אולי רק יירוט אחד או שניים. כי הכל יורט רחוק.
מה לעשות, שבעינינו ראינו עשרות אם לא יותר יירוטים בתוך שטח הארץ.
בקיצור, צריך לחכות קצת זמן עד שמדינת ישראל תסכים להודות בעוד טילים וכטב”מים שהגיעו לארץ ויורטו כאן.
מעניין אותי, מה הסיבה שהם מכחישים את זה בכל תוקף!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה